o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: justme »

a ja mam generalnie problem, co zrobić z włosami na studniówkę (która jest już jutro)
włosy mamż do ramion, mocno wycieniowane, od spodu blond (i dwa blond pasemka z przodu)
tu troche widać:
http://tn3-1.deviantart.com/fs23/300W/f ... Pirate.jpg
i tu (lepiej widać kolory i to, jak pocieniowane są, ale słabo długość) :
http://img297.imageshack.us/img297/4072/s6009521zg6.jpg
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Mortycja93 »

Nina : znalazłam forum, na którym jest właśnie ta fryzura "na małpę" kiedyś miałam sobie taką zrobić razem z kumpelą, ona poszła 1 i kiedy zobaczyłam ta fryzurę na niej w ogóle nie przypominała tego co miała zrobić fryzjerka- zrezygnowałam.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127768
Justme : Zupełnie nie wiem co Ci doradzić :( Może loki ::) , chociaż nie wiem czy to w Twoim stylu :P
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: justme »

w sumie myślałam o tym, żeby to, co mam brązowe upiąć, a z blond zrobić jakieś fale czy loki. Ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia, mogłam zacząć sie wcześniej zastanawiać ::)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Mortrycja, forum znam. Niestety żeby móc oglądać fotki, trzeba być zarejestrowanym. Kiedyś byłam ale nigdy więcej sie tam nie zaloguje... 'tyci' uraz mam :-\
Znalazłam 2 fotki mniej więcej tego co chciałabym mieć, z małymi przeróbkami.
Po lewej, tylko włosy ze spodu sporo dłuższe: http://ikf.com.pl/fryzury-gwiazd/fryzura75.htm
lub, niby-emo (podpisania jako emo, mi emo nie przypomina ::) ) http://ikf.com.pl/fryzury-gwiazd/fryzura75.htm ale również z drobnymi zmianami, bardziej wycieniowane na górze. Miałam kiedyś na kompie jeszcze jedną fote tego fryzu, z profilu, ale gdzieś przesiałam :-\
Grzywka w obu przypadkach byłaby inna.
Pewnie jak sie tak zetne to mi przejdzie i znowu będe kombinować :D

justme, niestety nie doradze...
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Mortycja93 »

Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Ausaya »

Fajna ta druga fryzurka (pomijajac kolor). Sama zaczynam myslec o roznych bo troche chyba mi sie juz znudzily dredy po 3,5 roku. Narazie zastanawiam sie nad jakims fajnym pofarbowaniem, bo sciecie to juz bylby dosc radykalny krok... Za bardzo sie w nich zakochalam :P
Boje sie tez tego ze zadna krotka fryzurka nie bedzie mi pasowac, bo zawsze mialam dlugie (jak nie mialam dredow, ktore zreszta tez sa dlugie :P ) i grzywki tez nie mialam nigdy...
No i mam taki dylemat zyciowy :/
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

Ha ha ha,Ninko, miałam coś takiego (tylko na włosach do ramion), teraz noszę trochę dłuższą wersję(do połowy łopatki, góra ma długość plus minus 6cm, grzywka długa, skośna..ekhem, nieco emo) ;) Powiem Ci, że to nie jest dobra fryzura dla osób z grubymi i sztywnymi włosami <czyli dla mnie....:|> bo robią co chcą i ciężko ją ułożyć. Więc w tym momencie warto zainwestować w prostownicę:) i w ciężkie dni przydaje się bawełniana opaska ;)

justme może ładny, prosty kok? Takie upięcie zawsze jest efektowne i eleganckie:) Powiem Ci, że nie ma co za bardzo kombinować z fryzurą... bo można przekombinować;) Ja na studniówkę chciałam irokeza zrobionego z loków, cieżko opisać ale efekt...porażający:D Jak trenowałyśmy z kumpelą ułożenie fryzury przed, wyszło genialnie...ale w dniu studniówki nie dało sie za nic go ułożyć. Uszczęśliwiono mnie więc loczkami spiętymi zabkami... czułam się jak owca dolly. Sukieneczka, leciutki makijaż, obcasiki i burza loczków. Zero mnie;)

