Moja brygada

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Moja brygada

Post autor: Gosia K »

A to moje kochane urwisy :D Albinosek-TOSIA i Husky (jeśli się nie mylę)-TEKLA ;D
http://img237.imageshack.us/img237/1286/img00034ah9.jpg

A to moja najukochańsza i pierworodna KALINKA :D Na tym zdjęciu jest jeszcze młoda, teraz jest troszkę większa:)
http://img255.imageshack.us/img255/7172/cimg0987xn9.jpg

Czyż nie są prześliczne? ;)






Zdjecia zamienione na linki. Rozjezdzaly forum, prosze o zapozananie sie z regulaminem.
limba mod
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja brygada

Post autor: bazylia »

slodziaki ;) mizianko :*
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moja brygada

Post autor: Magamaga »

Są śliczne :). Kalinka jest jak mój ukochany lizak Milka - uwielbiam kapturki.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Re: Moja brygada

Post autor: Gosia K »

spójrzcie na te minki :D na te śliczności ;D aż chce się je wymiziać hehe
http://img54.imageshack.us/img54/9817/img00063um8.jpg
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja brygada

Post autor: Telimenka »

sliczne masz te Ogonki :) moze napisz co u nich? jakie maja charakterki? wiecej zdjec?

Miziu miziu dla Panien
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja brygada

Post autor: Landrynka »

śliczne panienki :D :D
mam prośbę, czy mogłabyś wklejać linki lub miniaturki, bo takie duże zdjęcia nie za bardzo chcą się ładować :(
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Re: Moja brygada

Post autor: Gosia K »

ok nie ma problemu. prosiłabym o małą pomoc, gdzie najlepiej umieszczać fotki, i jak to zrobić :-\ a co do opisu charakterków ogonków to niedługo dodam posta o nich ;)
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Re: Pytanko?

Post autor: Gosia K »

Chce sie dowiedzieć czy klatka która posiadam nie jest za mała na moje trzy ogonki, podaje wymiary:
dł 46cm/wys 23cm/szer.27cm do tej klatki jest przyczepiona druga klatka:
39/49/25
W sumie klatka ma wysokość 71 cm
Odległość między pięterkami: 23/20/18 i 14cm
Czy nie jest za mała? czy kupić większą?
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Re: Moja brygada

Post autor: Nikitka_219 »

Gosia,twój huskulec mnie uwiódł ..mm śliczny:)

Klatka mogłaby być większa, na 3 szczury się nie nadaje,polecam 80x70x40 ,sprawdza się

Mizianko dla ogonków i całusek w czółko dla Tekli :)
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Re: Moja brygada

Post autor: Gosia K »

co myślicie o tej klatce, chce ja kupić ale sie zastanawiam :)
http://www.allegro.pl/item306394287_sup ... 40_cm.html
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moja brygada

Post autor: Magamaga »

Najlepszy wybór w tej cenie - sama mam taką - na 3 samiczki jest idealna.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Re: Moja brygada

Post autor: Gosia K »

Mam prośbę do ciebie Magamaga, jeśli masz w posiadaniu zdjęcie całej klatki, to podaj mi link, chce zobaczyć, jak wygląda mniej więcej twoja klatka, jak jest wyposażona. Juz zamówiłam ta klatkę. :-*
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moja brygada

Post autor: Magamaga »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=18&t=17604
Tu jest cały temat o tej klatce, są chyba też zdjęcia mojej z wcześniejszego okresu.
Teraz wygląda tak:
Obrazek
Wystarczy kliknąć w miniaturkę aby obejrzeć duże zdjęcie.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Historia o moich maluchach

Post autor: Gosia K »

Opiszę historie jak się u mnie znalazły moje ogonki.
Kalinkę dostałam bardzo dawno temu od kolegi który przywiózł mi ja podobno z Wrocławia, więc nie wiem w jakich warunkach była trzymana. Jest spokojnym szczurkiem i bardzo grzecznym. Lubi towarzystwo i być w centrum zainteresowania. Odkąd doszły młode koleżanki, zaczęła sie częściej chować do swojego domku ze względu na święty spokój :) bardzo szybko je zaakceptowała:)

Teraz najważniejsze, możecie być tym trochę zszokowani :(
Tosie i Teklę, najmłodsza siostra pomogła mi załatwić od swojego kolegi. Który z tego co sie dowiedziałam, nie wiem jak to opisać, trzyma czy hoduje szczurki dla swoich węży. Jak z nią poszłam do tego chłopak i zobaczyłam co się dzieje w jego garażu byłam w szoku :o
Nie pamiętam dokładnie czy były tam trzy czy dwie wielkie drewniane skrzynie przepełnione maluszkami w środku, poza tym było tam kilka akwarium z dorosłymi szczurami. Jeszcze kilka świnek morskich i szczurzyca z nowo narodzonymi szczurkami. :o Miałam wziąć jednego, ale jak to ujrzałam wzięłam dwa, więcej uratować nie mogłam. Pytałam sie go ile on ich tu ma to nie wiedział dokładnie, coś około 300. Wiem na pewno, że wszystkie nie idą na wykarmienie węży, część gdzieś sprzedaje, nie wiem gdzie. To tyle o tym. Aha dwa następne zostały uratowane niedawno przez moja kuzynkę.

Tosia jest kochanym pieszczoszkiem, bardzo ostrozna, lubi po mnie chodzić, przytulać się. I jest ciekawska ale to normalne u maluszków:)
Tekla to mała agentka, lubi symulować piskiem że coś się jej dzieje, np. gdy Kalina zaczyna ją iskać, to ta zaczyna piszczeć jakby nie wiadomo co jej się działo. Gdy Tosia ją nadepnie ta tak samo reaguje hehe. Tymczasem Tosia podkłada sie pod pyszczek Kaliny, żeby ta ją iskała. Niesamowite są te maluchy mogłabym siedzieć przy klatce non stop i je obserwować :) A co dopiero pisać czy mówić o nich:) Znajomi maja już mnie dosyć, bo ciągle o nich opowiadam:)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moja brygada

Post autor: Magamaga »

Może gdzies zgłosić taką rozmnażalnię - toto w ogóle legalne jest :o .
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”