Jakiej muzy sluchacie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

jakiej muzyki słuchacie?

techno
18
5%
club
6
2%
metal
101
26%
rock
157
40%
disco polo
4
1%
jezz
4
1%
hip hop
35
9%
regge
30
8%
muzyka klasyczna
10
3%
pop
25
6%
 
Liczba głosów: 390

Awatar użytkownika
bastet
Posty: 44
Rejestracja: pt gru 07, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: wrocław

Odp: Jakiej muzy s?uchacie

Post autor: bastet »

A ja glownie metalu,,choc nie cierpie gotyku jesli na wokalu jest koles to ok ale jak panna cos typu Nightwish itp..to oglnie blehhhhhhh.Wogole nie przepadam za damskimi wokalami wyjatkiem jest Evanescese i O.N.A
Hmm jakbym miala wymieniac to..
1.miejsce zdecydowanie Children of Bodom-kocham,ubostwiam..i snie hyyhy(szczegolnie Alexiego)
2.Metallika
3.Cradle of Filth
4.Moonspel
5.30 seconds to mars
6.69 eyes choc nie wszytskie albumy
Ogolnie slucham tego co mi wpadnie w ucho w klimatach rock.metal...nie lubie natomista puncku i reage..
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Odp: Jakiej muzy s?uchacie

Post autor: Mja »

Bastet, Nightwish i Evanescence to nie jest żaden gotyk :P Rock gotycki to np. Bauhaus, Sisters of Mercy i tam na wokalu są faceci, ale to pewnie wiesz ;) Rock gotycki z laską to np. Inkubus Sukkubus, swoją drogą polecam - lciekawsze od Evanescence itepe.

Btw. słyszeliście taką opinię, że metal ma mieć wielkie owłosione jaja, a nie laskę w gorsecie? ;D
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Jakiej muzy s?uchacie

Post autor: Nina »

bastet pisze: A ja glownie metalu,,choc nie cierpie gotyku jesli na wokalu jest koles to ok ale jak panna cos typu Nightwish itp..to oglnie blehhhhhhh.wogole /ort nie przepadam za damskimi wokalami wyjatkiem jest Evanescese i O.N.A
(...)
2.Metallika
(...)
Mi Nightwish zawsze kojarzy sie z gotykiem :P Tylko, że gotyku nie lubie a Nightwish owszem  :D Co do wokalu damskiego, u mnie jest identycznie :P Lubie tylko Evanescence i O.N.A., niektóre piosenki Łez.

Ale za to nie lubie jak ktoś wymienia swój ulubiony zespół i źle pisze jego nazwe  ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Jakiej muzy s?uchacie

Post autor: yss »

nie znacie się :P
tool metallice mógłby nasikać na kapelusz :) i nawet się przy tym nie opryskać :)

sister of mercy też lubię.
a the cure to jaki gatunek?
i joy division?
[nie znam się zbyt dobrze na gatunkach muzycznych :) ]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Siouxsik
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 21, 2008 1:06 pm

Re: Jakiej muzy s?uchacie

Post autor: Siouxsik »

Heh... A ja słucham całkiem różnych wykonawców. min. Linkin Park, Snoop Dogg, Eminem, Akon, The Offspring. Niezła rozbieżność gustu muzycznego?:D Taa wiem...
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: Dorotka96 »

Ankieta zakończyła się, ale ja mówię, że słucham rocku. ;D
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: Leia »

Rocka jak już.
Ja jestem dość wszechstronnym brudem. Słucham po prostu tego, co mi się podoba. Ale raczej w przewadze są tak zwane ciężkie brzmienia: rock, metal, trochę punku. Nie gardzę młodymi kapelami, ale prawdziwą miłością darzę te starsze jak Metallica, Led Zeppelin, Guns'N'Roses, Pink Floyd. Nie pogardzę też hip-hopem, ale takim naprawdę z wyższej półki. No i oczywiście bardzo uwielbiam gatunek, który stworzyli chłopcy z Kalibra44 - psychorap. Jedyny taki, niepowtarzalny, a z nim Księga Tajemnicza - Prolog - no cudo po prostu!
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: zalbi »

Leia pisze:Nie pogardzę też hip-hopem, ale takim naprawdę z wyższej półki. No i oczywiście bardzo uwielbiam gatunek, który stworzyli chłopcy z Kalibra44 - psychorap. Jedyny taki, niepowtarzalny, a z nim Księga Tajemnicza - Prolog - no cudo po prostu!
troszkę odświeżę.. Leia, a słyszałaś "plus i minus" - backmasking? puscił mi to mój TŻ bo znalazł i potem spac nie mogłam bo cały czas słyszałam takie jeki.. coś strasznego..



