Zu [']

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Zu [']

Post autor: sue »

Tak bardzo sie bałam, że kiedyś zamkną swoje oczka na zawsze.. że już nigdy nie zobaczę jak skaczą szczęśliwe po pokoju..
Najpierw Pestka.. Moja druga szczura, dokupiona po dwoch miesiacach. Zawsze była mniejsza i bardziej bojaźliwa. Miala swoje zasady i nigdy ich nie zlamalam. Jak nie chciala, to nic na silę.. Po powrocie z wyjazdu zauważyłam, że coś jest nie tak. Do tej pory nie wiadomo co się stalo.. Objawy neurologiczne. Tydzień leczenia, ale niestety nie pomoglo.. Nie chcialam zeby się dluzej męczyla..
Po tygodniu Zu.. Pierwsza szczurka, ukochana przyjaciółka i niezawodny osuszacz łez. Była dla mnie naprawde ważna.. Stanowiła cząstkę mojego życia, odkąd trafila do mojego domu. Przezyla dwa zabiegi usuwania guza i wszystko bylo ok.. Jednak miala te same objawy. Wszystko poszlo o wiele szybciej.. Bylyśmy zaledwie na dwóch seriach zastrzykow. Dzisiaj było tak źle, ze gdy patrzylam na to, jak próbuje zrobić prosto kilka kroków, łzy same lecialy. Nagle polozyla sie nieruchomo, zamknela oczka.. Chcialam, zeby tak juz zostala.. rozluźniona, spokojna.. Ale po chwili znowu probowala do mnie podejsc.. Możliwość dla mnie była znowu jedna..

Dla moich kruszynek ['][']
[']Pestka II 2006 - 31 08 2007
[']Zuzu XI 2005 - 10 09 2007

Bo byłyście dla mnie wszystkim, czego potrzebowalam..
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Zu [']

Post autor: merch »

Bardzo mi przykro :(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Zu [']

Post autor: Basial »

Jak przykro, jak przykro  :'(... Bardzo ci współczuję.
Dla Zu [']
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Zu [']

Post autor: Nina »

W ciągu kilku dni stracić dwa szczurki  :'(
Dla kruszynek [*] [*]
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zu [']

Post autor: 'Asia »

Sue, strasznie mi przykro...  :'( Wiem doskonale co czujesz... U mnie też najpierw Żabka odeszła, choć była druga, a potem Lola - mój pierwszy szczurek, najlepsza przyjaciółka, taki mały wielki skarb... To był straszny cios... Bo taki pierwszy szczurek jest zawsze wyjątkowy, zawsze bardzo kochany i zawsze chyba najbardziej boli i bardzo go potem brak... Współczuję Ci podwójnie, że Twoje obie dziewczynki odeszły w tak krótkim odstępie czasu, nie pogodziłaś się jeszcze ze stratą Pestki, a już odeszła Zuzu... Tyle dałaś im serca, a one Ci tyle radości, tyle przeżyłaś z nimi zabawnych i wesołych chwil i tyle smutków podczas chorób... I nagle koniec... Ale ból minie, a z pamięci i serca nigdy nie odejdą...

Podziwiam Cię bardzo za to jakim jesteś odpowiedzialnym opiekunem, że choć to takie potwornie trudne to w odpowiednim czasie pomogłaś im odejść... To ciężka decyzja, ale to nasz obowiązek. Ja niestety z Żabką zbyt długo zwlekałam, czego sobie nigdy nie daruję, odeszła w nocy, miała wylew... Lola na szczęście odeszła tak jak sobie to wymarzyłam, choć była już bardzo słaba i już się przymierzałam do tej szalenie trudnej decyzji, to ona odeszła podczas snu, skulona, z zamkniętymi oczkami w moim łóżku...

Jesteś wspaniałym szczurzym opiekunem i Twoje kolejne szczurki będą miały szczęście że do Ciebie trafią, jestem pewna że niczego im nie będzie brakować :) Przytulam mocno i zapalam iskierki dla Twoich Aniołków, które już są szczęśliwe gdzieś za Tęczowym Mostem wraz z pozostałymi naszymi ogonkami, gdzie nie istnieje ból i cierpienie...

Pestka (*) (*) (*)
Zuzu (*) (*) (*)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zu [']

Post autor: sue »

Dziękuje wszystkim, a szczególnie Tobie aska4art.. Takie ciepłe słowa są naprawdę potrzebne wszystkim tym, którzy stracili kogoś dla nich ważnego, nie ważne czy szczura, czy psa, czy konia, czy przyjaciela.. Według mnie, te wszystkie przelane łzy i smutek, który sie pojawił z dnia na dzień warty jej wszystkich chwil spędzonych z Nimi.. Ciesze się, że znalazły u mnie prawdziwy, przytulny dom, że mogłam im oddać całą siebie i okazywać całą miłość jaką do nich żywiłam. Masz rację.. W sercu, tak głęboko.. zostaną na zawsze..
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Zu [']

Post autor: bazylia »

Dla Pestki (*) (*) (*)
Dla Zuzu (*) (*) (*)
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zu [']

Post autor: 'Asia »

Nie ma za co... Po prostu wiem jak to jest, sama przezywalam to tez bardzo mocno i na pewno tamtych chwil na dlugo nie zapomne...
Jestes bardzo dobrym i odpowiedzialnym szczurzym opiekunem i jestem pewna ze jak tylko bol troche opadnie a ta wielka pustka w domu zostanie to zaadoptujesz znow jakies male futrzaste serduszka, ktore odwdziecza Ci sie za Twoje poswiecenie ogromnym oddaniem... ;)

Sciskam jeszcze raz...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Odp: Zu [']

Post autor: Nakasha »

Bardzo mi przykro... trzymaj się.....

Dla ogonków... (*)(*)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Zu [']

Post autor: tygrys1985 »

[']
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Odp: Zu [']

Post autor: casie »

Wspólczuje Ci, bo okropne jest stracić naraz dwóch przyjaciół  :'(

['] ['] [']
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: Zu [']

Post autor: KEN-KON »

O bardzo mi przykro z tego powodu. 2 szczurki w przeciągu kilku dni.Wyobrażam sobie jak to boli.
(*)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Zu [']

Post autor: Oksymoron »

Przykro mi [']
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Awatar użytkownika
scorpio80
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 12:46 am
Lokalizacja: Wawa

Odp: Zu [']

Post autor: scorpio80 »

[*] wiem jak sie czujesz ...przykro mi
scorpio 80
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Zu [']

Post autor: RattaAna »

[*] Pesteczka...
[*] Zuzu...
trzymaj się dzielnie, sue...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”