The Rat's history

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
upto
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 19, 2007 3:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

The Rat's history

Post autor: upto »

Witam Wszystkich, po pokrótce chcę sie z Wami podzielić historia swojego właścicielstwa :) Szczuras, mój- Amigo trafil do mnie jako niedoszły posiłek węża zbożowego... przyjechałem do akademika i akurat trafiłem na karmienie... Amigo przezył 4 ataki, po czym postanowiono związać mu nogi, zeby nie móg uciekać... nie wytrzymałem i zabrałem go z terarium prosto na ramię i tak już zostało... pierwszy miesiąc spedził w akwarium, bałem sie go wypuszczać... po miesiacu stało sie jasne, że to kawał tchórza... załatwiłem mu klatkę bez zamknieć i teraz cały czas chodzi wolno na segmencie... nawet jak wyjezdzam na pare dni, zostaiam mu jedzenie i otwarta klatkę... przewody pochowalem i nie ma co przegryzc :] Co lubi moj szczur? :) drapanie za uchem, i jeść :) uwielbia owoce: slliwki i winogrona, warzywa gotowane... suche karme podgryza tylko gdy jest glodny, daje mu kosci (sciera zebiska) i gotowane mieso, zupy, makaron, kefir, mleko (cały nabial), piwo- na smak.. i pije :), uwielbia zupy,  sosy... to wszystkożerne zwierzęta, polecam dawac co sie da oprocz weglowadanow i b tlustego miesa... od czasu do czasu wrzucam mu oliwke.
Ostatnio zmieniony pt paź 19, 2007 4:06 pm przez upto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: The Rat's history

Post autor: Tweetka »

Pięknie... :) I bardzo dobrze zrobiłeś. Oby więcej było takich ludków na świecie. Wymiziaj ode mnie Swojego ogonka :).

P.S. Pozdrowienia dla Wrocławiaka z Krzyków :)
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: The Rat's history

Post autor: limba »

Przenioslam temat do odpowiedniejszego dzialu.

Gratuluje dobroci serca :) oby wiecej takich ludzi... Boze jak mozna zwierzakowi zwiazac nogi, to jest ta tak zwana natura przez terrarystow. 
Nie dziwie sie ze jest tchorzem, az powiem szczerze ze mi sie adrenalina podniosla  jak o tym wiazaniu przeczytalam. To podchodzi pod paragraf :/

Oczywiscie one sa wszystkozerne (wystarczy przejrzec dzial z karmieniem ;) ) ale ... no wlasnie powinno sie unikac rzeczy tlustych, slonych, smazonych czy przyprawionych w ich diecie bo mozna zrobic wiecej zlego niz dobrego. Oczywiscie najbardziej im smakuje to co zakazane ;)

No i przydaloby sie szczurasowi towarzycho tej samej plci :)
uch taka wolnoscia nie jeden szczuras chcialby sie cieszyc :)
pozdrowionka ...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
upto
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 19, 2007 3:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

Odp: The Rat's history

Post autor: upto »

Witam Was i też pozdrawiam, też z Krzyków :) Tweetko, jakbyś miała jakąś spragnioną samiczkę, amigo chętnie by się z nią zapoznał... :) Ma dobre geny, jest spokojny, kochany i pozytywnie tchórzliwy... te cechy, jak czytałem się dziedziczą..., co wiecej, taki charakter dał mu wiecej wolnosci, a co za tym idzie wiecej radości z zycia...

a oto moj przyjaciel:

[URL=http://img81.imageshack.us/img81/6725/mvc783fge5.jpg[/URL]

Zbyt duże zdjęcie zamienione na link. /Agata
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 5:38 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

Odp: The Rat's history

Post autor: Nietoperzyca »

Piękny! Kogoś mi przypomina! ;D

[URL=http://img222.imageshack.us/img222/7505 ... 001jx9.jpg[/URL]

Zbyt duże zdjęcie zamienione na link. /Agata
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 5:36 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: The Rat's history

Post autor: Tweetka »

upto, samiczki Ci nie zaproponuję, po 1: sama mam 3 chłopaków, hyhy :), po 2: nie rozmnażamy, po 3: za to mogę Ci zaproponować dla Twojego ogonka kolegę... Poczytaj tematy o tym, jak istotne jest dla szczura w życiu towarzystwo drugiego kolegi. Sczurki to stadne zwierzątka. Jest duuużo ogłoszeń o innych bidach, które baardzo potrzebują domków. Są to w większości szczurki po przejściach - do wyboru, do koloru.

Sczuras pięęęękny !! Przypomina mi mojego Ś.P. Antusia :))
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 4:49 pm przez Tweetka, łącznie zmieniany 1 raz.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”