[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

Ja mam tę drugą. Drewniane półki i tak za bardzo sie nie przydają więc w sumie nie ma różnicy którą wybierzesz ;)

Do nas dzisiaj dotarł Ferplast Furet Tower  :D Na dzień dzisiejszy moge powiedzieć, że jestem zachwycona i mile zaskoczona jego wielkością  :o  Na żywo widziałam go tylko raz ale wydawał się mniejszy (to było na targach w hali ludowej, w wielkim pomieszczeniu wszystko wydaje sie mniejsze)
Na razie w środku tylko to co było w zestawie. Musze zrobić wielkie zakupy :) Teraz czekam tylko na ściółke bawełnianą i ogony będą miały wielką przeprowadzke  ;D  Mafia klatke już zwiedzała. Jej zaskoczenie w oczach było boskie  :D
[img=http://img523.imageshack.us/img523/4319 ... lb1.th.jpg]
Przy 80/70/40 :
[img=http://img214.imageshack.us/img214/9864 ... ug3.th.jpg]
[img=http://img72.imageshack.us/img72/6994/d ... rv5.th.jpg]
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
kreciki
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 10, 2007 9:52 pm

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: kreciki »

Witamy !!!
Jesteśmy dość świeżo zarażeni ogoniastymi (0,5 roku) :)

Oto zdjęcie naszej klatki. Pokazujemy bo jest całkiem ciekawa naszym zdaniem (jak na kupną ) :)

Pozdrawiamy

http://www.jjdir.com/klatka.png
Obrazek
Od lewej Bobek i Czesio
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Oksymoron »

Na moje oko to to jest klatka dla chomików o dość małych wymiarach... Na tyle małych by nie mogły przebywać 2 ogony.
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

oksy: nic dodać, nic ująć.

kreciki: to jest klatka dla chomiczków, na moje wprawne już oko za mała nawet na jednego. wyposażenie sprawiłoby, że chomik oszalałby ze szczęścia, ale szczurki się w tym cisną... szczególnie, że te ozdobne wieżyczki fajnie wyglądają, ale służą bardziej ozdobie właśnie, bo przestrzeni do biegania za bardzo nie dają.

modele klatek, które nadają się dla szczurów: KLIK
wątek o wyborze klatki: KLIK
kalkulator - przelicza wymiary klatki na ilość szczurów, jaką można w niej trzymać: KLIK
wątek o klatkach allegrowych, które nadają się dla szczurków: KLIK

na pewno mieliście dobre chęci, ale zabrakło wiedzy o szczurach. ja tez kiedyś kupiłam szczurci klatkę chomiczą, bo i tak wydawała mi się duża i miała "fajne" druciane pięterka. na szczęście mała się z niej sama wyprowadziła.


czarna: gratulacje :D ale powiem ci, że zachwyt rozmiarami klatki pryska jak bańka mydlana, gdy trzeba zamieść i umyć półki, pręciki, wygrzebać ściółkę z kuwety, szmatki i inne cuda........:D a masz większą klatkę niż ja. współczuję sprzątania :)
Ostatnio zmieniony czw paź 11, 2007 6:02 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Irenka21
Posty: 59
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 9:42 pm
Lokalizacja: Gdynia - Olsztyn

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Irenka21 »

Czarna: moge nieskromnie zapytac o cene klatki? Podzielam zdanie yss co do sprzatania, ja zamontowalam moim szczurasom rozne galezie i bibeloty i mam problem z sprzataniem polek... W niedziele oblozylam klatke siatka i umeblowalam ja od nowa, walczylam od okolo 18 do 23! Ale oplacalo sie :) Choc wciaz mam jeszcze pare pomyslow tylko potzebuje materialow :)
Irenka21
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

widziałam furet towery za ok. 760 zł - promocja była. normalnie na pewno więcej - co najmniej 850. [że tak sobie pozwolę odpowiedzieć za czarną :P ]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Oksymoron »

Ja w promocji widziałam też za ok 760 zł, a tak normalnie to 1100 chyba :P
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

Irenka21 pisze: Czarna: moge nieskromnie zapytac o cene klatki?
Będe dokładna :P 732 ;) Promocja była a dzisiaj już nie ma :P Teraz w tym samym sklepie kosztuje 759. Niewielka różnica ale przy takim wydatku to i tak coś, zawsze na coś dobrego dla potworów można wydać  :P
Sprzątanie na pewno do prostych należeć nie będzie ale na pewno nie będe żałowała takiego zakupu :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Karen »

Ja towera kupiłam w sklepie internetowym za bodajże koło 750 zeta. W Kakadu są po około 1100 ;) ale klatka świetna. Mnóstwo miejsca (aż mam wieczny problem z zagospodarowaniem). No i nawet przy moim stadzie jest mnóstwo luzu ;)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mja »

Czarna, jak ja ci zazdroszczę. Sama kupiłam niedawno 71 x 40 x 81 (klik) i byłam taka dumna - wpadnę w kompleksy normalnie ;P

Btw, kalkulator mówi, że to bydle pomieści 17 szczurasów - możesz jeszcze zaszaleć... :P

Najgorsze w czyszczeniu chyba będzie wyjęcie tej drugiej kuwety. Jak to się w ogóle demontuje? I czy ściółka przez tą rurę, która jest przejściem między piętrami nie wpada?

Nie no... Jak dostanę pierwszą wypłatę, to kupuję taką klatencję i przygarniam jakieś szczury priorytetowo ;D (jak mnie rodzice z domu nie wywalą -,- )
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Karen »

Mjaryja, ja tą klatkę czyszczę po prostu mokrą szmatką. Zdemontować niby łatwo ale nieco niewygodnie się to wszystko robi :P I co do rury, to faktycznie ściółka tam wpada i zlatuje na dół, ale to chyba nie jest problem ;) Ja w tej klatce mam 10ciu chłopa i mają jeszcze mnóstwo miejsca. Jak posprzątam i nieco zmienię w klatce to fotki wstawię ;) tylko aparat do starszych odzyskać :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

U mnie będzie ściółka bawełniana więc nie będzie to żaden problem :) Niech sobie spada, i tak pewnie będzie zaciągana do koszyka :P
Demontowanie niby łatwe, ale w jedną osobe strasznie nieporęczne  ::)  Ja też będe myła szmatką, nie widzi mi sie ciągłe rozkładanie tego kolosa. Gruntowne mycie będzie raz na jakiś czas ;)
Mjaryja, ja jak kupiłam tą klatke co Ty, to też byłam dumna i myślałam, że jest wielka. Dopiero teraz widze, że jest maleńka  :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Oksymoron »

Też mam tę 'maleńką' klatkę :P Ale mi sie wydawała mała od samego początku ;/ A że większych w sklepie nie było, więc kupiłam tę :P
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

nooo.. ja też ją miałam na początku :D ale że kupiłam na 2 szczury, a wzięłam 4 i chciałam piątego, to se wrzuciłam wolierę - i jestem zakochana w tej wysuwanej szufladzie :) łatwo sprzątać.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Oksymoron »

Hehe ;D Ja mogę mieć tylko 2 szczury :(  Na razie ;P Mam nadzieję, że mama sie przekona do tych słodkich potworków ;D A jak nie to 'jak będę już duuuża' xD
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”