Ogólnie słucham wszystkiego.. Polskim hip hopem zaraziłam sie w wieku ok 13 lat.. Paktofonika wraz z Kalibrem 44 i najlepszy z najlepszych Magik.. Uwielbiam Łonę z jego "Złotą Rybką" i "Konewką". Trzeci wymiar i Jeden Osiem L też znajdą miejsce w tym spisie.. oraz WWO.
Lubię Nightwisha, nie pogardzę też niektórymi piosenkami w wykonaniu zespołu Lacrimosa, Rhapsody, Closterkeller czy Artrosis.
Z rocku: Red Hot Chilli Peppers, Rancid, Linkin Park, Good Charlotte, Avril Lavigne, Lady Pank, Happysad, Farben Lehre, Lombard, Perfect, Republika (biała flaga wymiata)..
Evanescence.. nie wiem do czego to w sumie zaliczyć.. chyba do rocka..
w stylu reggae: Zabili Mi Żółwia, Indios Bravos
dance: Sumptuastic, Farba
Metallica - jedna jedyna piosenka, w której po prostu sie zakochałam: "Nothing Else Matters"

i jeszcze troche tego jest, ale nie chce mi sie już wymieniać =P

A tak, to uwielbiam włoskie piosenki.. Fabrizio Moro, Max Pezzali i Gianna Nanninni
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: Ausaya »

zdecydowanie rock, tylko hmmm.... taki z tych brudniejszych ;]
np. Soulfly(w marcu koncert, ale niestety nie moge isc :(), Sliknot (w czerwcu koncert :D na ten juz moge isc :D), Korn, B.E.T.H. (fajny polski zespol), Limp Bizkit, Drowning Pool
a z takich spokojniejszych: Seether, Aerosmith (moj pierwszy tego typu zespol, od niego wszystko sie zaczelo :)), Guano Apes, Red Hot Chili Peppers, Incubus (ale nie wszystko)
poza tym lubie tez regge: oczywiscie Bobby ;] Jamal, Marika, Skindred, Vavamuffin

ale ogolnie jestem otwarta na wszelkie rodzaje muzyki, czasem tez lubie sobie pojsc do klubu pobaunsowac :D wszystko zalezy od nastroju...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: Landrynka »

zalbi, ja po +i- jakieś bliżej nieokreślone schizy miałam.

a tak to slucham różnych rzeczy, rocka, metalu i kaczmarskiego :D
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Odp: Jakiej muzy s?uchacie

Post autor: Zorlis »

bastet pisze:Wogole nie przepadam za damskimi wokalami wyjatkiem jest Evanescese i O.N.A
A ja wręcz przeciwnie, damski wokal bardzo lubię [oczywiście, nie każdy też ;) ] Za to niesamowicie odrzucają mnie zespoły z "męskim" wokalem - podkreślając cudzysłów. Nie lubię mieć wrażenia, że gość ma przyciasne portki ;)

Chylińska ma rewelacyjny głos, ale za tekstami specjalnie nie przepadam...

Ostatnio na playliście gości u mnie klasyka w stylu The Who czy Pearl Jam.
Ogółem, nie lubię się ograniczać, ale słucham głównie rocka progresywnego, doom metalu, jazzu, bluesa itd, itp, czasem i kapel w stylu Portishead :]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: zalbi »

Landrynka pisze:zalbi, ja po +i- jakieś bliżej nieokreślone schizy miałam.

a tak to slucham różnych rzeczy, rocka, metalu i kaczmarskiego :D

Lan, ale słyszałaś którą wersję? zwykłą czy tę z backmaskingiem?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: Babli »

zalbi, przesłuchałam to wczoraj. Normalnie straszne... Dzisiaj w nocy nie spałam.. Kompletnie mi odbiło.. a jakie schizy miałam..... :-X
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: kulek »

Słucham Slipknota, Korna, Deftones i ostatnio zdarza mi się posłuchać uduchowionego Heada, czasami rocka, nie pogardzę także ojcowskim Black Sabbath, Metallicą, Iron Maiden (a gdzieżby gardzić takimi zespołami!).
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Wasza ulubiona Muzyka

Post autor: Filipw »

Jako że takiego tematu nie znalazłem w wyszukiwarce, to go zakładam.
Mam pytanie jakiej muzyki (aktualnie) słuchacie?
Podawajcie Nazwę zespołu/ imię wykonawcy.
I pamiętajmy żeby nikogo nie urazić oceniając jakiej muzyki słucha, bo jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje :).

Ja na chwilę obecną prawie nie słucham muzyki Ale ostatnio to
Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You

:)

Przeniesione i scalone.
Odnośnie muzyki, która aktualnie nam gra w głośnikach odsyłam tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=7&t=6695 W tym temacie rozmowy o ulubionych gatunkach/zespołach/wykonawcach. /Agata
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”