Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Elly »

Masza... tyle przeszła.. tyle wytrzymała.. Byla taka kochana, jak zawsze, do końca. Moj dzielny szczureczek z instynktem alpinisty.. choć nie większym niż miala Dee Dee.. Teraz już dołączyła do swojej siostruni.. Masza miała 2 lata i prawie miesiąc.. Nowotwór wygrał walkę z jej schorowanym ciałkiem i po prostu umarła.. nawet nie wiem jak to się stało, bo znalazłam ją przed chwilą w klatce.. już zimną ;(

Przebudziłam się o 5 rano.. być moze to stało się wlasnie wtedy..
Gdzie ja teraz znajdę takie stworki jak one dwie.. moja ukochana filmikowa ekipa... nigdy już nie będzie dwóch takich samych..

Masza.. Maszuńciuś.. Maszynka.. Maszynistka.. Konduktorka.. Bożee, tyle wspomnień.. i to wszystko zostanie już tylko w mojej glowie.. ;(
Strasznie mi zle, z drugiej strony czuje jakąś ulgę.. Nie wiem jak to określić. Chodzi o to, że teraz już wiem, że na pewno nic ją nie boli, że już zobaczyła się z Dee Dee.. po miesiącu rozłąki, nie jest już sama..

Najgorsze jest to, ze ja spałam.. i nie wiem co w tym momencie mogło się z nią dziać.. boje sie, ze mogla bardzo cierpieć, a mnie przy tym nie bylo ;( gdybym tylko wiedziała..

Maszuńciuś, zawsze będę o Tobie pamiętać. Tyle fajnych chwil spędziłyśmy razem, a towarzystwa zawsze dotrzymywała nam Dee. Teraz już tak nie będzie na żywo.. ale w moich myślach na pewno. Powodzenia za Tęczowym Mostem. Będziesz tam razem z Dinką, zawsze wesoła i żaden wielki guz nie będzie Ci przeszkadzał..

['] ['] ['] dla mojej najdroższej Maszynistki...

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt paź 16, 2007 7:41 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Kali »

Ellus, badz silna...

['] dla Maszki
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
Oliwka
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 23, 2007 1:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Oliwka »

współczuję, trzymaj się .za szczuraska[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Magamaga »

:( [*] Nie martw się, teraz jest tam, gdzie jej już nic nie boli...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Basial »

Kolejny szczurek po drugiej stronie tęczy...
dla Maszy [']
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: merch »

Bardzo mi przykro :(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: koopa »

Elly ..... brak mi słów, nie wytrzymałam i się poryczałam a moi biedni chłopcy nie wiedzieli o co chodzi .... Tak mi przykro ...

(*) dla Maszeńki, teraz już zawsze będzie szczęśliwa ...
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Izabela »

To za każdym razem jest takie bolesne i takie nieuniknione...  :'(

Trzymaj się Elly :przytul:

Dla myszki świeczuszka na drogę, niech jej ją oświetla
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Oleczka »

bardzo mi przykro trzymaj sie mocno
dla szczurki [']
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: 'Asia »

Boże, Elluś, jak mi to napisałaś na GG to aż mnie w sercu coś mocno ukłuło... :'(

Chociaż Masza była już mocno "zjedzona" przez nowotwór, to jak widziałam ją ostatnio parę dni temu, była jeszcze taka pełna energii... Nie była już oczywiście w pełni sił, ale miała w sobie taką niesamowitą wolę życia, tak rwała się do naszych rąk, że naprawdę było to zadziwiające... Ale jednak w końcu nowotwór z nią zwyciężył... :'( :'( :'(

Tak strasznie mi smutno, wiesz dobrze że dzielę z Tobą ten smutek, bo cały czas byłam przy Was, razem przeprowadziłyśmy Dee Dee na drugą stronę tęczy i razem zmagałyśmy się z myślą że pewnie niedługo Masza dołączy do swojej siostry... Pamiętaj że masz we mnie wielkie wsparcie...

Takich szczurów jak siostry Dee Dee i Masza już nie będzie nigdy... Były niesamowite i niepowtarzalne w każdym calu, niesamowicie fotogeniczne, absolutne gwiazdy filmowe... Ale są w naszym sercu i pamięci i stąd nigdy nie odejdą...

Nie wyobrażam sobie żeby mogły mieć gdzieś lepszą opiekę niż u Ciebie... Wiem że gdybyś tylko mogła, podarowałabyś im gwiazdkę z nieba... Dzięki temu całe życie przeżyły szczęśliwie, czując się kochane, czując Twoją troskę i mogły żyć godnie. To jest coś najpiękniejszego co mogłaś dla nich zrobić... Niestety każda żywa istota kiedyś umiera, najważniejsze jest to jak przeżyła swoje życie, czy była szczęśliwa... I możesz być pewna że Twoje Alpinistki były bardzo szczęśliwe... Pamiętaj o tym...

Ściskam Cię mocno i zapalam światełko na drogę
dla niezapomnianej Maszuńci (*)(*)(*) 
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: RattaAna »

Elly, też czułam ulgę jak odeszły moje ukochane Lusia i Toleńka; właśnie dlatego, że cierpiały, a potem było już po wszystkim... bez bólu... dałaś Maszy wiele miłości, troski, opieki, dzięki czemu miała (tak samo jak Dee) naprawdę udane, szczęśliwe szczurkowe życie;
trzymaj się dzielnie
[*] za Maszunię
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Oksymoron »

Ojej, to smutne :( Nie wiem co napisać... Trzymaj sie :(

['] ['] ['] Dla Ogonka :(
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Mortycja93 »

[']  :'(
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: Telimenka »

strasznie przykro....:(:(:(.Nie wierzę ze juz nie ma Twoich siostrzyczek....trzymaj się Ellyś...:(

['] dla Maszki....
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Maszuńciuś moj kochany ;( [*]

Post autor: tygrys1985 »

przykro mi :(
[']['][']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”