Moje Chrupki :D :D :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Magamaga »

Ojejciu Teli - tak bardzo Ci współczuję. Biedne psisko.
Dla Yukiego na drogę [']
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Landrynka »

ojej :'(

[']...
i to tuz przed siódmymi urodzinkami :(
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: limba »

Teli... az mnie scisnelo....

Taki sliczny psina :((((
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Elly »

Kurcze, a to byl taki wesoly piesek... Biedny... Nie rozumiem jak mozna sie nie zatrzymac w ogole. Co za ludzie.

Trzymaj sie Telimenka.
Yuki teraz bedzie machal do wszystkich z gory.

Yuki [*] [*] [*][/b]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: RattaAna »

teli, przepiękne te twoje ogonki! specjalne głaski dla Bazylka proszę; Eliot - uwielbialm takie rozmemłane grubaśne paszczury... Kuha i Ylah - przypominają mi Toleńkę (i znów to powiem: jak bardzo brakuje mi haskulka w stadku). Jogi - charrrrakterna babeczka. Mówisz, że Pupa robi syf? nasza Layla za każdym wyjściem zostawia w kącie przy szafie kilka świeżo wyprodukowanych kupek; przychodzi pancia i sprząta, wraca za kilka minut - znów świeży towar (swoją drogą, skąd jej się bierze tak od razu tyle tego materiału na kupki, hmmmm).
osłonki na kable dobra rzecz (i sprawdzona, naprawdę działa), ale pojęcia nie miałam, że to się tak nazywa :o
przykro z powodu Yukiego :( [*]
pisz więcej i fotki dawaj! :)
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

kurcze, Yuki, to nie tak miało być ! za szybko! nie tak powinieneś odejść!
[*][*][*]
a tak strasznie chciałam Cię poznać....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Postaram sie czesciej :). I wiecej fotek tez sie postaram.
Ehh a co do Yukiego..ludzie sa rozni ale ja naprawde nie wiem jak tak mozna. W kazdym razie dziekuje za swieczuszki dla mojego malego Śmierdziela. Mam nadzieje ze tam gdzie jest ma rownie dobrze albo lepiej niz u nas.Pusto tak bez psiej mordy i kity i pukających pazurków o panele..

Co to Kuhy i Ylah to czubki sa wiec nie ma sie czym zachwycac :). Bazyl jest super to racja wraz z Eliotem :). Dochodze do wnisoku (wiem ze za male doswiadczenie ale co tam) ze chyba samcowe charakterki mi bardziej pasuja. No chyba ze samice jak Telimena ale takiej juz nie bedzie niestety a moze i stety.
A 17 mijaja 3 miesiace jak nie ma mojej Maludy..jak ten czas leci.
Szczurki dziekuja za głaski :) i pozdrawiają
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

No obiecalam fotki wiec beda. Niestety Bazylka nie bedzie,zle sie czuje,ciagle spi i nie chcialam go meczyc zdjeciami. Utworzyl mu sie na nowo ropien lub co gorsza jest to guz. z wetka podejrzewamy to drugie.. :(. Wlasnie za chwile jedziemy z nim do doktora ktory sam oceni co to za badziew i jak to bedzie. Na 90% czeka go zabieg.. mam nadzieje ze sobie moje malenstwo poradzi i bedzie dzielne. Narkoze przy kastracji znosil lepiej niz Eliot ale tez rewelacji nie bylo.
U reszty po staremu. Byly grzeczne dzis nawet jak biegaly tylko Jogi złapała agresje na szczura z ikei i za wszelka cene chciala mu nowa dziure gdzies zrobic :) Ale to wredota wiec nic dziwnego. Ogolnie jakis burdel dzis im w glowie byl ;D . Paskudniki.

No to zdjecia,troche ich jest mam nadzieje ze nie bedziecie bic ze tyle.

Jogucha:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Eliocisko:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Kuhuś
ObrazekObrazek
Ylaszek
ObrazekObrazek
Pupa
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

To by bylo na tyle :).Napisze jeszcze pozniej co z Bzylkiem i w ogole jak sie czuje co powiedzial wet. Jego zdjecia dodam jak juz bedzie z nim troszke lepiej. Obecnie ciagle spi,nie dziwie sie z takim paskudztwem tez by mi sie nic innego nie chcialo. Wyglada jak chomik z napchanym policzkiem :(. Moje biedne Maleństwo..

edit:Bazylek ma guza,we wtorek operacja.Wet powiedzial ze ze wzgledu na miejsce dosyc ryzykowna..trzymajcie kciuki za Bąbelka mojego kochanego
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

Biedactwo, dobrze ,że masz chociaż dostep do gryzoniowego weta.

Kto by bił za zdjęcia?! chociaż poupychane nieźle ;)
(po tych zmianach na forum to mysle że, najlepiej otwierać zdjęcia prawym myszy przez "otwórz łącze w nowym oknie")

A któz to siedzi w tym transporterku,że tak niuchają? ;D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

a nikt :D. Teodozja tam siedziała :) i zapaszki zostaly chyba. No wlasnie tak myslalam ze bedziecie w nowych oknach otwierac wtedy ladnie to wychodzi. No gryzoniowy wet jest jutro zabieg hmm oby bylo wszystko jak najlepiej
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Bazylek zyje!:D wybudzil sie i wlasnie anemicznie wcina jogurt z witaminkami :). Wczesniej pospal troche zmeczony Biedak,ale lepiej wyglada niz po kastracji. Jejciu kamien z serca. A narosl okazala sie nieladnym ropniem :).Wszystko zostalo usuniete. Teraz tylko niech sie relaksuje Malec :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: odmienna »

uff! dzielny Bazyl! teraz go tylko dobrze karm ;)

a to: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 5625eb8060 - nieźle załatwiła tego z lewej; aż go trochę żal...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

Uff, no to kamień z serca!
Dobrze,że to TYLKO ropień, teraz musi byc lepiej. ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

bedzie bedzie :D juz ja o to zadbam. Mam zdjecia jak ma tego ropnia bo sie pokazywal jadnie ale nie wiem czy chcecie je ogladac. Jesli tak to mam na razie tylko takie. A za jakis czas moze jutro zrobie juz ladnie bez ropnia. Pan Doktor nasz kochany musial zrobic duze naciecie ale oczko sie slicznie schowalo i juz mam SZCZURA a nie jakas podrobe chomika :P

odmienna Ylah to mala wredota ale ona go tylko przyprawila o smutna minke natomiast Jogi załapała jakas agresje na tego paszczaka biednego i ciagle go popychala i rzucala sie z zebami z nieukrywana furia ::) ::) dziwna laska..

dziekuje za wszystkie cieple slowa i zainteresowanie moją chomiczą Kluseczka
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

No oczywiście,że dawaj foty ;D

Ciesze sie,że z Bazylkiem już tak dobrze!
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”