[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Agata »

Nie, nic nie będzie, pod warunkiem, że będą dużo wypuszczane i niedługo zmieszkają w czymś większym.

Tylko wyjmij kołowrotek i tę rurkę.

I pamiętaj, że towarzysz ma być TEJ SAMEJ płci.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Pryka »

ok rozumiem, tak więc zbieram na większą klatkę.

dzięki za oświecenie w kwestii towarzysza :P
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Magamaga »

Jest taki topik "wyszperane na Allegro" tam znajdziesz dużo okazyjnych ofert. Onegdaj yss mówiła, że kupiła klatkę na 2 szczurki za 30 zł:).
Tu masz parę przykładów:
http://allegro.pl/item275234997_super_k ... anio_.html
http://allegro.pl/item272002394_klatka_ ... lista.html
http://allegro.pl/item276240030_duza_kl ... yzoni.html
Ostatnio zmieniony śr lis 28, 2007 3:34 pm przez Magamaga, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Pryka »

ooo jak tanio w takim razie szybko nazbieram kwotę, i poproszę jeszcze przed zakupem o weryfikacje towaru na forum :D:D


ps. ta pierwsza klatka była by dobra na dwa dorosłe ? :P bo mnie kusi a kalkulator się sapie że tylko na jednego szczura się nadaje
Ostatnio zmieniony śr lis 28, 2007 4:27 pm przez Pryka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Magamaga »

Pozajączkowało mi się, ze to jest 80x70x40, taka jak ja mam.
Chyba jest dobra tylko dla jednego :-/. Pardon...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Pryka »

no nic trzeba szukać dalej jakiejś taniej okazji
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Elly »

No a co ma im sie stać :D Wystarczy, ze często będą mogli z niej wychodzic i niedługo dostaną większą ;] Moje też na początku miały za małą, a zamieszkały w takiej jak powinna byc :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Landrynka »

Pryka: najpierw sie mysli potem się kupuje klatke, pokarm, scióke, a na sam koniec przygarnia szczura. Moze w twoim mieście jest ktos kto moze ci pożyczyć na trochę większa klatke?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Pryka »

Nie "mądraluj" się.. Zresztą one teraz i tak są razem mniejsze od mojej dłoni, zanim podrosną to zdarzę spokojnie

Na razie to się boją ręki jak ognia :) od dzisiaj je mam :P i chyba dwa samce tak mi się wydaje z mojego rekonesansu spod ogona... (nie znam ich zachowań, ale denerwuje mnie jak jeden drugiego od tyłu zachodzi)

A co do klatki to już mam inny pomysł, mam starą ogromną półkę, to już kwestia dni kiedy zaciągnę ją do piwnicy i zacznę przerabiać, muszę tylko skołować siatkę na przód.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: yss »

kupiłam za 40 plus wysyłka 10 ale tylko dlatego że sprzedający miał pilną potrzebę i musiał szybko sprzedać. nie mitologizujcie moich zakupów :)

ale to prawda, można trafić na bardzo fajne klateczki.
dwa maluchy w chomiczej spokojnie posiedzą. nie ma co panikować, tylko zbierać na większą :D wątek 'wyszperane na allegro' polecam również. :D
przy wyborze klatki pamiętamy o odpowiednio małych odstępach między prętami! :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Pryka
Posty: 55
Rejestracja: śr lis 28, 2007 2:19 pm

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Pryka »

jak dobrze pójdzie to się obejdzie bez kupowania, zrobię pewnie z półki tylko muszę się przejść do Nomi po jakąś siatkę. Bo jak wywalę drzwiczki to trzeba czymś zagrodzić :P
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Landrynka »

Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: Nina »

Ja wybrałabym woliere. Jest wygodna (kółka w klatce to po prostu rewelacja!!), duża i fajna do zagospodarowania. Teraz jak mam towera wiem, że zwykłej klatki już mieć nie będe (chyba że chorobówke), dopiero teraz widze wszystkie ich wady ;) A tower do woliery jest podobny :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: MODELE DOSTĘPNYCH W HANDLU KLATEK

Post autor: Nina »

Telimenka pisze: A na ferplasta mnie nie stac takiego ogromnego na 20 Ogonków. Poza tym ponoc niewygodna do sprzatania.
Wg mnie tower jest wygodny w sprzątaniu ;) Pręty wycieram tylko szmatką z mikrofibry, kuwet myje w wannie tylko jak sie uświnią, przy każdym sprzątaniu przecieram brzegi kuwet, półki również wycieram tylko szmatką. Gruntowne sprzątanie (wyciąganie półek, mycie kuwet itp itd) zajmuje więcej czasu ale nie trzeba robić tego często.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: MODELE DOSTĘPNYCH W HANDLU KLATEK

Post autor: Telimenka »

heh.. tylko on strasznie drogi jest i niestety obecnie nie moge sobie na niego pozwolić..  :).Pozostaje opcja woliera albo ta klatka co mam? co wybrac wlasnie nie wiem.Jesli juz kupowalabym woliere to taka na 10 0gonków zeby to jakas roznice chociaz robilo  :). A wolierowicze jakie maja woliery? i sa z nich zadowoleni?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”