Moje Bąbel Gluty ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
malenka007
Posty: 47
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:19 pm

Moje Bąbel Gluty ;D

Post autor: malenka007 »

Przedstawiam Szanownemu Państwu moje brzdące :)
1. [*] Mała [*] - była ze mną od listopada 2006r. Zachorowała na zapalenie pęcherza po czym dostała podskórnie leki i kroplówkę, potem zaczela jej skóra do mięsa schodzic i choroba rozprzestrzenila się po całym jej ciałku ;( Nie dało sie jej uratowac ;( Moja kochana Mysia :( [*]
2. Milka - jest ze mną od 21 stycznia 07 :) Smieszna, rozbrykana, pełna energii, kochana, milusia i w ogole :) 4 dni uciekla na spacerze w dziurę i nie chciala wyjsc ale jest juz ze mna w domu cała i zdrowa :)
3. Maniek - szynszyl, jest ze mną od czwartku. Trudno mi cokolwiek powiedziec o nim ;P Jest dziwny, nie chce sie przytulac, za to wykonuje akrobacje odem z Matrixa :) zabawa i radosc w jednym :)

Zdjątka ;))
Mała [*] http://img440.imageshack.us/img440/2294/ssl25585os4.jpg
Milka http://img440.imageshack.us/img440/1967/ssl20630ky8.jpg
Maniek http://img440.imageshack.us/img440/96/ssl20633ho0.jpg
~> Do we do we go when we fly when we when we go do we die? <~
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Bąbel Gluty ;D

Post autor: Telimenka »

sliczne zwierzaczki :D nie myslalas moze nad towarzystwem dla Milki?  :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
malenka007
Posty: 47
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:19 pm

Odp: Moje Bąbel Gluty ;D

Post autor: malenka007 »

Miala towarzystwo, ale Mała została uspiona bo byla bardzo chora niestety i ni miala sil sie ruszac. Puki co mam Mańka i nie moge miec wiecej zwierzat :( :'(
~> Do we do we go when we fly when we when we go do we die? <~
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moje Bąbel Gluty ;D

Post autor: Basial »

Nareszcie poznałam tę łobuziarę Milkę  ;D. Wymiziaj ją mocno i wszystkie twoje zwierzaczki też.  :-*
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje Bąbel Gluty ;D

Post autor: Landrynka »

Śliczne zwierzaki, zwłaszcza Mała.

Czyli najpierw miałaś 2 szczurki, a po śmierci jednego zamiast sprawić towarzystwo drugiemu kupiłaś szynszylę?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
malenka007
Posty: 47
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:19 pm

Odp: Moje Bąbel Gluty ;D

Post autor: malenka007 »

Landrynka - to bylo troche inaczej. Mała byla chora i ta choroba sie jej rozwijala coraz mocniej po 'interwencji' weta... schodzila jej skora az do miesa z calego ciałka, poszlam do weta i poweidzial ze juz nic nie da sie zrobic... :( słyszalam jak piszczala tylko :( Milka uciekla na dzien przed śmiercia Małej, zarówno rodzice jak i ja bylismy pewni ze Milka juz nie wyjdzie i zostanie w tej dziurze, wtedy kupilam szynszyla, a do Milki chodzilam kilka razy dziennie ją dokarmiac i poic. Niestety rodzice wkurzyli sie keidy kupilam szynszyle i powiedzieli ze zadnego zwierzaka juz nie moge miec [ jestem alergikiem] ale zostawilam szynszyla i uratowalam Milke. Puki co niestety nie moge miec 2 szczurow tez ze wzgledu na szynszyla, poniewaz ona sie strasznie boi Milki ktora ciagle na nia fuka, a szynszyle pod wplywem stresu obgryzaja sobie lapki i ogonek :( Milka natomiast jest wyciagana codziennie i bawiona, puszczana po pokoju, bawie sie z nia pędzelkiem, wiec mysle ze raczej nie nudzi sie, chociaz moge sie mylic.
~> Do we do we go when we fly when we when we go do we die? <~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”