Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Nina »

limba pisze: eeee Mysia? Co ja przegapilam? :???
Mysia=Awantura :P Pierwsze imie nie pasowało do niej ani odrobine, bo to taki misiek :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moja szajka

Post autor: Landrynka »

nina: tez bym sie bała. może przez grube rękawiczki? kilka par? robiłam tak z pewnym krwiożerczym chomikiem i nawet nie próbował ich przegryźć.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
PeTka;)
Posty: 49
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa-Marki

Odp: Moja szajka

Post autor: PeTka;) »

Nina- cieszę się ,że łączenie dziewczyn przebiega spokojnie. U mnie niestety nie jest tak pięknie(mam facecików) i jak na rzie cięszko się im dogadać.
A sprawę z Aferą po części rozumiem, bo mój Maciuś bo stracie swojego brata-Korka- stał się bardzo osowiały i smutny.Wydawał się także strasznie zazdrosny o nowe szczurki. Zresztą rzucał się na mnie ilekroć tylko poczuł na moich rękach zapach maluchów.Teraz jest już lepiej.
Mam nadzieję że z Aferą będzie lepiej i że pogodzi się ze stratą Heidi.

Wymiziaj szczuraski ode mnie,oby jak najlepiej układało się w twoim stadku :)
I wszystkiego najlepszego na te Święta ;)
Do dna piekła nam jeszcze daleko,
mimo wszelkich atrakcyjnych na ten temat dewagacji...

Ze mną:
->Maciek-kochany urwis ->Ogryzek i Niuchacz ->Korek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Pamelka666 »

heh, u mni ełączenie (ekspresowe^^) przebiegło w miere OK, mam nadzieje, że u ciebie bedzie lepiej :) jak ty odróżniesz te szczurzyska? :D
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Nina »

Jak odróżniam? Normalnie :P Ale tylko z bliska w100%. Kapturki, każda inna, Deli drobna i ma bardzo ciemną pręge, Debi jest zrudziała a Mysiaczek to taki klopsik i ma najbardziej równą pręge :) no i ona na prędze ma przerwe z białych włosków i wygląda jakby miała przyklejony czarnym klejem ogon :P  Jeśli o labinki chodzi, Kyoko jest troche większa i nie ma kilku kręgów na końcu ogona, no i ją można dotknąć w przeciwieństwie do Afery, ma też rzedszą sierść.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Pamelka666 »

heh, ale z daleka, lub gdy razem leżą to chyba masz problem :D wymiziaj stadko. kiedy będzie kastrat od dotki?
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Nina »

Z daleka raczej też odróżniam, zależy jak dużo szczura widać :P jeśli całego to żaden problem :) Jak są koło siebie jest tym bardziej łatwo ;) Kastracik nie wiem kiedy będzie. Miał być dziś, ale dotka nie mogła dowieźć go do Tweetki która jechała z Wawy do Wrocka. Nic w tym dziwnego, w końcu święta. Teraz szukam transportu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Nina »

Całe stado jest poddenerwowane łączeniem. Do tej pory znalazłam ślady bójek na 4 szczurach, Kyoko, Debi, Vanilli i....Fuksie. Któraś ugryzła go w poduszeczke wąsikową i dół pyszczka no i na grzbiecie  ::) z górnej ranki sie nieco sączy przez to, że ciągle rusza wąsikami.
Szykują sie u nas małe zmiany. Nie wiem czy dobrze zdecydowałam. Okaże sie.
Afera i Vanilla zostają wysiedlone... Będą mieszkały we dwie w szynszylówce. Afera 2 noce spędziła w małej klatce. Niech sobie mnie gryzie, niech nie daje sie łapać, ale bez przesady, nie po to wydałam calutką kase jaką miała a nawet więcej, żeby ona mi dziury w towerze wygryzała  :-X  W każdym z rogów dolnej kuwety są wygryzienia, w jednym malutka dziurka na wylot, w drugim dziura jakieś 3cm/0,5-1cm. Mam pewność, że to jej sprawka, przyłapałam ją na tym kilkukrotnie... A jak zamknęłam przejście na dół, zabrała sie za górną kuwete  :-\  Afera sama mieszkać nie może, więc musiałam wytypować którąś z panien do zamieszkania z nią... Drogą eliminacji wybrałam Vanille. Z kilku powodów:
1. obrywa od wszystkich szczurów
2. jest nieco odosobniona mimo, że pcha sie do reszty
3. robi mi kolosalne problemy z łączeniem
4. będzie miała większe możliwości mieszkając tylko z Aferą

Na wybiegach będą oczywiście z resztą stada, więc w każdym momencie będe mogła je dołączyć.

Do tej pory w szynszylówce mieszkały Debi, Deli i Kyoko. Dzisiaj po odłączeniu Afery i Vanilli spróbuje dołączyć je do stada głównego w dolnej części klatki... Jeśli sie nie uda, zostaną na dole same, a stado wróci na góre i będziemy próbować nadal...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moja szajka

Post autor: bazylia »

a gdzie foty  ??? ???
;) mizianko dla ciurków  :-*
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Nina »

Ostatnio mam lenia i prawie nie robie fotek  ::)
Jedyne nowe jakie mam. Z wczoraj.
[img=http://img257.imageshack.us/img257/8281 ... kr8.th.jpg]
[img=http://img257.imageshack.us/img257/2624 ... xu2.th.jpg]
[img=http://img257.imageshack.us/img257/2995 ... cs7.th.jpg]
[img=http://img401.imageshack.us/img401/9834 ... mo3.th.jpg]
[img=http://img257.imageshack.us/img257/994/ ... fu9.th.jpg]
Mam tu straszną mine, ale byłam podskubywana przez Mafie w usta, a Fuks strasznie drapał :P
[img=http://img257.imageshack.us/img257/2096 ... yw4.th.jpg]

Debi, Deli i Kyoko już ze stadem w towerze, jednak na całości, nie jednym piętrze. Spokojnie jest, śpią razem w koszyku. Afera i Vanilla śpią w szynszylówce.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moja szajka

Post autor: bazylia »

no wreszcie jakieś foty  ;) stadko śliczne
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Pamelka666 »

hihi :D fotki, fotki... cudowne stadko :D i na ostatnim zdjęciu masz fajną 'bluzkę szczurową'
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Nina »

Vanillka jest smutna :( Śpi sama na półeczce, zwinięta w nastroszoną kuleczke  :(  No i co ja mam kurcze zrobić  ??? Przecież nie zostawie Afery samej a klatka za 8 stów też wg mnie nie nadaje sie do zjadania...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Moja szajka

Post autor: Pamelka666 »

:( a może z innym szczurkiem Afere wsadzić do szynszylówki?
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moja szajka-Problem w stadzie :(

Post autor: merch »

Nina moze spróbuj zamówić wkładke ze stali na boczki - nie powinno byc az tak drogo , a klatka bedzie zabezpieczona przed szkodliwą działalnoscia szkodnika- a skąd masz afere ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”