[łączenie] Jak to zrobic?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
White Fang
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 8:59 pm

Odp: [łączenie] Jak to zrobic?

Post autor: White Fang »

Witam możesz sprubowac przedzielić jedna Klatkę na 2 częsci jakimś kartonem ,kratka . po wsadzić ogonki do przeciwnych stron zeby przyzwyczajały się do siebie :}
laecasin
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 02, 2007 4:55 am

Odp: [łączenie] Jak to zrobic?

Post autor: laecasin »

polecam calkiem dobry sposob na laczenie zarowno myszy, jak i szczurow, tyle, ze zawsze pamietaj, zeby laczyc je rano i spedzic z nimi caly dzien, zeby w razie czego zareagowac. wyciagnij swoje zwierzaki, wyczysc im bardzo dokladnie klatke. zeby nie pozostal zapach zadnego z nich, a potem dokladnie spryskaj je perfumami, tylko tak, zeby sie to nie dostalo do oczu. to powinno pomoc. pozniej pusc je razem i juz wydzielajac swoje zapachy po "kapieli" w perfumach, przegryza sie one ze soba i "stary" szczur nie skapnie sie, ze nowy to jakis obcy. jesli to nie pomoze (a czasami, choc rzadko sie to zdarza), [CIACH!] jesli sa dwa samce i tylko jedna samica, w ogole nie polecam laczenia. pozdrawiam i powodzenia!

jak wiecie, jestem przeciwna bezsensownej cenzurze, ale niektóre szkodliwe treści wycinam i będę wycinać, nigdy nie wiadomo, czy jakiś dzieciak się na to nie nabierze i nie wybróbuje 'zabawnych metod łączenia'. /yss mod.
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2007 1:11 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [łączenie] Jak to zrobic?

Post autor: Nina »

laecasin pisze: polecam calkiem dobry sposob na laczenie zarowno myszy, jak i szczurow, tyle, ze zawsze pamietaj, zeby laczyc je rano i spedzic z nimi caly dzien, zeby w razie czego zareagowac. wyciagnij swoje zwierzaki, wyczysc im bardzo dokladnie klatke. zeby nie pozostal zapach zadnego z nich, a potem dokladnie spryskaj je perfumami, tylko tak, zeby sie to nie dostalo do oczu. to powinno pomoc. pozniej pusc je razem i juz wydzielajac swoje zapachy po "kapieli" w perfumach, przegryza sie one ze soba i "stary" szczur nie skapnie sie, ze nowy to jakis obcy. jesli to nie pomoze (a czasami, choc rzadko sie to zdarza), [CIACH!] jesli sa dwa samce i tylko jedna samica, w ogole nie polecam laczenia. pozdrawiam i powodzenia!
W życiu gorszych głupot nie czytałam  :o Spryskiwanie szczurów perfumami?? Chyba tylko po to, żeby sie wylizały i podtruły :/
Wrzucanie szczura do miski w wodą?? Coraz bardziej wydaje mi sie, że mamy tu sadyste :/
Są NORMALNE i SKUTECZNE sposoby na łączenie szczurów, nie trzeba korzystać z ekstremalnych sposobów :/
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2007 1:11 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [łączenie] Jak to zrobic?

Post autor: yss »

ja łączyłam swoje słoneczka na wanilię - trzeba posmarować wszystkie łączone szczurki aromatem waniliowym do ciast. 'stare' szczury są wtedy mniej pewne siebie i trudnij im wyczuć obcy zapach nowego szczurka. smaruje się boczki, pod ogonkiem [omijając otworek u samiczek :D], na karku, grzbiecik. wystarczy 1 - 2 kropelki żeby wysmarować szczura.

łączenie na perfumy odradzam. perfum się nie spożywa, a przeciez szczur dokładnie się z nich umyje - a myjąc się, zje to wszystko, co ma na sierści.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
scorpio80
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 12:46 am
Lokalizacja: Wawa

Odp: [łączenie] Jak to zrobic?

Post autor: scorpio80 »

wczoraj dokupilam mojemu chlopakowi kolege 5-6 tyg. a moj Dzodzo ma 3 msc. wpierw wpuscilam go do transporterka z malym i niby nie zwracal na niego uwagi ale jak maly za nim zaczal chodzic to Dzodzo juz go ustawial.Klatke wymylam dokladnie razem z miseczkami i poidlem ,dolaczylam nowa i nowe sprzety a mimo to starszy cala noc fukal na malego .Nawet teraz jak obaj wychodza na materac starszy niby go nie zauwaza ale jesli juz to znowu zaczyna sie fukanie i atak na malucha a tu tylko pisk. Poradzcie co jeszcze mozna zrobic aby Dzodzo jakos go zaakceptowal strasznie mi szkoda malego :(jak tak piszczy.Dodam ze duzo poczytalam o laczeniu a robie to poraz pierwszy .
scorpio 80
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”