11+7 szczurkow do oddania!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
NiUnIaCzEk91
Posty: 28
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 11:08 pm
Kontakt:

11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: NiUnIaCzEk91 »

witam,
taki temat poniewaz w poniedzialek na swiat przyszlo 7 maluszkow mojej kolezance i 11 dzisiaj rano mojemu chlopakowi;] szukam juz teraz domq dla nich w imieniu moim, chlopaka i kolezanki. jutro beda zdjatka;] tej starszej 7 rosna juz klaczki i maja skore zabarwiona wiec widac ze to beda husky;] bardzo sliczniutkie;] jezeli beda chetni poza lublinem to bedzie potrzebny transport ewentualnie jak pogadam z tata to czasem odbior w Łodzi ale dalej racze nie...  nie jestem pewna czy ty huskyi nie wiem jeszcze jaka plec postaramy sie jutro okreslic i po podpisywac zdjecia;] chetnych na szczurka za 3-4 tygodnie prosze o pisanie tu lub PW;]
pozdraiwam;*
PoZdRoWiEnIa Od NiUnI, NiUnIaCzKa, PiNkIeGo DeLiCjI i KrAkErSa;*;*
[*]SzUrUbUrEk[*]
[*]PuSsSy[*]
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: sachma »

dlaczego mioty pojawily sie na swiecie?
skad sa rodzice?
ile juz domkow macie dla mlodych?
Obrazek
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: alainaprv »

"mam 1 szczura ale dziele konto z chlopakiem bo u niego w domu jest teraz Niunia i on wlasnie chce kolezanke do niej a Pinki jest teraz w drugiej klatce u niego i tam ma juz kolege Kostka i to jest szczur mojego chlopaka brata. I my tez chcemy miec dla swoich szczurkow towarzystwo... dlatego chce chlopczyka dla Niuniaczka i dziewczynke dla Niuni;) Napisalam ze Pinki jest moj bo go tak traktuje i tyle... Kiedys byl w mojej klatce ale mojego chlopaka brat stracil swojego szczurka o imieniu Szuruburek ze starosci i podarowalam mu go bo mi szkoda go bylo, bo byl bardzo z nim zżyty..."



"Szczurki sa juz rozdzielone ;] Niunia bedzie narazie/ort mieszkac u mojego chlopaka... A niuniaczkowi moge dokupic np kolege.?"




Dobrze pamiętam tą forumowiczkę. I łatwo się domyślić, że mioty pojawiły się na świecie, bo dzieci postanowiły się pobawić. Pamiętacie może jak tłumaczyła, że u chłopaka będą samice, u niej samce? Dziwne, samice u chłopaka cudem się rozmnożyły?
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Oksymoron »

NiUnIaCzEk91 masz PW.
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 9:11 am przez Oksymoron, łącznie zmieniany 1 raz.
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Nina »

Przy takim kręceniu łatwo o domki Wam nie będzie :/ Doskonale pamiętam jak mi sie krew burzyła gdy czytałam poprzednie posty...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
dotka
Posty: 170
Rejestracja: czw lip 05, 2007 5:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: dotka »

i teraz wszyscy będą skakać, bo się dzieciakom zachciało małych szczurków?

ehhhh

a sposób pisania NiUniAczKa91 (chryste, myślałam, że pokemony są już niemodne!) jest taki, że zbyt wiele zrozumieć nie można....

żal szczurków i tyle.
10 ogonków do oddania
Awatar użytkownika
NiUnIaCzEk91
Posty: 28
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 11:08 pm
Kontakt:

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: NiUnIaCzEk91 »

szczerze.? powiedzialabym wam cos! aale nie chce mi sie pisac bo wy jestescie krytykami na tym forum i nigdy nic wam nie pasuje! wiemy ze zle sie stalo ale sie stalo i  tyle! prosilam tylko zainteresowane osoby a nie krytykow bo szczerze mam was dosc! gowno mnie obchodzi co sie stanie z tym postem jak trzeba bedzie niech mnie nawet wyrzuca! mam was w dupie i gdyby wam sie to stalo nikt by was nie krytykowal chyba ze wy siebie nawzajem! moj problem nie wasz! ja znajde osoby w lublinie ktore beda chcialy szczurki male! i nikt wam nie kaze skakac wokol mnie... pare osob jest zainteresowanych wlasnie z tego forum nie kaze wam brac ich na sile! to jest temat '' narodziny'' a pod spodem pisze''Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia.'' a nie krytykujemy bo tam tak nie pisze!


a i do dotki... nie wiem co pokemony maja ze stylem pisania;/

a to ze szczurki sie rozmnozyly to nie moja wina! ja im nie kazalam a jak sie zmienia trociny to puszczamy wszystkie szczury po domu i nie wiemy co one robia!
PoZdRoWiEnIa Od NiUnI, NiUnIaCzKa, PiNkIeGo DeLiCjI i KrAkErSa;*;*
[*]SzUrUbUrEk[*]
[*]PuSsSy[*]
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Layla »

Drogie dziecko. Ja mam 3 samców i 4 samice i NIGDY nie doszło do zapłodnienia u mnie. Puszcza się szczury na ZMIANĘ a nie razem. Takim osobom jak Ty to nawet się aż nie chce pomagać, bo nic z tego nie zrozumiesz. Myślenie nie boli, dziewczynko.
Obrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Basial »

