[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [klatka] wybór klatki

Post autor: sophiya »

fretkowisko odradzam, bo sama mam. trudne do zagospodarowania, bo jest szersza niż wyższa i ciężko zrobić poziomy, które byłyby umieszczone po środku klatki. gdybym mogła decydować ponownie - wybrałabym wolierę.
Obrazek
emenems83
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 04, 2008 12:06 pm

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: emenems83 »

http://allegro.pl/item292697676_super_k ... 40_cm.html

a co myslicie o tej klatce dla dwoch młodziaków?
bardzo chcialabym gdzies wcisnac rurkę i hamak, ale nie mam pojecia czy półeczki są zdejmowane i mozna regulowac ich wysokosc, jesli nie to i tak moze byc?

P.S. ofkors wyjme tą krate oddzielającą kuwete...mam nadzieje ze chłopaki nie przegryzą kuwety...:)

http://www.zoohandel24h.pl/klatki-dla-gryzoni-3

chyba że taka druga od góry...pliss help bo bardzo mi zalezy zeby chopakom było wygodniutko jak również na tym żeby zmieścic hamak i jakąś fajną rurkę ;)
pzdr
Monika/emenems83

Posty scalone. / mod. Lulu
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nina »

Klatka z pierwszego posta jest jedną z najpopularniejszych klatek dla początkujących zaszczurzonych ;) Jeśli nie planujesz więcej niż 3 samców lub 4 samiczek, jest idealna ;)
Swojego czasu myślałam, że mi taka wystarczy :P
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: alainaprv »

Półki się wyjmuje, i radzę to zrobić od razu, bo nie są polakierowane, i natychmiast podsiąkną moczem ;D Poza tym zoohandel przysyła klatke z półkami nie zamontowanymi.
emenems83
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 04, 2008 12:06 pm

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: emenems83 »

jenki, mam probelmik która klatka...bo jak czytam na forum to zdania są podzielone - wyglada na to, ze jedna:
http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-43
i druga: http://allegro.pl/item292697676_super_k ... 40_cm.html są ok, ale ta szersza a niższa ma takie plusy ze ma wyyysoka kuwete (a tę przyjemność muszę sprawić mojej mamie) poza tym mam wrazenie ze bede miala wieksze pole do popisu z hamaczkiem czy rurka..a po trzecie to drzwiczki w klatce 80X70X40 wydaja sie byc zbyt małe (dzięki Magamaga;)

no to którą dla młodziaków...?
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Karen »

Miałam obie i obie są fajne. Ta wysoka jest dobra dla szczurków, które lubią się wspinać. W tej niższej, no cóż, może i kuweta jest wysoka, ale po założeniu półek szczuraski mają mało miejsca do wspinania. A jeśli chodzi o wysypywanie trocin, to moje nawet z towera wysypują, gdzie kuweta jest naprawdę wysoka
Awatar użytkownika
Polna :)
Posty: 45
Rejestracja: wt cze 26, 2007 5:25 pm
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Polna :) »

Emenems83 zajrzyj do tematu o klatce 70x40x80, można tam zamontowac sporo hamaczków, norek itp. ;)
klik
Awatar użytkownika
Mysiaczek95
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 5:03 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mysiaczek95 »

http://www.jobo.pl/product_info.php/cPa ... ts_id/7975

a czy ta klatka będzie dobra dla 1 szczurka ?? ;]
myszki : Bia (oraz 6 za TM :( )
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nina »

Nie, nie będzie, jest za mała.
Chcesz skazać swojego zwierzaka na nieszczęśliwe życie w samotności? Szczur to zwierze stadne i samotny jest nieszczęśliwy.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Mysiaczek95
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 5:03 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mysiaczek95 »

Niestety. Nie mogę mieć 2 szczurów.. Na jednego ledwo ubłagałam. Myślałam że parę miesięcy mógł by w takiej pomieszkać ?? A jak by urósł to bym mu jakąś dużą dunę kupiła
myszki : Bia (oraz 6 za TM :( )
Obrazek
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nikitka_219 »

Na początku mógłby.Sama mam taką i jak na nią patrzę to nie wyobrażam sobie dorosłego szczura w niej.W mojej mieszka jeden chomik..

Poza tym to jeśli masz wziąć jednego szczura,to lepiej żadnego.

Duna nie za bardzo nadaje się dla szczurów,lepsza normalna klatka,jeśli już.
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Natalia_1222 »

Po pierwsze, klatka jest za mała.
Po drugie, jeśli możesz mieć tylko jednego szczura, to masz dwa warianty; zrezygnuj, albo ubłagaj na dwa.
Po trzecie, duna zdecydowanie się nie nadaje dla szczurów, jest za niska, wentylacja jest średnia, a szczurek nie może się wspinać, co jest dla nich ważne.
sizka15
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 25, 2008 10:48 am

Nowa klatka dla szczurów ?.

Post autor: sizka15 »

Kupiłam dzisiaj z tatą klatkę ... Nie wiem jakie są wymiary , ponieważ ja nie umiem tego sprawdzać :( Bardzo proszę o waszą pomoc ... Moje szczurzyce są młode i jeszcze małe ...
Rodzice nie dadzą mi na jeszcze większą klatkę ponieważ to kosztuje !. Prosze o pomoc ???

Czy ta klatka jest dobra ?. Czy będzie w sam raz jak urosną moje szczurki ?.
http://img238.imageshack.us/img238/3568 ... razcy0.jpg
Mi się wydaję że jak urosna to ta klatka będzie dobra ...
Przepraszam za ten bałagan , oczywiście go posprzątałam :P Strasznie naśmieciłam tymi trocinami i akcesoriami :-\

PS: te żółte schodki z półką można ściągnąć ...

Łaczę wątek z juz istniejącym tematem.
A przy okazji poprawiłam byki...
mod.Vella
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Nowa klatka dla szczurów ?.

Post autor: Nina »

Posty pewnie zaraz zostaną połączone z tematem już istniejącym. Nie zakładaj do każdego pytania osobnego tematu!
Ciężko powiedzieć czy klatka będzie dobra nie znając wymiarów. Co jest trudnego w zmierzeniu? Wystarczy miarka ewentualnie linijka. Przede wszystkim wyciągnij kołowrotki, i tak sie nie przydadzą.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: Nowa klatka dla szczurów ?.

Post autor: alainaprv »

wysokość 44 cm

długość 50 cm

szerokość 29 cm


Upewnię się wieczorem, ale na 90% to są wymiary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”