pamelkowe ogony :>

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Nina »

Przede wszystkim zrób testy alergiczne! Powinno sie je robić robić w zimie więc akurat. Najlepiej głównie pod kątem zwierząt i roztoczy (baaardzo często uczulają roztocza mieszkające w futerku/ściółce a nie same zwierzęta) Jeśli wyszłoby Ci uczulenie na roztocza, to nic tylko wiecznie sprzątać, u szczurów ściółke bawełnianą/kukurydze. Żwirek dla osób uczulonych na roztocza to męka, niestety wiem co mówie bo przez uczulenie musiałam zrezygnować z tej ściółki :-X Sama sie zastanawiam czy nie jestem troche na szczury uczulona, odkąd je mam duuużo częściej mam katar, kaszel. Ale nie jest to na tyle uciążliwe, żeby brać leki, bo oddania szczurów nawet pod uwage nie biore ;)
Powodzenia życze :)
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Pamelka666 »

haha, leki nic nie pomagają, czyli raczej to nie jest uczulenie. szczury staojąw innym pokoju, biore leki i nadal kaszle... kurde, co mi jest?
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

Czyli to jednak nie szczury?

Ja bym sie przeszła do innego lekarza. Może ten twój wystawił mylna diagnozę.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

hey wszystkim. to jest moje nowee konto - na Pamelka66 nie moglam sie zalogowac. od teraz jestem MiśKosztela ;) co u nas?
napewno nie mam alergi! znaczy, nie biore leków i nic mi nie jest... :D
Blues coraz lepiej daje się brać na ręce (przed tem uciekał, a jak już na rękach był to chciał zeskoczyć. Cappuciek robi się coraz bardziej miziasta. ;D Ostatnio jak je w pokoju wypuściłam to przyszła do mnie wfrapała sie i schowała się pod bluzą :-* Mafciorek, czyli Fafciak mój kochany kocha mnie, ale na bieganku woli szafki i kable (jej życiowa pasja xD).
Wczoraj dzikowały mi po pokoju, znalazły drogę na biurko (na szczescie przed szczurzym bieganiem je sprzatnelam) i obsikaly mi je (znaczy, Fafcik odsikała).
Potem dam zdjęcia.

Aha i poproszę o zmianę tematu na: Ogony MiśKoszteli: Mafia, Cappuccino i Blues
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

spróbuj skorzystac z opcji 'przypomnij hasło'
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

hm... próbowałam nieraz ;( nie wiem, moze cos zle robie... :(
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Nina »

Ja próbowałam chyba ze 30 razy. Kilkukrotnie zmieniałam hasło itp. W końcu zaskoczyło. Możesz napisać do Marcina na gg i zapytać co z tym zrobić.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

mi tez wiele razy sie nie udawało :(

a jak by tak poprosić jakaś moderatorkę o ręczną zmianę hasła?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: limba »

My nie mamy takiej mozliwosci :(

Probuj jeszcze na przypomnij haslo... no i odezwij sie do Marcina na gg... ja juz poruszylam sprawe w administratorskim dziale.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

limba: :-[ pomyliłam was z administratorkami. one chyba mogą.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Telimenka »

o chryste ale sie tu pozmienialo u Ciebie ;). Sliczny kastracik! :D Panienki tez slodkie kluchy a jak urosly :D

Kotu smieszny jak nie wiem co a piesu przeboski, mialam kiedys plan miec takiego doga ale teraz marze o niemieckim ;) jednak to marzenie na razie nie do spelnienia. Sliczne to Twoje stadko. Wymiziaj Panny i "Pana". Oraz kotu i piesu :) . Czy ja cos przeoczylam czy zdjec zboczonego Myszorka nie bylo?
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

Hehe, pozmieniało się ;) Ogony i kota z piseą wymiziane ;)
Też marze o Dogu Niemieckim ;)
jejku, jak te moje ochydki uwielbiają moje biurko... wchodzą na nie, a jak chce ja stamtąd ściągnąć to uciekają xD
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

u nas nic ciekawego się nie dzieje. ogony czasem cos nabroją, wypiją mi herbatę... i na tym koniec...

obecnie jestesm podczes 7dnia testowania ściółki sylikonowej Hilton
estetyka: 4/10
zapach: 9/10
koszty: około 18zł na tydzień (jedno opakowanie tyle kosztuje, a ja co tydzień zmieniam)
co szczury na to:
Wywiad z ogonami: 'Ściółka Hilton Sylikonowa'
Mafia: 'Hm... Ciekawa ściółka, fajnie się ją rozsypuje, ale trzeba dojść do perfekcji, poniewarz nie przykleja się do łapek, w 6 dniu nie wygląda to najleiej, poniewarz jest jasna, a nasze bobki ciemne'
Cappu: 'Zgadzam się z opinią mojej poprzedniczki. Lubię tą ściółkę, ale bawełniana była lepsza - można było robić gniazdka'
Blues: 'Co by tu mówić... Moje cudowne dziewczyny powiedziały co i jak. Wolę to niż Cat's Dreama, bo tamten bardzoej śmierdział'
Wywiad przeprowadziła Paulina Szpańska ;)

Tak więc, mimo kosztów, przenoszę się na sylikon...

Zdjęcia dam kiedyś tam :P
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

strasznie drogo to wychodzi. ja kupuje hilton fioletowy, wsypuje pół paczki, co 2-3 dni przesiewami i starcza mi to na miesiąc. kosztuje 10zł. czyli za tydzień wychodzi 1,25zł.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

musze zacząć przesiewać... a co do ilości. jedna paczka mi tak... idealnei na kuwete starczyła...
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”