Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Basial »

Trzymaj się Keniu!!! :-*
(Frot popraw się, bo dostaniesz klapsa  ;))
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Oleczka »

napisz kochana jak wczoraj wizyta, czy cos sie juz wyjasnilo ? Jest lepiej ?
Trzymamy mocno kciuki :) Wojtek odziwo tez trzyma :) chlopak wkreca sie pomalu :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Telimenka »

Wlasnie Limba dostaniesz na dupsko :P. Pisz co zez Keniulkiem.... nadal trzymam mooocno za Choróbkę.. :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: limba »

No wiec... (nie zaczynamy zdania od tego wyrazenia) ..
Kenio... no coz... dziasla doszly do siebie , niestety siada nam ukl nerwowy. Z paralizu lapek tylnich,przednie zaczynaja funcjonowac gorzej. I tak cud ze dopiero teraz. Wiem ze zbliza sie TEN obrzydliwy moment. Nie wiem jeszcze kiedy, pewnie wtedy kiedy Keks odmowi jedzenia. Teraz je sam, ale ja go dokarmiam, a i tak organizm przyswaja chyba tylko 1/10 tego co on zjada. I tak powiem szczerze ze jestem bardzo szczesliwa. Nikt nie dawal temu szczurowi dlugiego zycia, a niunio teraz bedzie obchodzil swoje drugie urodzinki. Ciesze sie bardzo ze ich doczekal, i mimo kilku problemow ktore mamy Kenio jest twardzielem i to nie jest jego ostatnie slowo...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Telimenka »

to dobrze ze lepiej chociaz z dziaselkami..ale Kenisław twardy jest jak powiedzialas wiec nie podda sie latwo! przeciez to jest KENIO no :D ja trzymam za niego kciuki z calych sil!..i buziaczki dla Kenia  :-* oraz stadka :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Basial »

Ja też ślę buziaczki :-* :-*. Dzielny Keniu, trzymam kciuki z całej siły.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Telimenka »

i jak tam? co u stadka? jak Kenio?  :). Moze zdjecia jakies  ;D?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Moje smrodziuchy... Poprosze o kciuki za Kenia...

Post autor: Elly »

A jeszcze niedawno Kenio był taaaaaki mały.. Jej, jak ten czas leci :> My rowniez trzymamy kciuki i łapki za Kenia. Oby mogł jak najdłużej cieszyc się życiem. W ogole to wlasnie, moze by jakies nowe fotki i wieści? :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...

Post autor: limba »

:)

Faktycznie zapuscilam temat, ale tez i na forum nie mam tyle czasu a moderatorskie powinnosci na pierwszym miejscu ;)

Kenio... coz mozna powiedziec :) Kenio czuje sie na tyle dobrze na ile chyba mozna sie czuc w jego stanie. Zjada juz tylko plynne pokarmy, ale robi to sam, i brzusio ma zawsze pelny. Pelzanie na prawym boku idzie mu bardzo slabo ale na lewym sobie radzi praktycznie jak zawsze. Niestety jest "kapany" praktycznie co drugi dzien, bo musze zmywac z niego slady po "kapielach" jogurtowo-gerberowych, bo bez nich bylby jednym wielkim zlepem brudu. Kciuki za niego zawsze sa potrezbne.
Imbir to kochana klucha jak zawsze, ostatnio pozwalam mu spedac cale noce poza klatka, tzn jest otwarta ale moze chlopak hasac jesli chce. reszta rozwydrzonego stada bez zmian wiekszych. Frot dalej leje El, chociaz z mniejsza intensywnoscia, i czasem zapomina ze nalezy to zrobic. Stadko jednak mieszka razem, i po prostu staraja sobie nie wchodzic za czesto w droge.
To tak w telegraficznym skrocie :) Fotki beda, jak cykne nowe :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Moje smrodziuchy...

Post autor: odmienna »

Dzielny Keniulek; kciuki nieustające  :) co do problemów z higieną- kilka dni temu wpadłam na taki pomysł: ponieważ Oksymoron jest stale trochę niedomyty a w końcu to biały stworek i jak to wygląda ;) ? kupiłam mu takie chusteczki do wycierania niemowlęcej pupy- wybrałam Niwea Baby- bezzapachowe, dla szczególnie wrażliwej skóry; sprawdzają się dobrze bo mają clean&soft system, więc dosyć fajnie czyszczą, są przyjemne w użyciu i moje małpiszony, które nienawidzą mycia w wodzie, czyszczenie tym wyraźnie lubią. Wydaje mi się, że skład tego, czym chusteczki są nasączone, jest całkiem bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje smrodziuchy...

Post autor: Oleczka »

trzymam kciuki
dzielny chlopak
dobrze ze sam je to bardzo wazne :)

Mizianka dla rozrabiakow :) i wielgasne  ( nie zapominajac o delikatnosci ) dla Keniusia :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy...

Post autor: limba »

Dziekuje wszystkim, Kenio juz nie podziekuje.
Moj kochany chudzielec odszedl dzis do lepszego swiata, tam gdzie w koncu bedzie mogl biegac na czterech lapkach. ;(
Umarl w domu, w swoim domku, w swojej klatce. Dzis juz rano byl slabiutki ale postanowilam ze pozwole umrzec mu tu gdzie czuje sie bezpiecznie, bez igly od ktorej zostal uratowany. Tak chcialam zeby dozyla dwoch lat, i zrobil to. Urodzil sie pod koniec listopada. Mam wrazenie ze spelnil moja prosbe. Kenio usnal w swoim domku. Mimo ze przygotowywalam sie na to, serce mi peka. Byl jedyny w swoim rodzaju... Mam nadzieje ze dalam mu dobry dom. :(

Moj kochany terminator..
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw lis 29, 2007 10:30 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy... ['] Kenio juz biega na czterech lapkach...

Post autor: susurrement »

strasznie mi przykro :(
jasne, że dałaś mu dobry dom! zresztą.. "dobry" to zbyt mało powiedziane. nigdzie nie będzie mu tak dobrze, jak u Ciebie!
['] dla Niego.. mam nadzieję, że teraz już nie cierpi i biega sobie szczęśliwy razem z innymi serduszkami za Tęczowym Mostkiem..
i na pewno bardzo za Tobą tęskni!
Ostatnio zmieniony czw lis 29, 2007 11:19 pm przez susurrement, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy... ['] Kenio juz biega na czterech lapkach...

Post autor: Telimenka »

az mnie zatkało...nie tego sie spodziewalam.. :'(.. strasznie przykro..nie wierze..

['] dla Keniulka..dzielny Pan Choróbka..ehhh limba oczywiscie ze mial dobry domek..lepszego nie mogl sobie nawet wysnic...on tak naprawde jest teraz obok Ciebie..przeciez nie opusci Ciebie i swoich kompanow


['][']['].....na droge
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje smrodziuchy... ['] Kenio juz biega na czterech lapkach...

Post autor: Oleczka »

brak mi slow :( az mnie w gardle scisnelo jak zobaczylam zmiane nazwy tematu :(
Byl slicznym dzielnym szczurkiem bardzo dzielnym dlugo walczyl z choroba :(
teraz juz go nic nie boli i bedzie mogl jesc i jesc :)
bardzo mocno Cie sciskam
dla  Keniusia [']
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”