Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

jejjeje mama zgodzila sie na psinke! :). Po stracie mojego ukochanego jamniczka strasznie brakuje 4 łapek. Mama nie chciala juz psiaka ale sie zgodzila pod warunkiem ze bede dbac o podlogi do swiat wielkanocnych! ;D ;D . Ale sie ciesze!

Nina super ze jestes szczesliwa :)! i w ogole milo wchodzic do weselnika
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weselnik :>

Post autor: sophiya »

ojaaa, Nina - super. Ah te oniryczne chwile zakochania ; >

A ja jestem bardzo zadowolona, bo prawdopodobnie zajmę się dziećmi dorywczo [6 lat] - będę sobie rysować, malować, wyklejać i jeszcze będą mi za to płacić
I pewnie dostanę też pracę w Zaklętych Rewirach przy Iluzjonie. Także zapraszam, chętnie Was obsłużę :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Telimenka, gratuluje ;D A jaką psinke chcesz??

Jestem tak przeszczęśliwa, że nie wiem co mam ze sobą zrobić, roznosi mnie :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Nina pisze:Jestem tak przeszczęśliwa, że nie wiem co mam ze sobą zrobić, roznosi mnie :D
To przeczytaj za mnie Tadeuszka, ty będziesz miała zajęcie, a ja problem z głowy. :P

Teli: kciukam za powodzenie, żeby ukochany pieseczek doszedł do skutku. :]

sophiya: gratuluję zatrudnienia... i cierpliwości do dzieci życzę. :)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Łaaa, o Sophi zapomniałam. Gratuluje i życze powodzenia, ja bym chyba nie wytrzymała :D
Agata, ja sama nie przeczytałam, nawet przy omówieniu w szkole ::)

Stwierdziłam, że pójde do kumpeli...odnieść jej błyszczyk :D Podobno każdy pretekst do spotkania jest dobry :D Szczegół, że jesteśmy umówione na wieczór a ja teraz powinnam sprzątać :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

heheh psinka wyglada tak: PSINKA:). Jest przeslodka, jak wytrzymam z tymi podlogami a wytrzymam :D. To bedzie moja

Sophiya gratuluje ja np bym z dziecmi nie wytrzymala ale super ze takie radosne Babeczki z Was. Kurcze mnie to sie Pan Tadeusz podobał ::) ::) .Mniejsza..ja jestem dzikus.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Weselnik :>

Post autor: Magamaga »

Ale cudna psina :). Ma uśmiechniętą mordkę :D
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Dlatego rozwazam imie Basima co po hindusku bodajze znaczy usmiechnieta :).
Ale jak uda mi sie ja miec to bedzie prawdziwy sukces bo ja podlog nie cierpie zmywac wiec moze byc tez Nadża co oznacza wlasnie "sukces" ;). Jest jeszcze kilka opcji np Aloki-blask,Chahna(czyt: czana)-milosc, Farida-niespotykana a juz nie bede Was zanudzac. Po prostu strasznie "nagrzałam" sie na ta Sunie i juz nikt nie moze zniesc mojego gadania. A jakie szelki, a jakie zarcie, a jakie miski :P.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weselnik :>

Post autor: sophiya »

Telimenka, wiem jak to jest, kiedy zainteresowanie przedmiotem przerasta sam przedmiot [bo psa w końcu jeszcze nie masz:)]. Sunia świetna, bardzo jestem za i będę mocno trzymać kciuki za te podłogi.
Pamiętam jak się uparłam, aby dołączyć do drużyny harcerskiej to przez 2 tygodnie byłam ANIOŁEM. Przysięgam, że nigdy wcześniej ani później nie sprzątałam tyle i i nie gryzłam się tyle w język. :)
Jak ja dałam radę to i Ty dasz!
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weselnik :>

Post autor: sophiya »

Wiem, że post pod postem, ale nic nie poradzę, że taka radosna dziś jestem :D
Dzwoniła kobieta w sprawie opieki nad dzieckiem - to już 3 propozycja. Ona będzie sobie siedzieć w domu, a ja się będę z dziewczynkami bawić przez 2 h. Praca perfect! Jak tak dalej pójdzie to nie wiem jak ja się godzinowo zmieszczę z tą robocizną w kawiarni. I z silver scr dzwonili na rozmowę. W kinie chcę pracować, bo mogę oglądać filmy za free, ale myślę, że takie multipleksy zawsze będą szukać ludzi, bo mają dużą rotację, gorzej z kawiarnią. Dlatego trzymam się cafe [napiwki :D ] i bachorów [przyjemność]. Ah, żyć - nie umierać!

Jedno mnie martwi - teraz mam mnóstwo czasu, ale mało kasy. Jak zacznę pracować - będę miała mnóstwo kasy, ale prawie wcale wolnego czasu. To kiedy ja je będę wydawać? 8)

i będę mogła wypożyczać filmy jakie tylko będę chciała, i pić czekoladę w ilościach hurtowych i palić diarumy i kupować książki i nowe słuchawki do odtwarzacza i smakołyki dla szczurów [choć im nie powinnam, bo ostatnio zeżarły CAŁĄ paczkę dropsów - 1 został! my fault.] i chodzić do kina i do teatru kiedy tylko będę chciała [i nie będę miała pracy ;) ]
Hmm tak. Chyba naprawdę biorę na siebie zbyt dużą ilość godzin, ale spokojna głowa. Poukładam sobie.
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: koopa »

Poukładasz na pewno. A wydawać pieniądze kiedy będziesz?? O to bym się nie martwiła - kobieta na to zawsze znajdzie czas!! :D
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

o wydawanie tez bym sie nie martwila:D spoko spoko.

No w sumie racja ale podniecona chodze nie malo. Nie umiem jakos opanowac tego bo wiem ze dam rade chyba z tymi podlogami. Jak juz sie czegos bardzo chce to problemu nie ma. A sunia dostanie chyba imie Basima na 90%
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Prawie cały dzień razem ;D Mmmm, bosko jest :)
A jutro z Karpacką paczką do kina :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Nina nie masz za dobrze :P?! moj Chłop 100km ode mnie obecnie! Wredzizno i sie publicznie chwalisz!! ;D .
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Weselnik :>

Post autor: Magamaga »

Teli - jak z nim pomieszkasz to ci się jeszcze znudzi. I zobaczysz CZASAMI będziesz miała go ochotę wystrzelić w Kosmos.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”