Oj newbie
gowno mnie obchodzi co sie stanie z tym postem jak trzeba bedzie niech mnie nawet wyrzuca! mam was w dupie
kiedy ja byłam newbie, a nawet i teraz nie odważyłabym się tak odezwać do ludzi stąd, doświadczonych hodowców, na których pomoc i radę zawsze można liczyć.
Nie dziw się, że krytykują - mają rację.
Oczekujesz gratulacji - gratuluję. Tego miotu i wszystkich następnych, które pojawią się po kolejnych zmianach trocin.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Agata »

Na forum obowiązuje kultura wypowiedzi i szacunek do innych forumowiczów. Bardzo proszę zejść z tonu i przestać się nawzajem obrażać, bo polecą ostrzeżenia. To moje pierwsze ostrzeżenie.

NiUnIaCzEk91: na tym forum tępimy rozmnażanie dla zabawy, bo one nigdy zabawą nie jest, nie było i nie będzie. To świadome sprowadzenie na świat żywych istot. Więc nie licz, że ktokolwiek będzie Cię głaskał po główce za Twoją nieodpowiedzialność.


/edit Ania
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 9:27 pm przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
NiUnIaCzEk91
Posty: 28
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 11:08 pm
Kontakt:

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: NiUnIaCzEk91 »

ja tez sie z tego nie ciesze! nie specjalnie to zrobilam przeciez nie zamknelam ich w jednej klatce i nie kazalam sie mnozyc... to bylo nie madre przyznale ale na prawde/ort/ort chyba nie sadzicie ze sie ciesze z tego... do kolejny obowiazek przeciez... wpadlam w zlosc bo to ja tu zawsze jestem krytykowana... cos sie zapytam zle... cos powiem... zle... dam ogloszenie zeby ktos chcial adoptowac maluszka... tez zle... chyba rozumiecie jak sie czuje.? gdybyscie wy tak byli krytykowani tez byscie w koncu wybuchli... a co do tego ze zle pisze to jest taka choraba nie wiem czy wiecie i czasem poprostu/ort/ort nie potrafie dobrze dobrac slow z czego duzo osob mnie czasem nie rozumie... przepraszam za to.... i naprawde chce naprawic ten blad i dac nowy domek szczurkom... nie chce im robic krzywdy ani nic... chce dla nic dobrze i tyle a wszyscy mnie krytykuja :( :( :( :-\ :-\ :-\ :-\ i nie rozumiem dlaczego jak ktos pisze ze jemu sie szczurki urodzily np jak sa tematy miot a albo inny to tam nie krzyczycie na innych tylko jeszcze zachwalacie...

_____________________________________________________________________________

1 miot nie wiem bo kolezanki szczurzyca i male a drugi z przypadku... chcielismy zmienic szczurom trociny puscilismy ich razem i stalo sie... to moglo byc tylko i wylacznie wtedy... 5 osob z osiedla przygarnie maluchy i mamy 2 osoby chetne z forum

scalone. /yss mod.
Ostatnio zmieniony wt wrz 25, 2007 9:38 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
PoZdRoWiEnIa Od NiUnI, NiUnIaCzKa, PiNkIeGo DeLiCjI i KrAkErSa;*;*
[*]SzUrUbUrEk[*]
[*]PuSsSy[*]
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Agata »

Nie pisz posta pod postem w tak krótkim czasie. Uzywaj opcji "edytuj".

Jesteś odpowiedzialny, za to co oswoiłeś.
Niech Ci to wystarczy za odpowiedź.

A co do przykładowago miotu "a", który tutaj przytaczasz, to są to mioty z hodowli szczurów rasowych, gdzie dorośli ludzie zajmują się tym na poważnie, a nie dla zabawy. Powtarzam nie dla zabawy.
I wierz mi, że mimo tego, wielu ludzi nie pochwala tych idei, chociaż wszystko jest profesjonalne, przemyślane i zaplanowane...

Koniec offtopowania, mówię po raz drugi i ostatni.
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 10:03 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
NiUnIaCzEk91
Posty: 28
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 11:08 pm
Kontakt:

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: NiUnIaCzEk91 »

nie moge wstawic zdjec szczurkow :( nie wiem czemu :( umiescilam zdjecia na ImageShack i nie chce sie link skopiowac do wiadomosci... osoby chetne na szczurka prosze o pisanie PW lub mailado mnie to wysle fotki;]


pozdrawiam
PoZdRoWiEnIa Od NiUnI, NiUnIaCzKa, PiNkIeGo DeLiCjI i KrAkErSa;*;*
[*]SzUrUbUrEk[*]
[*]PuSsSy[*]
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: Basial »

Mogę pomóc przy zdjęciach, tylko odbierz pw
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
soad
Posty: 12
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 1:17 pm
Lokalizacja: dom

Odp: 11+7 szczurkow do oddania!

Post autor: soad »

muszę zobaczyć jakiej wielkości są szczuraski bo mogłabym jednego (samiczkę) przygarnąć. pozdro
,,...Eight people, I don't exist..." Wilson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”