Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

maugosia: nie gadasz do szczurów? :)
niektórzy są skazani na brak przyjaciół do pogadania. warto zacząć się przyzwyczajać. nie będzie lepiej. będzie gorzej. będzie ci się zdawało, że wreszcie masz koleżankę, będziecie chodzić na kawe i ciastko aż pewnego dnia uświadomisz sobie że ona tylko z grzeczności przytakiwała jak mówiłaś o swoich problemach. i że w zasadzie jesteś nadal tak samo samotna :P
każdy jest.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

gadam, ale one ogon mi pokazują ; ).
o yss, to o czym piszesz, ze "aż pewnego dnia uświadomisz sobie że ona tylko z grzeczności przytakiwała jak mówiłaś o swoich problemach", to uświadamiam sobie od niedawna właśnie na kolezance z grupy... bo przeciez nasze światy są różne, daleko od siebie mieszkamy, troszke różnią sie nam poglądy pod względem bycia (np. z facetem).. ehh. Najwidoczniej tak ma byc.

Na szczęście z moim facetem da sie przyjemnie podebatować, ale to nie to samo co z kobietą.

P.S. Macie czasem wewnętrzną złość na facetów, za to ze jakby ogólnie żyło im się lżej?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

maugosia nie, bo ja żyję jak facet :P plus rozpieszczona kobietka, co daje podwójny plus....
wiesz oni się po prostu nie boją konfrontacji przed którą kobitki podświadomie uciekają zwłaszcza jak na kimś im zależy [w większości]. jest wolność, duma, własne zdanie jako 3 najważniejsze rzeczy w życiu faceta a baby? bezpieczeństwo, uroda i rodzina/przyjaciele :D porażka :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Heheh, yss poprawiłaś mi humor na dobranoc :).
Jak widać nie ma to jak kobieta wyjasniająca drugiej kobiecie porządek tego świata. I chyba o to mi podświadomie chodziło. O takie babskie przywołanie do pionu ;).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

to nie miało być przywołanie do pionu......
tylko łatwiej coś zmienić jak się wie z czego to się bierze :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

No własnie, to tak jak mowić o czymś, czego nawet sie nie próbowało ; ).
Trzeba poznać pewne aspekty życia.

Żeby nie było niemarudnikowo: od poniedziałku po środe kolokwia + laborki i ćwiczenia.
Hmm. eM A eS A Ka eR A.
Obrazek
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Brakuje mi w klatce czarnego diabełka  :( 
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

wiem co czujesz.. tez mi brakuje  :(

w dodatku znowu do szkoly...kurde..nie chce mi sie ale tylko 10 dni. Ufff
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

Nie mogę znaleźć transportu dla szczurki, kolejny mi się posypał - aż mi się ryczeć chce...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Landrynka »

a ja mam dość tych wszystkich konkursów. i ogólnie szkoły...

byle do świąt...
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

ehh i widac ze sie zaczal okres przedswiateczny. w szkole zyc nie daja... ehhh masakra..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: RattaAna »

a ja straciłam forum z oczu na dobre 2 miesiące, bo coś się w adresie zmieniło, a miałam ustawione jako stronę startową, no i nie wchodziła... i dopiero kilka dni temu dokonałam tego odkrycia w akcie desperacji... bystrzacha...
a poza tym tęsknię za Lusią i Tolą... to były takie mądre, duże baby...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

RattaAna pisze: a ja straciłam forum z oczu na dobre 2 miesiące, bo coś się w adresie zmieniło, a miałam ustawione jako stronę startową, no i nie wchodziła... i dopiero kilka dni temu dokonałam tego odkrycia w akcie desperacji... bystrzacha...
Miałam tak przez 2 tygodnie!! Przez jakiś czas wchodziło mi na forum z zakładek ze starego adresu a później przestało, myślałam że  coś ogólnie jest z forum, dopiero jak spróbowałam wejść przez komórke to okazało sie, że z forum wszystko ok  :D Ale te 2 tygodnie były straszne, jestem uzależniona od forum  :P


Chora jestem :/ Bolą mnie wszystkie mięśnie, gardło, głowa, mam stan podgorączkowy i uderzenia gorąca (może to przekwitanie  :D ) i w ogóle jestem rozbita. Bleee, nie lubie być chora na te grypopodobne padziewia  :-X
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Angua »

Hhrrhrhrhrhhhh. Cholerny szczur załatwił mi jedynego w miarę wyrośniętego kwiatka. Wyszłam tylko na dwadzieścia minut, a po powrocie zastałam pól kilograma mokrej, czarnej gleby - na ksiązkach, na regale, na ścianie, na wykładzinie, a moje piękne, dwumetrowe pnącze zwisało smętnie, oderwane przy samym korzeniu.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

Angua, i to jest właśnie piękne w posiadaniu szczura - nigdy nie wiesz w jaki sposób wywoła u Ciebie przypływ emocji.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”