Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Weselnik :>

Post autor: Magamaga »

Zakochana jestem permanentnie od prawie 3 lat, a cieszę się bo Milunia prawe nie kicha :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Bo tak. Bo gęba się śmieje. Bo pada śnieg.

:]
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

a ja spedzilam swietny weekend!!:D i snieg padal a snieg na wsi jest jeszcze piekniejszy... mniam mniam...  ;) CUUUDNIE
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Weselnik :>

Post autor: Paweł69 »

Oj rajuśku jak ja się cieszę!
Kupiłam klatkę dla moich chłopaków, a właściwie wolierę wymiary 146/144/56 :)
Już nie mogę się doczekać dostawy :) i urządzania, a zwłaszcza reakcji chłopaków.
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Paweł: fiu, fiu, no to będzie teraz willa, nie mieszkanie. :] Gratuluję i miłego urządzania życzę.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

Kocham mojego P. ^ ^
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Weselnik :>

Post autor: yss »

BO TAK :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Bo moja mum jest niesamowita
Bo mam cholerne GMR
Bo powiększy sie moje stadko
Mimo, że jest do dupy i che mi sie płakać, jestem gdzieś tam w środku szczęśliwa :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

bo mi psa potracili..znaczy to nie jest powod do radosci..ale wygladalo strasznie ale moj pies to Twardziel i po prostu ja juz myslalam ze kregoslup polamany w 3 miejscach a jemu NIC doslownie NIC nie jest poza otarciem skorki na lapce..  ;D strasznie sie ciesze ze nic mu nie jest.. bo bym chyba umarla i ciesze sie ze pan ktory go potracil nie zemdlal bo wygladal na bardziej przerazonego ode mnie i Yukiego razem  :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Weselnik :>

Post autor: sophiya »

haaa, a ja się cieszę, bo jutro nie mam zajęć, bo wyjeżdżam na weekend do poznania w związku z tym, bo widzę jak facet patrzy z zachwytem na moje ogonki, i z jakim poświęceniem niósł antona pod kurtką przez całą drogę od weta do domu.
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

A ja się cieszę, bo skończyłam zajęcia z ekonomii...:D Jeszcze tylko koło muszę na 4,5 zaliczyć, żeby dostać zwolnienie...a jak już je dostanę, to chyba oszaleję z radości:D Tak mi poprzenosili zajęcia, że mam co prawda maksymalnie zawalone 3 dni ale za to czwartki, piątki, soboty i niedziele wolne:D:D:D Do tego udało mi sie znaleźć cudowne domki obu szczeniaczkom:D Ahhh:)) Do tego za chwilę biorę sie za generalne porządki...a ja uwielbiam generalne porządki:D takie z odsuwaniem mebli, odkurzaniem pod łóżkiem etc.. ;D I panienkom wyszoruję klateczkę...znowu ;D I udało mi sie znaleźć karmę według nich idealną-nie zostawiają nawet ziarenka w misce:)) I jeszcze jutro chyba spotkam sie z poznańskimi szczurniętymi...:D I jeszcze mam nareszcie własnego kompa:D Więc będę się częściej udzielać na forum niż ostatnio:D Hahaha:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Odp: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

jestem cholernie szczesliwa  :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Udało mi sie wygrać aukcje z albinoską :) Dogadałam sie z właścicielem, transport prawie załatwiony i jak dobrze pójdzie w next łikend będzie u mnie :)  Ciesze sie, że moge dać jej dom  :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Czuję się forumowo stara i stetryczała...

Dzisiaj mijają równo 4 lata od kiedy się zarejestrowałam. :]
Jedna z fajniejszych rzeczy, która mnie w życiu spotkało - serio. serio. A takich super ludzi jak Wy, to chyba nigdzie indziej nie idzie znaleźć.

:]
Ostatnio zmieniony sob lis 24, 2007 1:02 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Weselnik :>

Post autor: Magamaga »

Udało mi się narzeczonego namówić na 3 szczurka - adoptujemy piękną, czarną maluszkę :)
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”