Matylda

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Matylda

Post autor: RattaAna »

ojej, jaka śliczna, taka podobna do mojej śp. Toleńki! i te oczęta dark ruby!
[*] zapalam za Matyldę...
Patrycja - strasznie długo wytrzymałaś bez ogonka! ja po stracie pierwszej szczurci obiecałam sobie, że już nigdy więcej, ale po kilku dniach nie mogłam się powtrzymać; tak okropnie brakło towarzystwa tych cudownych zwierząt; z tą tylko różnicą, że wtedy nie miałam pojęcia o forum i leciałam do sklepu, a teraz tyle forumowych bid szuka domu... aż dziw bierze, że się jeszcze nie skusiłaś; ale może właśnie ten dzień jest coraz bliżej..?
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
agusia850
Posty: 69
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:05 pm

RE: Matylda

Post autor: agusia850 »

bardzo mi przykro ['][']['] piekny ogonek

naprawde zrobilas dla niej co moglas
Zawsze w moim sercu [']['] Moje dwie milości : Ruda i Ritka :* :* ['][']

Moje dwie kolejne milosci - Czarna & Biala :* :*
Patrycja_Pajor
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 01, 2005 10:37 am

Odp: Matylda

Post autor: Patrycja_Pajor »

no nie wiem, czy sie skusze.... :(
moja znajoma ma teraz 3 szczurki - z tym, ze ona miala ich juz bardzo duzo.
Matylda byla moim pierwszym szczurkiem i dlatego mam do niej sentyment. Jak widze jakiegos szczurka, to oczywiscie bardzo mi sie podoba, ale moja mala mi sie przypomina i mi sie przykro robi. :'( kto wie, moze kiedys...
Matylda nie żyje!!!
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Matylda

Post autor: Basial »

Skuś się Patrycja, zrób to dla Matyldy. Ona patrzy na ciebie z drugiej strony tęczowego mostu i też nie jest szczęśliwa, widząc jak cierpisz. Zawsze będziesz myślała o niej jak o szczególnym przyjacielu, ale tyle innych szczurków czeka na dom. Możesz i je uszczęśliwić. Kiedy odejdą, powiedzą Matyldzie jak bardzo ją kochasz i  jaka byłaś dla nich wspaniała.  :)
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”