RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Telimenka »

oooo jejej wreszcie ma kolezanke :D pamietam jak czytalam o Twoich przebojach z mama  ;) super....czekam na zdjecie malej Furii ze zniecierpliwieniem  ;D. chochranie dla Tekli  ;) i Furyjki
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Sheila »

Furia zjawiła się u mnie 8 października. Jako mała kulka, brązowa norweska berkshire. Imię? Reakcja Tekli - tylko tak dało się to określić. Przez cały tydzień wracałam z zajęć pełna obaw, że ściana za klatką będzie obryzgana krwią :/ i co dzień widziałam kolejne kępki futerka wyskubane. Po tygodniu mała zaczęła wychodzić z klatki (oprócz ruchomych żeber to chyba ma jeszcze ruchomą czaszkę :P). Po przełożeniu do mniejszej klatki obu (stwierdziłam, że dopóki nie leje  się krew strumieniami, nie ma sensu ich rozdzielać, bo jeszcze się któraś na mnie obrazi) i włożeniu hamaczka - nie wiem jak, ale wiem ze po minucie wskoczyły razem do hamaka i już tak zostały. Tydzień łączenia, stresu, bitew i pisków, mała zasypiała na kratach, byle dalej od Tekli, potem już na dnie, ale przeciwległych rogach klatki, później na tej samej półeczce... Teraz razem myziają, kiziają, bawią się, jedzą, słownie wszystko. Mały sukces wychowawczy, ale ile radości :) Od tej pory jednocześnie głaskane, pieszczone, z dropsikami... Strasznie żałuję, że od razu nie wzięłam dwóch... Inny szczur z Tekli :) taki wyluzowany rastaman :) A mama? Nie wie nic. Dowie się w święta Bożego Narodzenia - wtedy po raz pierwszy je zobaczy. A później na Wielkanoc. A później na wakacje. Cóż, dobro ciurów ponad wszystkim :]
[img width=150 height=113 alt=DSC00100]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... 0ce53cc594[/img] 
[img width=150 height=113 alt=DSC00100]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... 0ce53cc594[/img] 
[img width=150 height=113 alt=DSC00117]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... 0ce53cc594[/img]
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Telimenka »

ooj :D ojoj jak slicznie razem wygladaja :D  mniam mniam. mama bedzie zadowolona...zarcik. ale dobrze ze sa juz dwa :D ciesze sie niezmiernie.mala Furia jest sliczna
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Pamelka666 »

cuuuudowne :) wymiziaj obie dziewuszki :)
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”