Gerberki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Gerberki

Post autor: Polaczka »

Lubia? Moj nawet juz wylizanego palca puscic nie chce :) moze po prostu kupilas smak ktory jej nie pasuje :) moj kocha bananowy i z jagniecina.
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Gerberki

Post autor: alainaprv »

Moje bardzo chętnie jedzą dania Hippo, są mniej papkowate, nawet w nich kawałeczki widać.
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Gerberki

Post autor: Basial »

Moje zażerają się gerberkiem spaghetti z kurczakiem. Czasami dodaję im do porcji jeszcze ugotowanego ciemnego makaronu, brązowego ryżu, ale im smakuje. Musielibyście widzieć co się dzieje, kiedy głośno zawołam "chłopaki, kolacja!"  ;D.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Norka
Posty: 45
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 9:53 pm
Numer GG: 8716332

Odp: Gerberki

Post autor: Norka »

ja mam chyba jakieś dziwne szczury, bo ani owocowym, ani mięsnym gerberkiem nie raczyły sie zainteresować ;)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Gerberki

Post autor: sophiya »

moje przestały się w ogóle do gerberków zbliżać. ostatnio dla poprawy sytuacji kupiłam 'lazanię', skusił mnie domniemany 'wyrazisty smak'. niestety, pudło. jeden jedyny gerber, który zjedza to 'kurczaczek'.
to nie szczury, to francuskie pieski.
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Gerberki

Post autor: Nina »

Norka pisze: ja mam chyba jakieś dziwne szczury, bo ani owocowym, ani mięsnym gerberkiem nie raczyły sie zainteresować ;)
Obstawiam, że muszą sie przyzwyczaić ;)
Deli i Debi też nie jedzą, dostały wczoraj warzywka z jakimś mięchem i dodatkiem scanomune i tylko spróbowały, podczas gdy moja starsza banda z wrzaskiem kłóciła sie o miejsca przy miskach  :D Ale już ja je naucze jeść takie pyszności (fuj, zero przypraw) Mam nadzieje, że jeśli mi samej sie nie uda, to zaczną jeść po dołączeniu do stada, jak zobaczą reszte rzucającą sie do michy jakby od tygodnia nie jadła :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Norka
Posty: 45
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 9:53 pm
Numer GG: 8716332

Odp: Gerberki

Post autor: Norka »

No nie wierzę!  ;D Zjadły dzisiaj!  :D
Awatar użytkownika
dimi
Posty: 136
Rejestracja: sob lis 03, 2007 12:16 pm
Lokalizacja: Bytom.

Odp: Gerberki

Post autor: dimi »

Mała łaskawie liznęła gerberka. mam nadzieję, że toż chudzielstwo trochę przytyje po nim ;P
--
Mówił, że to nie jego świat
Pragnął wrócić tam, gdzie się rodzi dusza
Gdzie zostawił tą najważniejszą rzecz
Wielką przyjaźń i miłość ponad śmierć
alice740
Posty: 51
Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:39 pm
Lokalizacja: Zgierz - Łódź

Odp: Gerberki

Post autor: alice740 »

a moje nie lubią gerberków :( a takie to zdrowe! tylko Muela jak karmiła małe to łaskawie jadła tego z kurczaczka :D
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Gerberki

Post autor: bazylia »

Zuza uwielbia gerberki, ale tylko z kurczakiem. Mała ich nawet nie powącha.  :-)
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Odp: Gerberki

Post autor: Fatty »

Kupiłam gerberka do przemycania leku z sukcesem. Złapałam pierwszy nie-deser gerber z brzegu, zakupiłam, w domu ratterię poczęstowałam i spotkałam się z ich aplauzem.
Dopiero teraz zerknęłam na etykietkę i widzę,że to z... królika i tak mi jakoś niewyraźnie :P
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Gerberki

Post autor: Paweł69 »

dobrze, że nie ze szczura ;D, bo twoje ogony okazałyby się kanibalami ;D
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Gerberki

Post autor: Pamelka666 »

kurde, moje lubią kurczaka i indyka (tego samego) tyle, ze Mafia jak ostatnio go pożarła to kupkała niezbyt 'pachnąco'
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Odp: Gerberki

Post autor: Nikitka_219 »

ja sama lubię gerbery,porostuu kocham  ;) Także czasem(aż głupio się przyznać ) dostają mniejszą część ode mnie  :D
Obrazek[/URL]
Awatar użytkownika
bastet
Posty: 44
Rejestracja: pt gru 07, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: wrocław

Odp: Gerberki

Post autor: bastet »

Moje dziewczyny jak zauwazylam lubia tylko miesno-warzywne gerberki..na inne np..gruszki czy marchewka juz kreca noskiem..ostatnio hotem jest gerebrek warzywa z jagniecina i ryzem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”