Ulubione przysmaki Waszych milusińskich ;)

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Fucking Princess
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:50 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: Fucking Princess »

Moja Dee Dee uwielbia mleczne dropsy i serek.
I'm a princess...
Awatar użytkownika
Nedera
Posty: 58
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: Nedera »

Demon uwielbia kukurydzę i płatki kukurydziane, a także pestki dyni, słonecznik oraz... jogurty (chociaż nie powinien ich za dużo jeść -_-'). Normalnie walczy ze mną, aby zdobyć wieczko od kubeczka ;)
Do tego wszelkiego rodzaju kolby. Wczoraj na spacerze odkrył, gdzie trzymam smakołyki i próbował o własnych siłach dotargać kolbę owocową do swojego domku :D Pocieszne stworzenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: Marcysia. »

a moje szczury poza "papkami" wszystko lubią, i to jest problem, bo jeden, z szybszą przemianą materii, jest chudy, chociaż go ciągle widzę jak coś pałaszuje, a drugi tłuścioszek, a nie bardzo chcę je rozdzielać żeby jednemu zrobić dietę odchudzającą, a drugiemu żęby przytył, tym bardziej, że nie mam dwóch aż tak dużych klatek, żeby przez dłuższy czas mógł tam ciurek mieszkać... da się go jakoś odchudzić biorąc pod uwagę to, co napisałam wcześniej?  :)
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Awatar użytkownika
dimi
Posty: 136
Rejestracja: sob lis 03, 2007 12:16 pm
Lokalizacja: Bytom.

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: dimi »

zdecydowanie: jajko i sałata. kolby jedzą, owszem, szczurze przysmaki i gerberki, ale jajka i sałaty nic jeszcze nie pobiło. nie próbowałam im jeszcze dać mięsa- jestem wegetarianką, a przekonanie ojca do tego, by się podzielił z ogonem jest dość trudne ;)
--
Mówił, że to nie jego świat
Pragnął wrócić tam, gdzie się rodzi dusza
Gdzie zostawił tą najważniejszą rzecz
Wielką przyjaźń i miłość ponad śmierć
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: Nina »

U nas hitem jest jajko na twardo :) Tłuką sie o nie jak szalone. Gotowana pierś kurczaka zostaje wręcz pochłonięta i niech tylko jedno drugiemu próbuje zabrać...gonitwa po klatce i bójka murowane :D I to co zawsze mnie śmieszy, suchy chleb znika w ciągu połowy dnia (na 7 sztuk dostawały ok 1/4 bochenka)
Heidusia strasznie lubiła pestki dyni, potrafiła przy zmianie jedzenia wybrać 3 pestki (podczas gdy reszta tłukła sie o fistaszki) i na raz zabrać gdzieś do kąta, żeby przypadkiem nikt jej nie zabrał. Nawet w ostatnie dni, mimo że miała problem z jedzeniem, ciągle jadła dynie. Specjalnie jej ją obierałam...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: Nikitka_219 »

Chyba w środę dostały XtraVital i im smakuje  ;) Wreszcie nie wywalają jedzenia,mają nową ,porcelanową miseczkę  :D
Obrazek[/URL]
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: ofilka »

do wymienionych list dorzucę od siebie - świerze liście bazyli.
mozna kupic bazyla doniczkowego, zawsze przydaje się w kuchni, szybko rośnie, wiec zawsze jest co skubać a dzieciaki go uwielbiają.
Skosztuj trujących dźwięków http://www.arshenic.pl
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: Landrynka »

moje (i większość białostockich:D ) szczury bardzo lubią kukurydzę z puszki.

poza tym:
*kolby vitapolu
*jogurty
*pestki dyni, cukinii
*suszone jabłka
*dropsy
*taki smakołyk dla psów firmy Best Friend, takie kostki małe brązowe
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
alice740
Posty: 51
Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:39 pm
Lokalizacja: Zgierz - Łódź

Odp: Ulubione jedzonko

Post autor: alice740 »

jogurcik, dropsy nestora (wolą je od jogurtowych), sucharki bez cukru, jajeczko, pestki dyni, mandarynka, ogórek :D ale swoją podstawową mieszankę - extraVital plus emotion tez lubią :)
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Re: Ulubione jedzonko

Post autor: Pamelka666 »

jajko na twardo (ostatnio zabrały mi z kanapki, potwory jedne), jakieś dropsy, sałata, orzeszki ;)
Gosiek
Posty: 98
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 7:22 pm

Re: Ulubione jedzonko

Post autor: Gosiek »

jedzonko .....no to przede\wszystkim gotowany makaron na surowo tez moze byc, potem gotowany ryz,gerberki,smietanka do lodow /tylko czasami tak na deser/banany i to chyba tyle
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

Re: RE: Ulubione jedzonko

Post autor: Hexa »

yss pisze:renata: polecam koci pokarm royal - canin. np dla kociąt. może tez być dla psów.
ale royal canin ma duzo bialka, a to nie jest dobre dla szczurow. Najlepsze sa tanie karmy, nie firmowe, z jak najmniejsza iloscia bialka (najmniej bylo w karmie jaka znalazlam w carrefurze, miala 14% bialka)
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ulubione jedzonko

Post autor: Alexis »

Troszkę odświeżę temat...

Moja Felka lubi marchewę, jabłka, suchy chlebek, soczki marchewkowo-owocowe i jogurty czekoladowe :D
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
kla.kier
Posty: 169
Rejestracja: sob sty 26, 2008 1:55 pm
Lokalizacja: Dąbrówka Młyn

Re: Ulubione jedzonko

Post autor: kla.kier »

Z jedzonka, moje panny dadzą się pokrajać za : gerberka, ogórka i dropsy jogurtowe.
Pycha! :D
________________
DeVaki Pui, Jack Daniels| Kana, Liza [`].

`Życie jest jednym wielkim rozczarowaniem.` O.Wilde
kruczek
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 26, 2008 5:33 pm

Re: Ulubione jedzonko

Post autor: kruczek »

Moje 2 ogonki ubóstwiają wszystko, choć za uwarzyłem, że Gryzak najbardziej lubi: pestki dyni, słonecznik, ogórka, natomiast Mordek lubi: jabłko, marchew, sałatę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”