kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

No jasne ze genialny :) troszke krzywo ten pierwszy mialam zrobiony ale to przez to ze wczesniej juz mialam w tym miejscu i koles chcial blizne ominac. No ale i tak wyglada fajnie mimo wszystko. Teraz wlasnie robie wszystko zeby matka nie zobaczyla bo akurat przyjechali do mnie. Troche jeszcze boli wiec mecze sie z normalnym jedzeniem zeby nie bylo zadnych podejrzen :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: koopa »

hehehe moja Mama popokała się tylko w colo i zapytała z satysfakcją czy bolało - nie chciala uwierzyć, że wcale!! :D A jak Tato wrocił do domu to było "no pokaż ojcu co zrobiłaś, pokaż!!" więc ja - jęzor na wieżch - "po co ci to" a ja zrobilam sobie prezęt na ćwierćwiecze :) on na to "im starsza tym głupsza:)" Więc u mnie niczemu sie nie dziwią tylko pytają czy bolało :D ]:->
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

Bosko wyglądają te dwa kolce  ;D Ja sie zadowole moim jednym  :P Uwielbiam go i nie wyobrażam sobie jakbym teraz miała go nie mieć  :o
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Fucking Princess
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:50 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Fucking Princess »

Jeśli się komuś podobają kolczyki, to w porządku. Zawsze można wyjąć i po sprawie. Ale jeśli chodzi a tatuaże, to jestem na nie. Jak ci się znudzi-nie można usunąć. Chociaż niby można, ale jest bardzo bolesne, drogie, i nie zawsze się udaje. Moja znajoma zrobiła sobie tatuaż na dole brzucha. Zaszła w ciążę. Po urodzeniu ten tatuaż był ohydnie rozciągnięty. Poza tym nie wyobrażam sobie 65-letniej babci z tatuażami.
I'm a princess...
Awatar użytkownika
Amanii
Posty: 59
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 8:14 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Amanii »

Poza tym nie wyobrażam sobie 65-letniej babci z tatuażami.
A znasz takiego pana jak Ozzy Osbourne? :>
Ja mam w pępku, zafundowałam sobie na 18, potem miał być drugi na rocznicę pierwszego, ale nie zrobiłam (kasa.. :P). A marzy mi się w brwi.
Tylko mężczyzna mój ma jakieś objekcje, nie wiedzieć czemu :) W sumie ten, z którym byłam 2 lata temu też strasznie sie sprzeciwiał dziurawieniu pępka, ale na przekór mu zrobiłam, zresztą niedlugo potem już go nie musiał oglądać :P A obecnemu chłopakowi się podoba, ale w pępku i nigdzie indziej..
Ale jak się już zdecyduje na kolejny kolczyk, to jego sprzeciwy nic nie pomogą. Przyzwyczai się najwyżej :)
They don't scurry when something bigger comes their way
Don't pack themselves together and run as one
Don't shit where they're not supposed to
Don't take what's not theirs, they don't compare...

Pearl Jam - Rats
Awatar użytkownika
Fucking Princess
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:50 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Fucking Princess »

Amanii pisze: A znasz takiego pana jak Ozzy Osbourne? :>
Pewnie, że znam. Ale nie chodziło mi o to, że nie ma (ładnie mówiąc) osób starszych z tatuażami, tylko o to, jak to tragicznie wygląda. No wyobraź sobie babcię z dziarą na ramieniu idącą z wnukiem za rękę.
I'm a princess...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: yss »

fucking: wtopiłaś :) ja będę babcią z dziarą na ramieniu idącą z wnukiem za rękę. mam piękną, solidną, na ramieniu. szczerze - mam gdzieś :) widziałam w stanach starsze osoby z dziarami, z kolczykami, 70letnie punki... dla mnie bomba :) ale o tatuażach jest osobny temat :) poza tym uważam za głupotę robić tatuaż na brzuchu właśnie z uwagi na obwisłość brzucha w podeszłym wieku, ramiona czy plecy aż tak nie obwisają.

