Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

a ja moglabym isc godzine pozniej to NIE! babka z bioli sie musiala na zastepstwo wpieprzyc..glupia ta szkola... nie zwalniaja jak lekcja jest pierwsza lub ostatnia a nauczyciela nie ma tylko wciskaja na sile zastepstwa nie wiadomo po kiego grzyba
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

a moje szczury okazuja wiecej sympatii mojemu facetowi niz mi  :o  :(
znają sie krotko, ale jak on usiadzie na lozku to go niemal nie odstepuja: obwachuja, wspinaja sie na ramie, oblewaja mocno moczem i biegaja dookola niego. mnie obwachaja ledwo, wskocza raz czy drugi na ramie i biegna dalej.

hmm, moze solidarnosc plemnikow?
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Miał być piękny dzień. Miałam pojechać z najlepszą kumpelą do Wrocka, pójść do kina, zrobić duże zakupy, pośmiać sie, pogadać, odstresować wczorajszy wieczór...
Ale przecież zawsze tak jest! Jak ja coś zaplanuje to musi być niewypał. Czemu ten cholerny pech tak sie mnie trzyma  ???
Super, posiedze w domu, jak zwykle.
Może jutro sie uda...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Frustrator :/

Post autor: ofilka »

Jest weselnik, jest smutnik - czas na frustrator.
Pozwólcie, że zacznę.
Weszłam dziś do zoologa, zobaczyć jak się mają szczurki. typowy zoolog sieciowy "folwark zwierzęcy". kilka akwariów, część z nich pustych. w jednym terrarium siedzi rodzina, około 12 szczurciów kaptury czarno - białe. młode, ale w pełni rozwinięte płciowo. nie wypatrzyłam drugiego terrarium ze szczurkami, wiec domyśliłam się, ze nie są rozdzielone. Podeszłam do faceta, który wygladał na szefa.
- dzień dobry, mają państwo tylko chłopców, czy dziewczynki też? - zapytałam niby zainteresowana kupnem.
- zwykle dostajemy chłopców, ale sprawdzę.
podniósł domek w ktym spały, by przejrzeć szczurki
- wie pan, że one już są rozwinięte płciowo i mogą się mnożyć?
- oczywiście! - odpowiedział facet dumny ze swojej wiedzy, wyjmując spośród grupy samców 2 samiczki.
- to jak to, nie rozdzielają je państwo pod względem płci?
- ... - sprzedawca wolał nie odpowiedziec.
- więc sprzedają państwo zaciążone szczury!?!
- to się zdarza... no jak pani sobie to wyobraża, nie mamy miejsca
- to co, jak ktoś kupi szczurke, a później ma niespodzianke? przyjmują państwo wtedy z powrotem?
- no... tak... co pani sobie wyobraża, żaden sklep nie ma miejsca żeby tak rozdzielac szczury, zaden sklep tego nie robi! - powiedział facet i mi po prostu bezczelnie zwiał na zaplecze.

Ludzie są po prostu niepoważni!!! można takie coś gdzies zgłosić??

dołączone do Marudnika. :> /yss mod.
Ostatnio zmieniony wt gru 04, 2007 9:18 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
Skosztuj trujących dźwięków http://www.arshenic.pl
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Frustrator :/

Post autor: Magamaga »

Do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - ale widzę, że ich interwencja przynosi jakiś skutek na bardzo krótko.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Frustrator :/

Post autor: Telimenka »

heh.. matko co za kolo...wlasnie ze nie jest tak ze wszedzie nie rozdzielaja..  :-\ ale w wiekszosci.A jak sie zglosi takie cos to oni jakas grzywna wlepiaja czy tylko pouczenie?  ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

W moim przypadku (opisany w temacie o losie szczurków sklepowych) tylko pouczali właściciela.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Za chwile przyłazi do mnie nauczycielka anglika :/ Nie ma to jak pierwszy dzień nauczania indywidualnego :/ Porażka...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

O nie.. współczuje Ci.. trzymaj sie jakoś sobie poradzisz.