A to fryzurka do której dążę ;D http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura713.htm To co że EMO, mi się podoba...tylko grzywka inna ;) Taka jaką mam teraz...
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: justme »

kok u mnie nie przejdzie, mam za krótkie włosy na samej górze :P eh, pewnie nie będzie mi się chciało myśleć i powiem fryzjerce, żeby mi tylko pofarbowała odrosty i podcięła końcówki ::) bo po tym, jak raz pozwoliłam jej zrobić z włosami na co ma ochotę, mam dosyć jej pomysłów. Wyszło coś takiego, jak pokazała Nina, z tym, że dużo krótsze, z grzywką a la skinhead girl (z tym, że ściętą na skos) i dwubarwne. I w ogóle jakieś odstające dziwnie z tyłu ::)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

To zrób tak jak mówisz:) Niech fryzjerka tylko 'odświeży' fryzurkę, ułoży i będzie si ;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

ehem, sorki, to ja jeszcze wrócę do mnie...

nina: w tym największy urok tej nr 1, że taka starociowa :)
a ta króciutka nr 3 to na pewno bez przedłużonej grzywki, a już zwłaszcza cieniowanej. wyglądałabym jak z sianem na głowie [przerabiałam już cieniowania i wspominam to z obrzydzeniem - na innych są ok, na mnie porażka, ja muszę coś zwartego, solidnego, wyraźnie ciętego jeśli już w ogóle.... a ta długość grzywki na którą psioczycie to jedyna w jakiej mi dobrze....]

justme: ja bym popodpinała i dodała takie małe czarne ee kwiatuszki? sa takie jakby klamerki z kwiatuszkami albo w kształcie kulek... kolezanka kiedys miała w formie perełek. :) ale tylko z tyłu, z przodu puszczone kosmyki.
ale w sumie nie znam się....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Mortrycja, dzięki wieeeelkie za linki ;D Teraz dylemat, jak ściąć :P Może dzisiaj dam sie oskubać rodzicielce :D Jak zawsze na spontana :)

Magda, ta do której dążysz była w jednym z moich linków ;D Strasznie mi sie podoba, ale ja nie moge mieć takiej długości włosów (jak te ścieniowane) bo wtedy niczym nie moge ich okiełznać i jest katastrofa. Mam takie teraz (fryz inny ale długość taka sama), i są do zniesienia TYLKO zaraz po umyciu i suszeniu na gładko, do tego prostownica... Po jakimś czasie masa wsówek itp, żeby to wszystko jako tako wyglądało... Mam kręcone, sztywne, gęste włosy, które żyją własnym życiem, ciężko cokolwiek z nimi zrobić, gdybym ich nie prostowała, nie wyszłabym chyba z domu :D A przez to, że mam włosy gęste i grube, mocno cieniuje, bo mi sie takie na mnie nie podobają, wole pocieniowany 'mysi ogonek', jak to moja 'ciotka' mówi :P

justme, w takim przypadku chyba faktycznie najlepiej nie kombinować ;) Miłej zabawy ;D

yss, musisz po prostu spróbować ;) Ciężko określić jak sie będzie wyglądało w danej fryzurze :) Ja zazwyczaj najpierw ścinam na nieco dłuższe, a jak mi nie bardzo podchodzą, obcinam bardziej :P
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

ninka: problem w tym, że takie włosy dłuższe niż do brody miałam raz, i nie podobało mi się. było tak ee smętnie. i zawsze końcówki robiły jakieś numery, odstawały itp. to nie dla mnie. ale zawsze mogę ściąć w starocia [serio to tak mi się zdaje że będę to miała na głowie. to jest 'moja' fryzura, prędzej czy później mi się zdarzy] a jak nie wyjdzie to na mały kosmaty jeżyk :D i będe miała nauczkę :D

a tak nawiasem bardzo mi się podobają te małpki, które pokazałyście na zdjęciach. fajne. nie dla mnie wprawdzie [ze względu na właściwości włosów] ale mam nadzieję że któraś się tak zetnie i pokaże na forum.... :) bo to ładne jest.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Opitoliłam sie wczoraj. Po umycia łba nic z nim nie robiłam bo czasu brak, trzeba było posprzątać klatke bo za godzine znajomi przychodzili. Jak mnie zobaczyli, zostałam nazwana barankiem :D Poskręcałam sie 'nieco' :D Dzisiaj jakoś doszłam z tym do ładu ;) W trakcie obcinania troche mi sie koncepcja zmieniła i jest ciut inaczej niż miało być :P Ogólnie zadowolona jestem ;D
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Eruntale »

Znudzona swoimi wlosami, ktore rosna sobie bez kontroli od ponad roku, chyba popelnie cos takiego
http://img249.imageshack.us/img249/754/img4xu2.jpg
opinie? >_>
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: magda18 »

Zarąbiste;) Obcinaj ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”