Odp: Tomek - moje Ziutki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Tomek - moje Ziutki

Post autor: Basial »

  O Tomku dowiedziałam się tu na forum. Czytanie jego historii kosztowało mnie wiele łez, tak samo załatwianie adopcji. Na drugi dzień pokazałam go mężowi z duszą na ramieniu, za plecami buszowała już nasza szczurza trójka. A mój Piotrek powiedział po prostu "to go weź". Łamałam się jeszcze kilka dni, śledziłam temat i płakałam, w końcu w ubiegłą sobotę zadzwoniłam.  Tłumaczyłam, że chciałabym zabrać Tomka i szlochałam do słuchawki. Tak niedawno odszedł mój ukochany Ziutek, a Tomek tak bardzo mi go przypominał. O tym, że dostaniemy Tomka Piotrek dowiedział się w niedzielę, gdy wrócił z pracy.
  Tomek przyjechał do nas wczoraj. Z sopockiego schroniska przywiozła go Ania. Na początku przypominał kulkę nastroszonej sierści. Umieściłam klateczkę na tapczanie syna i Tomek zaczął zwiedzać łóżko. Niesamowite jest to, że od razu wchodził na kolana i wykazywał duże zainteresowanie otoczeniem. Badał klateczkę, chodził po łóżku i po kilku krokach rozpłaszczał się jak naleśnik. Wszystkie podawane mu kąski konsumował z apetytem, nawet nie pogardził marchewką, którą moje chłopaki olewają. Oczywiście zadbał o higienę i umył się po podróży.

Zdjęcia z wczoraj
zapoznanie z klateczką
Obrazek

Obrazek

Trochę higieny
Obrazek

Teraz nosek
Obrazek

Wyginam śmiało ciało
Obrazek

Naleśniczek
Obrazek

Na hamaczku
Obrazek

I jak go nie kochać?  ;D

O moich białych aniołkach możecie przeczytać tu http://szczury.org/http://szczury.org/p ... 71#p268571
Ostatnio zmieniony pn sie 27, 2007 8:36 pm przez Basial, łącznie zmieniany 1 raz.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: anka1136 »

sliczny!! teraz do szczescia brakuje tylko tego zeby sie(bez przeszkod) polaczyl z Albinoskami :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Telimenka »

jest przecudowny :D daj znac jak pojdzie laczenie z Twoimi Paskudkami,a tymczasem mizianie dla wszystkich  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: limba »

Na spsie sie zachwycalam to i tu powzdycham....  :-*

Tomek jest boski, zreszta waciki takze.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Elly »

Pozdrowienia dla Twojej ekipy :D Tomek sliczny. Wygląda prawie tak samo jak mój Wujuś :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Basial »

Tomek już jest po pierwszej wizycie u weta.Podróż zniósł dobrze, najpierw grzecznie leżał w transporterku, w drodze powrotnej spał w rękawie mojej  bluzy.  ;D Tomek waży 495gr, ząbki w porządku - pani doktor podała mu ivermektynę.
  Tomek coraz pewniej czuje się u nas, a to dopiero drugi dzień. Przyłapałam go, jak smacznie sobie spał - zobaczcie sami
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niesamowity, prawda?  ;D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: odmienna »

Ooooch! Eeeech!... :-* 
i po głębokim namyśle: Ach! :)
Ostatnio zmieniony śr sie 29, 2007 3:31 am przez odmienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: limba »

Widze ze chlopk jest wyluzowany  :D i ladnie sie aklimatyzuje... Sliczny i juz lepiej wyglada :) to jeszcze ja.. oooch, aaaahhhh  :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Telimenka »

o matko jaki slodziak :D to ja tez sobie pozachwycam sie nad wyluzowanym Tomkiem ohhhh aaachhh
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Tweetka »

Basial, tak mi się podobają foty Twoich wszystkich szczurów, że aż sobie je na kompie zapisałam i co jakiś czas oglądam ;P - cudka :)
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Basial »

Ojej, Tweetka, samcole dziękują i obiecują, że będą pozować dalej.
(Przyznam się, że ja też ściągam sobie zdjęcia waszych szczurków do prywatnego szczurkowego albumu, proszę nie zgłaszać się o tantiemy ;D)
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Telimenka »

spoko  ;) kazdy chyba tak robi  :P bo ja tez sie do tego musze przyznac  ;D ale to chyba nic zlego w naszym gronie nie?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Tweetka »

No baaa ;), hehe
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Basial »

Zdjęcia Tomka z dzisiejszego dnia (tzn. wczorajszego wieczora)
http://szczury.org/http://szczury.org/p ... 99#p269099
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Tomek - moje Ziutki

Post autor: Basial »

Tomek czuje się bardzo dobrze, choć łączenie z chłopakami nie udało się. Ma niesamowity apetyt, pełen brzuszek to dla niego postawa. Nie lubi zapachu Mańka, Diega i Sida i strasznie się najeża, gdy ich poczuje. Jego stado tworzą ludzie  :( i wydaje się być zadowolony. Chciałabym, aby było inaczej, ale...

Bo tak mi wygodnie
Obrazek

Nutri drink - nie odmówię
Obrazek

Raz, dwa, trzy, ile jest tych piegów?
Obrazek
;D
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”