A ja ide dzis na 14.. bo sa próbne matury i fajnie.. siedze do 17.. no można się w pupę ugryźć! w dodatku dowalili nam chemie.. jakby za mało było ze mielismy w poniedziałek i wtorek. Nie moge juz patrzec na ta babe!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Przeżyłam :P Ale nie wiem jak przeżyje to, że koło 12 przychodzi pani Barg, babka od polskiego której nie znosze :/ Wrrr... Ale w sumie lepsze to, niż drugi rok w pierwszej klasie :/ Nie ma to jak 2,5 miesiąca nie być ani razu w szkole  ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

no w sumie lepsze  :). Ty jestes w ILO?:D hehe myslalam ze starsza z Ciebie babka.. hehe o nie polski jest straszny tez nie lubie..jakies bzdury nie wiadomo komu po co fe
Ostatnio zmieniony śr gru 05, 2007 11:20 am przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
lolcia826
Posty: 22
Rejestracja: pn lip 09, 2007 12:42 pm

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: lolcia826 »

Też przez pewien czas miałam indywidualne nauczanie, ale to było w podstawówce... I na serio da się przeżyć i nie powiem było nawet fajnie - wiadomo przychodzą nauczyciele, których się nie lubi, ale przychodzą też ci fajnie :) I nauka inaczej wygląda, więcej się rozumie, to jeszcze można na tym skorzystać. Nie przepracowując się tak mocno, miałam bez problemu świadectwo z paskiem :) oj, kiedy to było...

Ale ponieważ to marudnik, to od jakiegoś czasu próbuję zacząć się uczyć na piątkowe koło z gramatyki historycznej.... i wiedza wcale mi nie wchodzi  :-[ a najlepsze jest to, że podręcznik jest kompletnie niezrozumiały, a facet na ćwiczeniach wcale tego nie rozjaśnia, tylko komplikuje... a w styczniu z tego egzamin... tylko się pochlastać... na dodatek to ciągłe ciśnienie na studiach - wszyscy się uparli, by robić jakieś kolokwia przed świętami i nie wiem już w co ręce włożyć - czy przygotowywać się na bieżąco do zajęć, czy na te kolokwia, czy pisać pracę licencjacką, bo promotor lada dzień upomni się o dwa rozdziały, czy pomagać mamie w sprzątaniu, czy myśleć o egzaminach....a gdzie tu czas dla mojej drugiej połowy??!! paskudnie...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Wszyscy mi ostatnio mówią, że myśleli że ja starsza jestem :P (rocznikowo powinnam być w IIkl ale że z 26 grudnia jestem to poszłam rok później do szkoły :P)
Kurcze, pani Barg okazała sie bardzo miłą i fajną kobitką  :o moja psica zna sie na ludziach i na większość warczy, a do niej podeszła i nastawiała sie do głaskania  ::)  Ja polski uwielbiam i na polonistyke sie wybieram  ;D

Jutro mam 1,5 godziny z panią Prorok  :-X Nienawidze chemii...

Nauczanie indywidualne dla mnie jest teraz jedynym wyjściem, sama nie nadrobie prawie 3 miesięcy szkoły no i nauczyciele inaczej będą na mnie patrzeć. No i przy okazji więcej załapie, nie to co na lekcji  ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

hmm no to widze ze tu zupelnie odrotnie niz ja :D ja chemie lubie a polaka wrecz nie znosze  :P.Na pracach zawsze leje wode,poza tym nienawidze sposobu oceniania tego wszystkiego. Tak jak sie poloniscie podoba..bez sensu. Naucze sie 3 nie naucze sie 3.. co za paranoja. Bedziesz mi prace na polaka pisac jak cos  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Gaasz, nie mogę oglądać strony nasza-klasa, bo jak widze gdzie zaszli rówiesnicy z podstawowki, a gdzie ja zaszłam, to mnie skręca. Mam wrażenie, ze marnuję jakoś lata życia. Tak jakby studia dzienne coś zabierały.

/edi

I chyba cierpię na brak przyjaciółki/przyjaciela. Momentami zaczynam rozmawiać z mamą jak z koleżanką... ale mama tak czy siak moze wszystko źle zrozumieć i jeszcze rozpowie, wiec gryze sie czasem w język. Nie mam z kim pogadać o pierdołach, bo z facetem to tak o wszystkim nie zawsze sie da...  ::). Jedyna taka okazja to rozmowa z kolezanka z grupy, ale to nie to samo co kawa i ciacho.
Ostatnio zmieniony śr gru 05, 2007 10:05 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”