Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

Pokłóciłam się z facetem  :-\
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

A mi się zaczyna jesienna deprecha...ja chce słońce! Szaro, buro,zimno:/ Włoski farbnęłam, miały być brązowe....są czarne:/ Chciałam iść na spotkanie z poznańskimi zeszczurzonymi, nie pójdę- reason? miła koleżanka z pracy najpierw umówiła się ze mną na prace: 12 godzin, wolne, 12 godzin...w tym tygodniu, po czym wczoraj nagle zmieniła zdanie...ech....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: lenalove »

zakończyłam 2 letni związek. jeszcze nawet tak bólu nie czuje...

jestem w szoku bo wiązałam z nim przyszłość...

o co poszło? o nic i o wszystko oboje nie znamy słowa kompromis... najbardziej boli mnie ze on nic z tym nie robi... po prostu mu nie zależy nie odzywa się na ulicy powie cześć i to wszystko jakbysmy sie nie znali...

zostawił mnie w bardzo trudnym okresie... nie podobało mu się że chodzę zgaszona bo mam kłopoty....

przypomnial mi się pamiętnikowy wierszyk:

nie ten kto z tobą się bawi
nie ten kto z tobą się śmieje
ale ten kto z tobą zapłacze
jest twoim przyjacielem...
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

uuu lenalove....wspolczuje... :( ale jak to mowia "pol kwiatu tego swiatu" czy jakos tak...kurcze widocznie nie byl Ciebie wart... nie lam sie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

Odp: Smutnik :(

Post autor: Fiolka »

Rzeczywiście lenalove bardzo smutne...ale trudne chwile dla związku są najlepszym testem, bo nie sztuka być razem, jak jest miło i nie ma poświęceń. Przytulam i mam nadzieję, że niedługo spotkasz osobę, z którą, bez tego bolesnego rozstania, mogłabyś się po prostu minąć. Uszy do góry :)
Dosyć piekła kobiet.
Mój brzuch- moja decyzja.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Smutnik :(

Post autor: sophiya »

To jest okropny cios. Nagle zostajesz sama z pustymi rękami, chociaż myślałaś, że co jak co, ale od tej najbliższej osoby możesz oczekiwać wsparcia bardziej niż od innych.

Psz, czytałam takie opowiadanie ostatnio. "Blondyna", Dorothy Parker.
cytat z Przekroju: "do szpiku przejmująca, kiedy opowiada o pewnej dużej blondynie. Duża blondyna była utrzymanką, brali ją sobie kolejni panowie spotkani w knajpie U Jimmy’ego. Mieli tylko jedno wymaganie: „Trzymaj fason, mała”, żadnych humorów i smutków. Parker obnaża podszewkę życia towarzyskiego, w którym kobieta musi za wszelką cenę być zabawna. "

Trzymaj się lenalove. Proponuję porozmawiać z nim MIMO WSZYSTKO, abyście oboje wiedzieli, dlaczego jest tak a nie inaczej i gdzie się zawiedliście. Skoro on nie czuje się na siłach by wyjaśnić, to wszystko zależy od Ciebie.

Może to się jeszcze uratuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Smutnik :(

Post autor: Lulu »

oj Obrazek

czasami dzieki takim rozstaniom mozna zaczac nowe lepsze zycie. konczy sie pewien etap, ale dzieki temu mozna zaczac inny. boli, ale bol mija, a co nas nie zabije to nas wzmocni...

trzymaj sie Obrazek
Awatar użytkownika
justa:)
Posty: 45
Rejestracja: śr sie 15, 2007 7:28 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: justa:) »

ostatnio też miałam doła, zadawałam se to samo pytanie po odejsciu szczurka i powiem to do wszystkich POCO SIE DOŁAWAC TYMI WSZYSTKIMI PYTANIAMI I TAK WAM NIKT NA NIE NIEODPOWIE poprostu/ort SZKODA ŁEZ (CHOC CZASAMI SA NIEZBĘDNE) trzebapoprostu życ dalej (a zwierzęciu postarac sie pomóc w cierpieniu)

pozdrawiam ogoneczka!!! :-*

ja se tak pomagam

Posty scalone. / mod. Lulu
Ostatnio zmieniony ndz wrz 16, 2007 7:11 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

Odp: Smutnik :(

Post autor: marrrtina »

ale mi zle... cholernie zle, zle, zle...  :-[

chyba za dlugo wszytko bylo ok... za dlugo nic sie nie dzialo... to bylo zbyt piekne zeby moglo tak sobie po prostu trwac..

(i tu wcale nie chodzi o faceta)

czarne chmurzyska sie nade mna zbieraja i zaraz zacznie lac mi na leb.... a ja nie mam parosolki pod ktora moznaby sie schowac...

i zimno mi...
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Smutnik :(

Post autor: koopa »

marrrtina pożyczę parasolkę ... chcesz??

Trzymam kciuki ...
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

Odp: Smutnik :(

Post autor: marrrtina »

caly czas mam nadzieje ze ten deszcz jednak bedzie przelotny i dam rade bez parasolki...

a jesli juz bardzo zmokne to dam znac..
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

Odp: Smutnik :(

Post autor: Fiolka »

Ja mam już dość i chcę być już po wszystkim :'( Jak można poinformować na 2 dni przed weselem, że się nie przychodzi...chodzi i o kasę, bo przecież i tak za nich zapłacę nie małe pieniądze, i o ludzką uczciwość, bo nie uwierzę w tak głupie wymówki :( Smutno i bez sensu. Friends will be friends, f..k the rest.
Dosyć piekła kobiet.
Mój brzuch- moja decyzja.
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Smutnik :(

Post autor: Sheila »

Ale za to slub... Piekny dzien, na pewno sie cieszysz :)

Moj zwiazek... czy to jeszcze zwiazek? boje sie cholernie, boje boje, ze nie znajdzie sie dla mnie miejsca w Jego zyciu, choc tak bardzo pragne w nim byc, ze to bedzie koniec... Niby wszystko ok, ale ta gorycz zostala.... :( musze (musimy) ją zwalczyc, to jedyny czlowiek ktorego jestem tak pewna, ktorego akceptuje calego i on mnie tez.... ehh ta ********** milosc  :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Smutnik :(

Post autor: Agata »

A gdybym to ja wiedziała, dlaczego... :[

Tak jakoś, bo prostu źle i tyle.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

koniec weekendu za chwile... :( :( >:( >:( ale byl udanyyy oj tak!  :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”