ostatnio chodzi za mną żeby coś u siebie zmienić. albo kolczyk wstawić tam gdzie wcześniej go nie było, albo nową dziarę :D na drugim ramieniu, albo wręcz doszło do publicznych rozważań o ścięciu włosów na amelię :D no i oczywiście zaraz podskoczył temat cykliczny czyli dredy...
kto mi poradzi :P może powinnam ankietę rozpisać 'co yss powinna zmienić' :)

aha kolczyk ofkors w uchu.
brwi, broda, pępek, nos - nie u mnie :) nie będzie pasowało.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

Hihi ja jestem jak najbardziej za dredami :) raczej z wiadomych wzgledow ;] Ja mam swoje 3,5 roku i nawet nie zastanawiam sie nad scieciem, nigdy nic lepszego sobie nie sprawilam :) Moim zdaniem dredy dodaja duzo charakteru buźce i raczej kazdy w nich dobrze wyglada (moze kilku osobom na dziesiatki jakie spotkalam z dredami to nie pasowalo).

A co do tatuazy to ja chyba jednak jestem przeciw, kiedy chcialam sobie zrobic, nawet mialam juz wzor i umawialam sie z kolesiem ale cos mnie powstrzymalo. Pozniej jak to sobie przemyslalam po raz 101 to juz mnie tak nie ciagnelo zeby zrobic. I tu pojawia sie ten najczesciej spotykany tekst: 'przeciez to na cale zycie' wiec watpie zeby taki tatuaz nie znudzil sie w ciagu kilku, kilkunastu lat. A kolczyk zawsze mozna wyjac...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

Co do tatuażu, jak będe stara i brzydka to tatuaż ani nie zaszkodzi ani nie pomoże :P  Mam już od jakiegoś czasu wybrany wzór, czekam tylko na zgode i kase :D

yss, co do włosów to świetnie wyglądasz tak jak jest teraz ;) 

Ma ktoś stąd tragusa w uchu?? Zastanawiam sie nad zrobieniem, ale wcześniej wolałabym troche wypytać :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

ja juz mam wlasnie zamowione kolczyki i bede robic tragusa w jednym o drugim uchu. Z tego co wyczytalam wszedzie to troszke bardziej pewnie boli niz w 'normalnym' miejscu bo to chrzastka w koncu i troszke dluzej sie goi ale ogolnie nie jest zle. Poza tym strasznie mi sie taki kolczyk podoba :) w sumie inaczej bym nie robila :P
Ja sie wlasnie tak zastanawiam czy zrobic oba na raz czy poczekac az sie jeden wygoi i drugi dopiero, bo w sumie z dwoma to nie bedzie jak spac, tylko jak w trumnie :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: koopa »

Ta sama wersia przekłucia ale minimalnie rozne kolczyki, tak bede miec za jakis czas!!! ;D :D

http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... hit=1 
http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... ey=6&hit=1
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: koopa »

http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... ey=6&hit=1
http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... ey=1&hit=1

To samo przekłucia ale minimalnie inne kolczyki, - tak bede miec za jakiś czas!! ;D ;D

---------------------------
nie wiem dlaczego czasem mi nie wyswietla w poscie co napisalam

Posty nie wyświetlają się, jezeli zawierają linki bez tagów "[ url ]", tj. "[ url]jakaś strona]". /Agata
Ostatnio zmieniony pt lis 30, 2007 8:30 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

Ja bym chciała podkowe na środku wargi ale bardziej zagiętą, tzn obejmującą całą warge :) Niestety na razie moge pomarzyć :/ Już całkiem przechlapane miałabym w szkole...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... &Itemid=46

tu przekluwaja tragusa, popatrz sobie :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Mja »

koopa pisze: http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... ey=6&hit=1
http://tatuaze-piercing.ovh.org/index.p ... ey=1&hit=1

To samo przekłucia ale minimalnie inne kolczyki, - tak bede miec za jakiś czas!! ;D ;D

---------------------------
nie wiem dlaczego czasem mi nie wyswietla w poscie co napisalam

Posty nie wyświetlają się, jezeli zawierają linki bez tagów "[ url ]", tj. "[ url]jakaś strona]". /Agata
Ale jak z tym jeść? :D
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”