oczy(chore?) jak u paris hilton

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
assasello
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 20, 2007 9:57 am

oczy(chore?) jak u paris hilton

Post autor: assasello »

mam szczura (młodziutkiego) jest ze mna drugi dzien (wczesniej hodowalam szczury kilka lat temu)i zdarzylam zauwazyc ze ma oczy jak u ....paris hilton. dokladnie chodzi o to ze jedno jest normalne zupelnie zdrowe, czarne blyszczace, a drugie, bez błysku, wyglada tak jakby byl zaspany takie nie do konca otwarte. czy to z mlodosci (szczur jest młody- nie wiem ile tyg- ) czy tto choroba?  ??? :(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: oczy(chore?) jak u paris hilton

Post autor: Elly »

Najlepiej zrob zdjęcie i zamiesc tutaj, bo tak z opisu to raczej trudno powiedzieć.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: oczy(chore?) jak u paris hilton

Post autor: merch »

Raczej z choroby nie z młodości - zapalenie spojówek albo co insze - do weta po kropelki
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”