Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: magda18 »

Sama nie wiem dlaczego o niej zapomniałam ;D Jest coraz bardziej niesamowita.. o ile to możliwe ;) Urosło jej się trochę, świerzb zaczyna powoli znikać z uszek i ogonka. W piątek znowu zasuwamy do weterynarza po zastrzyk, prawdopodobnie ostatni :D Mariolka tymczasem rozpanoszyła się na biurku <to jedyny mebel w moim pokoju do którego starsze babki mają ograniczony dostęp ;) > Ustaliła sobie pewien tor przeszkód- bierze rozbieg, wskakuje na wieże, potem na półkę, wpada między kwiaty, przewraca figurkę słonia, zeskakuje na parapet i... zawisa głową w dół,wyciągając przed siebie łąpki i nastawiając nietoperze uszka... bo na łóżku pochrapują tłuściochy. Mała wybitnie tęskni za szczurzym towarzystwem. <ciągle jest odseparowana od dziewczyn, jedynie ze mną ma kontakt.. a ja jej chyba na szczura nie wyglądam;) > Ale szczurze towarzystwo za nią nie bardzo:| Jedyna reakcja na jej rozpaczliwą próbę kontaktu <poćwierkiwanie ze zwisu głową w dół> to pogardliwe fuknięcie i odwrócenie się na drugi bok dziewuch..
Prawdę mówiąc spodziewałam się większych 'problemów wychowawczych' Marioli... nie wliczam do nich ewidentnych braków w edukacji higienicznej... "Mariolka! Miseczka TO NIE jest toaleta!!"
Mam jedną bliznę po ugryzieniu Małej... ale to moja wina ;) Najpierw umyłam ręce w pięknie pachnącym żelu do kąpieli, potem zabrałam się za mizianie szczura... Mała złapała mój palec w łapki, spojrzała na mnie z wdzięcznością i... wgryzła się:| Na szczęście nie zasmakowała w ludzkim mięsie ;)
I tyle, mała jest pewna siebie, nie boi się ludzi, jest ciekawska i energiczna. Ha :D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: Telimenka »

hmm czy mi sie wydaje czy tu nie ma zdjec Mariolki? Jesli to racja to prosze natychmiast to zmienic:)

A tak btw ale mialas pecha ostatnio ze Szczurkami. Dobrze ze jest juz Mariola i to zmieni :). W ogole moglabys sie troche ze zdjeciami wysilic (i kto to mowi :P).

Mizianie dla Babek i caluski od Chlopakow :-* :-*
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: magda18 »

Dziękować, dziękować :D Trochę czasu minęło a Mariolka dalej nie jest pełnoprawnym członkiem stada <czyt. nie śpią w jednej klatce> Powód? Chyba moja nadopiekuńczość ::) Wystarczy trochę pisków i lecącej sierści z klatki-matki a ja już pędzę na pomoc Małej. Chociaż czy ona taka mała... podrosła pięknie na moim wikcie. Rozpiera ją energia, biega, skacze, uwielbia siłowanki z ręką. Nie da jej się za długo utrzymać na rękach-głupolek potrafi zeskoczyć z mojego ramienia nawet gdy stoję.
Co do zdjęć. Jakoś tak wychodzi... ::) No kiedyś się zrehabilituję ;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: Telimenka »

hmm mam nadzieje ;D. bo jak nie to Cie nawiedze w Twojej metropolii i sie skonczy ! pachem na dupe i juz! bedzie placz i zgrzytanie zebow!

A jak sie reszta stadka czuje?:)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: magda18 »

Fufka się zestarzała... :( Ma taką mordzię starszej szczurzynki. Sierść jej się trochę przerzedziła, dużo śpi, mało biega, ciągle jest głodna pieszczot. Moje kochanie...
Czarnulla ma się świetnie. Niepodzielnie rządzi moim pokojem:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: Telimenka »

Fufka ile ma? :). No wiek daje po sobie znac ale to jeszcze nie swiadczy przeciez :)!
Czarnula to dzielna baba :D a ja nadal o zdjecia prosze
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: odmienna »

no i nie ma! nadal nie ma zdjęcia Mariolki...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: Telimenka »

hmm no wiec ja nie wiem jakies kary cielesne czy cos?:D nie odmienna?

trzeba bedzie.. Magda juz tu nawet nie zaglada bo sie boi! a my Mariolke chcemy obejrzec!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: magda18 »

;D Nie zaglądam bo od października żyję w biegu ;) Ale ale, specjalnie dla Was kochane zrobiłam Babkom sesyjkę zdjęciową ;D Uwaga uwaga:

Mariolka w chwilowym bezruchu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z ciocią Fufą:
Obrazek

Fufka:
Obrazek

Fufka & Czarnulla:
Obrazek

Czarnulla:
Obrazek
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: Telimenka »

Nooo wreszcie! :D To ale masz kapturowo teraz :P

Miziu dla Panienek slodziutkie wszystkoe sa nieziemsko.. :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Moje Ciumciuraste Bestyjki:D

Post autor: magda18 »

Kapturkowo^^ I chyba już zawsze tak będzie:) Czarne kapturki mają to COŚ;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”