moje gryzonie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: gryzaj »

jakie maluchy czadowe :]
a jakie na koncu podgardle :P no no - jest co podziwiac ;]

a Hild to to male, co z lab. zesmy wyciagali?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: moje gryzonie

Post autor: limba »

Alez ... zwierzyniec zawsze jak ogladam to szczerze podziwiam :D
Szylka widze ze czuje sie bardzo dobrze. A jak zdrowotnie stadko?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: shy4 »

gryzaj tak Hild to to małe właśnie z laboratorium:) takie małe już nie jest i prześcignęła w rośnięciu (mimo ze jest młodsza)wielce "rasową" Dżasmine(kurdupel jeden) ;P A jak Dean urósł...lol aż nie chce się wierzyć że to z Dzasminą rodzeństwo..

limba81 szylka czuje się wysmienicie(wszystkie meble poobgryzane), ze zdrowiem jest zasadniczo ok, tzn. wszystkie zwierzaki oprócz Czarnuli i Łaciatki czuja sie doskonale.
A te dwie wymienione zaczyna dopadać starość, tak jak wcześniej wspominałem Czrnuli lekko niedomagają płucka i ma powiększone serce ale po serii zastrzyków dobrze sie miewa no i siostra pozbawiła ja sprawnosci jednego oka, Łaciatka czuła się dobrze do czasu niestety ma początki paraliżu tylnych łapek...:(
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: shy4 »

To niestety musiało nastapic kolejny raz muszę pożegnać przyjaciela;(......Łaciatke na pod koniec lutego jak się okazało zaatakował nowotwór jamy brzusznej...choroba postąpiła bardzo szybko....objawy okropne, zaczeła gubić sierść...postępujący paraliż łapek....bardzo ciężko było podjąć decyzje ale dziś pomogliśmy jej odejść...dokładnie moja dziewczyna(ja niestety nie mogłem...:()...była z nią do końca...jeden zastrzyk....3-4 minuty...i już nie cierpi....
Kolejny raz dała o sobie też znać chyba już moge powiedzieć okrutna tradycja...kolejnego gryzaka żegnamy tuz przed swietami...;(.....
23lata na karku....możecie się smiać ale rozkleiłem się jak małe dziecko.....nie mogę inaczej....cholerny ze mnie uczuciowiec i przyznam źle mi z tym.....
Mam nadzieje maleństwo że czekasz na nas za Tęczowym Mostkiem....nię moge znowu ciekną łzy...nie dam rady nic więcej napisac....
Obrazek
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: shy4 »

Dziś odeszła siostrzyczka Łaciatki......Czarnulka['].....
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: Nina »

Dla [*] Czarnulki :-(
[quote="shy4"]
23lata na karku....możecie się smiać ale rozkleiłem się jak małe dziecko.....nie mogę inaczej....cholerny ze mnie uczuciowiec i przyznam źle mi z tym.....
Mam nadzieje maleństwo że czekasz na nas za Tęczowym Mostkiem....nię moge znowu ciekną łzy...nie dam rady nic więcej napisac....
[/quote]
A co do tego powiem jedno: facet taki jak Ty to skarb :-)


Śliczne stadko.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: moje gryzonie

Post autor: maua_czarna »

Bardzo mi przykro...:aniolrat:
musisz miec sily dla reszty stadka,wymiziaj ode mnie ogoniaste

p.s. bycie uczuciowym i wrazliwym to dzisiaj bardzo cenne cechy!
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: shy4 »

maua_czarna cenne może i tak... ale w dzisiejszym świecie nie za bardzo jest dla takich osób miejsce
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: moje gryzonie

Post autor: KEN-KON »

Ale super masz te choiki.Bardzo ładne.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

RE: moje gryzonie

Post autor: shy4 »

Złych wieści ciąg dalszy.....w sobotę byłem w klinice z Tuptusiem i po prześwietleniu okazało się że ma zmiany na obu płucach z tyłu i na prawym z przodu....nic....zaczynamy leczenie i staramy się wyrwać każdy dzień...wyleczyć się nie da ale jest szansa na zaleczenie i powstrzymanie dalszego rozwoju choroby...
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Odp: moje gryzonie

Post autor: lxxx »

Wcale a wcale się nie dziwię, że spuchłeś z dumy na zdjeciu z Dżasminą :D. TAAAAKIE stado TAAAKICH gryzoni!
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Odp: moje gryzonie

Post autor: shy4 »

Zaraz spuchłem....troszku się przybrało z braku treningów przez 3miesiące ;)
Ale teraz wróciłem do treningów i stadko tez mnie gania bo całe jest na mojej głowie do 4października(narzeczona w US&A przebywa więc wszystkie gryzaki mnie molestują:P)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: moje gryzonie

Post autor: limba »

Oj Deanek zawsze mi sie podobal... Wiedzialam ze ma zadatki na big chlopa :) Dzieciaki cudniaste, bardzo sie ciesze ze w koncu zdrowka dopisuja ...tfutfu odpukac....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: moje gryzonie

Post autor: RattaAna »

Dżasmina wprost przepiękna!!! (aż chce się wstawić ikonkę z serduszkiem); całe stadko imponujące!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”