STUARCIK

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

To sie ciesze ze juz mu lepiej . To ze zdziczał to moze dlatego se kojazy ciebie z tymi przezyciami (weterynaz) jak zapomni to mu przejdzie ;)
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

STUARCIK

Post autor: AniaP »

No co za obrażalski myszol ;) Uparciuszek jeden! I co nie ma żadnej poprawy? Nic mu nie przechodzi?

Cierpliwości, napewno Stuarcik się "odobrazi" :)
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

Straszne!!!!
mialam teraz obrone i absolutorium i nie moglam duzo czasu poswiecic Stuartowi widzialam tylko ze sie nie draoal no i stalo sie:(((cale oba uszka zakrwawione i zaropiale:((
bylam dzis u weta i posmarowal mu uszka przez 20 minut nie moiglam pozwolic mu sie umyc katorga!!jak tylko spuszczalam go z oczu on swoje ale jakos sie udalo!!po 20 minutach jak dopal uszka:))w srode znou ide:((
starsznie sie martwie to taka mala myszka z duzymi uszkami szkoda mi go:((
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

STUARCIK

Post autor: AniaP »

Niestety podobno nasze moszole bardzo często mają problemy z grzybicą lub świerzbem - może Stuarta też to dopadło :( Co powiedział wet, czy stwierdził co mu jest? Uszy mojego Pana Mysza też ciągle nie są wyleczone, chwilę jest dobrze a potem znowu wracają strupki na uszach, stale mam stosować Dicortineff (smaruje mu uszka trzy razy dziennie). Leczenie długotrwałe - teraz tak mi powiedział wet.

Czy mogłabyś zapisać nazwę specyfiku jaki dostał Stuart, bo mam wrażenie że może mój myszol uodparnia się powoli na Dicortineff i dlatego przestaje skutkować. Może zapytam weta czy i Pan Mysz mógłby to mieć stosowane, może będą lepsze efekty.

Trzymam kciuki za wielkie uszka Stuarta, bo Pan Mysz niestety już wielkich nie ma :(

Napisz (tak dla zaspokojenia mojej ciekawości) jak wygląda kumpel mojego myszola (zawsze mu opowiadam o Stuarcie, niech wie co słychać u kolegi :) Jaki ma kolor futerka, oczka i wogóle, bo że jest piękny niewątpię :D
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

Aniu co do specyfiku to napisz ci jutro dokladnie bo ide do wet i dostane masc do domu dokladnie nie mowil co mu jest a co do tego jak Stuart wyglad:))
biala myszka w ciemne ciapki i duze uszka:)) jak tylko bede miala zdjecie to je pokarze(juz niedlugo:)
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

STUARCIK

Post autor: Agata. »

Oj..... Az sie boje, zeby moje myszki nie dostaly grzybicy.... Ale moze znacie jakies przyczyny, dlaczego tak sie dzieje?? Bo watpie, czy to z zaniedbania, bo z tego, co czytam, to tacy ludzie jak Wy, nie zaniedbaliby zwierzatka.... Aale moze wiecie, czym byly spowodowane te choroby u Was?? Piszcie
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

podobno 95% myszek to ma i nie ma konkretnych powodow dlaczego tak jest
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

STUARCIK

Post autor: Agata. »

Eh...... Bede o nie dbac jak moge :) moze sie znajada w tych 5% :) Licze na to :)
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

po prostu uwazaj na to czy nie zadrapala uszek i czy sie nie drapie jak szybko zareagujesz to na pewno nic mu nie bedzie!!
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

STUARCIK

Post autor: Agata. »

Obserwuje ciagle... Zreszta mam na to duzo czasu, w koncu wakacje :)
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

ale to nie chodzi teraz:))
wogole masz zaracac uwage czy sie nie drapie itp:)))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

STUARCIK

Post autor: Agata. »

Wiem, tylko stwierdzilam, ze teraz mam wiecej czasu i sie nimi ciagle zajmuje. A o tym, ze caly czas trzeba je obserwowac, a nie tylko od swieta, tez wiem doskonale. Nie kupilabym przeciez myszek, nie wiedzac, jaka to odpowiedzialnosc.
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

ja ci tego nie zarzucam:))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”