Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Smutnik :(

Post autor: Maugosia »

Koniec wakacji.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Odp: Smutnik :(

Post autor: Pajton »

Ehh jakoś tak po prostu...
Czasem człowiekowi nic w życiu nie wychodzi... Żałuje nie raz, że nie potrafie być egoistką :\
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Smutnik :(

Post autor: limba »

Bo tak...
Bo Keks bardzo chory, bo nadal jestem sama, bo musialam sie z pracy zwolnic... bo.... eeeeeech...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

Laski nie dolinujcie sie...  :-\ wiem ze ciezko...zwlaszcza jak nie wiadomo skad taka nostalgia albo zwierzak choruje...ale jej..tak mi przykro zawsze jak komus smutno.. Limbus z Keniem bedzie dobrze..zobaczysz...jakis Krolewicz tez sie znajdzie...

Pajton wielu ludzi tego zaluje..ale taki los ludzi poczciwych..wiec pociesz sie ze do nich nalezysz..bo coraz mniej takich Osobek.. nie wiem co powiedziec...oby Wam sie poukladalo no...! niesprawiedliwe zycie...do pupy.. :-\
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Spieprzyłam najlepsze co miałam w życiu. Nie wiem czy da sie to odratować. Pocieszam sie, że podobno prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko. Jest mi tak strasznie źle. Nigdy nie czułam sie podobnie, nigdy nie czułam takiej pustki...
Mam dość, mam dość wszystkiego, mam dość życia...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Odp: Smutnik :(

Post autor: Mageda »

Nie mogę znaleźć pracy.......
Wysłałam dziesiątki CV i nic ......

Mam dość !
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Smutnik :(

Post autor: Karen »

Mageda, spokojnie ;) też tak miałam. Przez ponad miesiąc żadnego odzewu na moje CV, aż w końcu doszło do tego, że musiałam odmawiać ;)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Delilah*
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:32 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: Delilah* »

No to teraz moja kolej na doła - Shiloh ma zapalenie ucha, zgubilam klucze ,szalik i rekawiczki ,a na dodatek zapozyczylam sie i ogolnie d..zbita. Aha i zapomnialabym- zrobiłam z siebie cyrk na kółkach po pijaku ;)
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Odp: Smutnik :(

Post autor: Pajton »

Delilah* nie przejmuj sie, nie tylko robisz z siebie cyrk po pijaku ;/
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: s_s_s »

Jak smutnik to smutnik...

Życie mi się nie układa. Zachowanie będę mieć naganne, opuściłam miesiąc szkoły. Znajomi się ode mnie odsunęli. Rodzice się odsunęli. Zostałam sama ze sobą. Ja naprawdę nie chciałam zacząć myśleć w ten sposób. Nie ma jutra, nie było wczoraj. Nie zależy mi na ocenach, na przyszłości. Przestało to mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Przenoszę się do innej szkoły. Co za czub przenosi się do innej szkoły w samym jej środku i w samym środku półrocza?! Całkiem obca szkoła, obce gęby, pewnie zgrana klasa. Ciekawe jak ja sobie tam dam radę..

Przepraszam że straciłam Twoje zaufanie. Że nie potrafię być taka jak Ty. Wiem, zawiodłam.

Krzywdzę wszystkich wokół siebie. Ciebie najbardziej, a to Ty najbardziej we mnie wierzyłaś... Przepraszam, przepraszam, przepraszam.
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Smutnik :(

Post autor: koopa »

moje życie uczuciowe.... właśnie jakie życie???

sss zaciśnij zeby, jesteś silna... trzymam kciuki...
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: merch »

Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
huka
Posty: 76
Rejestracja: czw sie 30, 2007 1:21 am
Lokalizacja: krakow

Odp: Smutnik :(

Post autor: huka »

CZasami się wstydzę za to że należę do gatunku HOMO SAPIENS
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Smutnik :(

Post autor: yss »

czytałam już o tym misiu....
o słoniku też...

bodajże w indiach samochód zabił słonika na drodze. całe stado zgromadziło się trąbiąc wokół niego - niestety też na drodze. słonie próbowały zabrać maluszka ze sobą, nieść, popychać.
a ludzie byli tak wściekli na korek, że zaczęłi strzelać do słoni, a jak pouciekały, upiekli na poboczu małego słonika...... i zjedli.

chciałabym zabrać wszystkie zwierzątka w miejsce bez ludzi. jesteśmy jak nowotwór.
ten się nie myli, kto nic nie robi
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

Masz rację, jesteśmy jak nowotwór zjadający najzdrowszą tkankę (czyli zwierzęta) na świecie. bo że my jesteś my zdrowi śmiem wątpić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”