kluseczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Odp: kluseczki

Post autor: Justka1 »

Zal,po prostu zal...
Chlopie idz od nowa do szkoly,bo tych ortow nie da sie czytac :/ i pamietaj o znakach interpunkcyjnych..
Cale szczescie,ze samica przezyla,bo jakby nie to bym ci chyba d..e zloila :(
Twoje postepowanie jest bezmyslne.. :(
Zdrowka dla mamusi i maluchow.
Obrazek
kr_zy_hu
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 10:37 am

Odp: kluseczki

Post autor: kr_zy_hu »

do mojej ortografii sie nie czepiaj mamy wolny kraj

pozatym mam papiery na to no tak znacie sie :) jak bysie widzieli to napisałem ze samica ma ok 1 roku czyli moze miec i 10 miesiecy i 11 i 30 dni
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

Odp: kluseczki

Post autor: Pituophis »

samica ma ok 1 roku
Nie powinno się po raz pierwszy w życiu kryć samicy, która jest starsza niż 8 miesięcy.

Gratuluję powiększenia ilości bezmyślnie rozmnożonych, niechcianych, nikomu niepotrzebnych szczurów o nieznanym pochodzeniu z własnej próżności i niewiedzy. Hodowcy rozmnażają szczury o znanych min. 3 pokoleniach przodków I pożądanych cechach I wtedy, gdy mają chętnych. Jedynie sporadycznie rozmnażany jest szczur bez znanego rodowodu - gdy ma korzystne cechy i najpewniej nie jest obciążony dziedzicznymi chorobami, po badaniach.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kluseczki

Post autor: sophiya »

mały offtop, gdyż nie mogę ścierpieć takiej ignorancji podszytej arogancją.
do mojej ortografii sie nie czepiaj mamy wolny kraj
1. nie czepiasz się do czegoś, ale czegoś.

2. 'wolny kraj' to bardzo nadużywane, puste słowo. I żaden argument, bo normy społeczne i netykieta obowiązują wszystkich użytkowników forum.

istnieją takie pojęcia jak kultura języka, etyka i estetyka słowa. Ich poziom świadczy o rozmówcy i jego stosunku do odbiorców, dlatego warto przyłożyć się trochę i przed zamieszczeniem wypowiedzi sprawdzić, czy błędy nie będą razić. I nie Ciebie, a innych.

Mały, nie mały, ale offtop ostatni. Kolejne będą ciętę. Sprawy nie związane z tematem załatwiamy przez PW. /Agata
Ostatnio zmieniony wt lis 27, 2007 6:33 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
renata1009
Posty: 384
Rejestracja: czw lut 01, 2007 1:45 am
Lokalizacja: Ozorków

Odp: kluseczki

Post autor: renata1009 »

znowu to samo ,ludzie opanujcie się trochę....
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: kluseczki

Post autor: odmienna »

kr_zy_hu; skoro maluszki mają domki (super :)) , to ja powtórzę za merch: nam dawaj informacje i zdjęcia (też nam się coś należy ;)  :P)
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Odp: kluseczki

Post autor: Nakasha »

Bardzo ważne jest uświadamianie opiekunów szczurków.

Widać, że kr_zy_hu nie zna się na szczurkach. Najprawdopodobniej nic nie wie o ich rozmnażaniu, genetyce, ani chorobach.

Ja również uważam, że wykazał się ogromną nieodpowiedzialnością, narażając życie i zdrowie swojej UKOCHANEJ samiczki dla własnego widzimisię. Bez żadnego innego powodu.


Jest mnóstwo szczurków, które szukają domu - jeśli masz chętnych, kr_zy_hu, powiadom ich o tym forum. Te szczurki, które zostaną uśpione jeśli nie znajdą domu, będą Ci wdzięczne.

Jeśli chciałbyś zostać profesjonalnym hodowcą, dbającym o zdrowie ogonków i o przekazywanie potomstwu tylko najlepszych cech, proponuję rejestrację na forum Stowarzyszenia Hodowców Szczurów Rasowych i rozpoczęcie edukacji.



Tak, napisz, co stało się z maluszkami? Przeżyły? Jak się czuje samiczka? Czy w odpowiednim momencie rozdzieliłeś ją od samca, by nie doszło do ponownej ciąży?

I napisz też coś o przyszłych właścicielach maluszków =).

I zdjęcia, prosimy o zdjęcia :).

Każde życie jest cenne, nawet te powołane w sposób nieodpowiedzialny ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
dimi
Posty: 136
Rejestracja: sob lis 03, 2007 12:16 pm
Lokalizacja: Bytom.

Odp: kluseczki

Post autor: dimi »

jestem może monotonna: ale czy w miocie jest czarna samiczka? :>
--
Mówił, że to nie jego świat
Pragnął wrócić tam, gdzie się rodzi dusza
Gdzie zostawił tą najważniejszą rzecz
Wielką przyjaźń i miłość ponad śmierć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”