RE: [*] ANTUŚ [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

RE: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: maggie »

Świeczka dla Antusia...[*] Moja szczurcia dzisiaj odeszła od nas...Równiez byłabym wdzięczna za świeczkę.Mam nadzieję,że się spotkały..

Dziękuję za świeczkę ;*
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2007 5:19 pm przez maggie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Ania »

Chyba dopiero teraz jestem w stanie napisać, jak bardzo mi przykro, że doradzałam Ci tę kastrację, że Ogonek się nie wybudził, że moje adopcyjne stadko pomniejszyło się.... I nigdy nie zapomnę tego krzyku przez telefon. Tak strasznie mi z tego powodu głupio. Trzymaj się, Tweetko

Dla Antka [ * ] [ * ] [ * ]
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: limba »

Nie wiem jakim cudem nie zapalilam dla Antusia jeszcze swieczki :(

[']['][']... dla aniolka ....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: tygrys1985 »

[']['][']
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Tweetka »

Aniu, to było jedyne wyjście. Chłopcy się ostro tłukli... Trzeba było ich rozdzielić, było już naprawdę źle, a mogło się skończyć tragicznie... A bez sensu było trzymanie chłopców w oddzielnych klatkach. Ja nie sądziłam, że tak to się skończy, Antuś był przecież taki zdrowy i żywy. Chciałyśmy dla nich jak najlepiej. Dziękuję Ci, że wtedy byłaś przy mnie. :*
Teraz są u mnie jeszcze 2 albinosy z interwencji. Stefek nie chce ich zaakceptować, mam duże problemy z łączeniem. Inaczej to wygląda, niż z Antkiem. Pamiętam, jak łączyłam Antusia i Stefka. Antuś piszczał, Stefek sie wycofywał, dawał mu spokój, bał się go spłoszyć. Co jakiś czas tylko sprawdzał, czy u "Małego" wszystko ok ;) i podrzucał mu jedzonko :). Lubili się, bardzo, potem Antusiowi zaczęły szaleć hormony...
Stefuś bardzo przeżywał jego śmierć. Przez jakieś 2 tygodnie po śmierci w ogóle nie brykał, cały czas spał, prawie nie jadł i nie pił. A teraz zamknął się na życie w stadzie z innymi szczurami. Mimo to trzyma się dobrze. Humorek mu się poprawił, bryka jak maluch, ma duży apetyt na życie. Jest miziasty jeszcze bardziej, niż kiedyś, rozwija się. Chodzi "przy nodze" ;), bawi się w "ganianego", zrobił się też jeszcze bardziej empatyczny.
A Moje Słonko bryka sobie teraz za Tęczowym Mostkiem. Ma duuużo sera, pełno kabli do gryzienia, zakamarków. Antonio, mój jedyny szczur, który sam sobie obgryzał paznokietki. Nadzwyczaj żywy, zaradny i pomysłowy ciur, który wszystko musiał poobgryzać. Po prostu mój kochany Anteczek...
Teraz jest pochowany pod winogronami... Wszyscy się dziwią, że winogrona tak pięknie rosną...
Dziękuję za wszystkie świeczki, dużo to dla mnie znaczy...
:* mój Skarbie...
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Nina »

Jakim cudem dopiero teraz zauważyłam ten temat  :( Bardzo mi przykro :(
[*] [*] [*] dla Antusia, braciszka mojego Mafcika  :'(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Polaczka »

Bardzo mi przykro.. Trzymaj sie..  :( To musi byc wielka strata, taki mlody szczurek, mogl jeszcze wiele przezyc..  :( Ale coz, nie dlugosc a jakosc zycia sie przeciez liczy, na pewno byl u Ciebie szczesliwy i to jest najwazniejsze, teraz pewnie sobie wspomina, jaka bylas dla niego dobra i kochana..  :) Swieczka dla Antusia i szczurki Maggie

Obrazek
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Aniatka »

[`]
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Tweetka »

Minęło już trochę czasu... I dalej boli...

Ostatnio zdobyłam się na odwagę, aby powspominać stare czasy, kiedy to Antuś jako maluszek wychowywał się u Ani :) Mój wspaniały M2

http://szczury.org/viewtopic.php?t=14415.0

Moje Słoneczko z Mamusią
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff5 ... 5b6c1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc8 ... b7db4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f27 ... 25af8.html

Cytuję Anię:
  "Chłopiec M-2 Skory do zabawy zawsze i wszędzie, skacze aż miło. Bardzo szybko się uczy -wstarczył jeden przykład mamy - jak się schodzi z łóżka. Będzie mały geniusz :>"

Taki był - wszędzie było go pełno, był niesamowicie pomysłowy, szybko się uczył, sprytny jak jasny pieron :)

Pierwszy raz na żywe oczy zobaczyłam go kilka minut po godz. 24:00 - dokładnie w dniu swoich 23 urodzin... Lepszego prezentu dostać nie mogłam...

I znów mi się płacze... ;(

Mój Skarbek :*

[^] [^] [^]
Ostatnio zmieniony czw sie 30, 2007 8:11 pm przez Tweetka, łącznie zmieniany 1 raz.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Telimenka »

(*) dla Antusia na droge....
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Tweetka »

Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Tweetka »

Tak wyglądał mój najwspanialszy prezent urodzinowy :) :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c20 ... a908b.html

fota zrobiona świeżusio w moje urodziny
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Arya9
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 22, 2007 5:33 pm
Lokalizacja: Psk

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: Arya9 »

[*] [*] [*]  ... Dla Antusia ...
" Gdy dotkniesz nieba, nie zapomnij, że stoisz na ziemi..."
alix66
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 8:06 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: alix66 »

dla Antusia
['] ['] [']
Awatar użytkownika
scorpio80
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 12:46 am
Lokalizacja: Wawa

Odp: [*] ANTUŚ [*]

Post autor: scorpio80 »

to przykre ..dla Antusia
['] ['] [']
scorpio 80
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”