Półdzikuski są na świecie :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Telimenka »

slicznosci ...;D czyli wszystkie znalazly juz domek?  :) czy jeszcze nie bo ja nie rozrozniam i w ogole jakos zlewaja mi sie te maluchy ::) ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Mi tez sie zlewają ;). Dziś pierwszy agutek pojechał do Rzeszowa do koopy, pózniej spróbuje wkleić zdjęcia z oczekiwania na busik. Samcolki wciąż szukają dobrych domków, preferowane są osoby z doświadczeniem , lub osoby dorosłe  bez doświadczenia, planujące wziąć od razu dwa maluchy , gotowe uczyć sie szczurzych zwyczajów i zobowiążące się do utrzymywania ze mną stałego kontaktu - co z racji na odległość będzie dla mnie najłatwiejsze w Lublinie lub w Warszawie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: yss »

przepiękne maleństwa :D gratuluję udanych dzieci :)
mnie się nigdy maluszki nie urodziły, nie licząc miotu soni który został uśpiony :( ale maluchom z tymczasu też szukałam domów lepszych niż mój własny :D
trzymam kciuki za adopcje.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: koopa »

Jesteśmy już zalokowani w domu z rohanem. Jak troche ochłoniemy idziemy sie zapoznawac do wanny :) najbardziej zaciekawiony jest 3i pól miesięczny Rubin :)

Dziękujemy mamie- Czapeczce i mamie Merch :) oraz Sylwi, która nam Go przywiozła a teraz mama koopa
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
zywym_trudniej
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 10, 2006 5:46 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: zywym_trudniej »

Merch pisałaś o tym, że ojciec tego miotu jest dużym samcem a i samiczka do małych nie należy. Czy mogłabyś podać dokładną wagę obydwu rodziców :) ?
"Zmartchwywstać mogą jedynie trupy, żywym trudniej."
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Maugosia »

koopa, jak cos to rób zdjecia zdjecia : )
Obrazek
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Samiczka jest chudzinką ,  niezbyt wielką- bo to dzika szczura mięśnie i kości- wazy 300 gram, a tatuś waży 500 ale jeszcze rośnie, jego siostry wazą 400 i tez rosną a babcia 450 gram. Maluchy 4tygodnie i 3 dni około 100 gram. Zdjęcie babci jest zamieszczone wczesniej , cioteczek razem z przyszywaną cioteczka dumbo zobaczysz na www.merchowe-pole.fotosik.pl a zdjęcia tatusia razem z braciszkiem są w mojej galerii.
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 8:42 pm przez merch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: koopa »

Maluch - Czejen jest fantastyczny!! siedzą jż wszyscy 4 w dużej klatce...........
a sam Czejen, przejawia standardowe zachowania wszystkich chłopców - uwielbie siedzieć w moim dekoldzie ;)
zapraszamy: http://szczury.org/index.php/topic,16868.15.html
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: casie »

Zazdroszcsze Wam tych szczurasów, są prześliczne :)
Jestem też pełna podziwu dla Merch, która tak dobrze opiekuje się dzikuską...może ja też kiedyś doświadczę takiego zaszczytu... :)
W ogóle myślałam, że dzikusy są większe i straszniejsze! a tu taka miła samiczka  ;D
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: koopa »

Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Agata »

Bardzo proszę o trzymanie się tematu dyskusji. Przypominam, że dyskutujemy o narodzinach półdzikich szczurów. I na ten temat piszemy.

Natomiast nie wywlekamy na forum spraw prywatnych, które załatwiamy poza nim.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

[ciach! prywata wycieta]Ale bardzo cię proszę rozwiązuj swoje problemy w inny sposób niż dyskusja ze mną - a zwłaszcza proszę cię o nie off topowanie w tym temacie.

Poza tym masz temat o swoich szczurach tam możesz zapisywać ich wagę - a ja tu będę wpisywać wagę maluszków - to chyba rozsądna umowa ?






Zgodnie z ostrzezeniami prywata zostaje wycieta.
Proponuje skupic sie na miocie a nie na zalatwianiu swoich prywtnych awersji.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony wt wrz 25, 2007 3:02 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: Elly »

Daje swoje pierwsze ostrzeżenie w tym temacie. Czuwam i będę ciąć kolejne offy. Ewentualnie przeniosę do nowego tematu. Proszę się nie licytować, który szczur ile waży, bo nie do tego ten wątek. / Elly mod.




Temat zostal podzielony. Czesc dyskusji przeniesiona >>TUTAJ<<
limba mod.

Ostatnio zmieniony śr wrz 26, 2007 9:18 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

maluchy porosły i ich z klatki ubywa , dzis jest tylko 5, jutro bedzie tylko 4 są cudowne i tylko zaluje ze czasu mam za malo, bo tylko bym patrzyła i tuliła, a tu i do pracy trzeba chodzic i inne szczury wypuszczać. ∂zis stare fotki z soboty- odprowadzanie czejena - czejen jechał w towarzystwie.

ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Półdzikuski są na świecie :)

Post autor: merch »

Dziś jeden szczurasek poszedł do jakcika. mam nadzieje ,że będzie mu tam dobrze ; No i ,ze ludzkie chłopaki nie będą dymić szczurzym chłopakom- bo to było moje główne zastrzeżenie. Oczywiście trzymam też kciuki za łączenie - oby było zupełnie bezproblemowe.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”