wspomnienia...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
justa:)
Posty: 45
Rejestracja: śr sie 15, 2007 7:28 pm

wspomnienia...

Post autor: justa:) »

Każdy szczurek którego niema już wśród nas charakteryzował się jakimiś wspaniłymi cechami ,
napewno utkwiły wam w pamięci dobre :) ,śmieszne :D lub troszkę gorsze :( chwile które spędzaliście ze swoimi ogonkami.
W ty miejscu możecie podzielic się między sobą swoimi wspomnieniami z dawnych czasów.

ps.o jedno was proszę starajcie się pisac te weselsze chwile,bo chce wnieśc troszkę radości w ten temat "odeszły"(wiem że moze troche trudno pisac o zwierządku którego już z nami niema ale ja im więcej mysle o moich szczurasach tym bardziej wierze że jest im dobrze gdzie kolwiek teraz są)
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: wspomnienia...

Post autor: koopa »

Mój Ozzi ... najpierwszy najukochańsz jedynak ... był jak żywe srebro, nie należał do wielkich szczurków ale do baaardzo żywych, chodził za mną jak piesek przy nodze i reagował na imię, uwielbiał spać w moich piżamach ... skarbeczek mój :) :*
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Odp: wspomnienia...

Post autor: PaulinaK »

Chisa... takie sliczne bezowe szczurzysko z czerwonymi slepkami, zawsze tak slodko spala mi na kolanach, a jaka byla heca jak pogryzla koc i posciel...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
gymluv
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 11:12 pm

Odp: wspomnienia...

Post autor: gymluv »

Pokraczka... cudny husky,pieszczoch- tak śmiesznie wyciągał łepek do góry  przy głaskaniu... zginął z rąk mojej 6-letniej córki na początku sierpnia...mam pretensje do siebie,że nie upilnowałam dziecka ,które po tym fakcie dopiero nauczyło się kontrolować swoją "miłość" :'(
Awatar użytkownika
ridicule
Posty: 42
Rejestracja: pt paź 05, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Odp: wspomnienia...

Post autor: ridicule »

Hellmanns... Bardzo mądry i kochany szczurek. Pamiętam jak bardzo uwielbiał.... Whiskasa... Weterynarz była pod wrażeniem jego zdrowia i ... diety ;)
Fotografia, akwarystyka i szczurki :)
Obecnie Humbert, ale w pamięci pozostaną:
Hellmanns i Myśka [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”