[Gdańsk]Kinderniespodzianka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
erasjo
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 12:06 am

[Gdańsk]Kinderniespodzianka

Post autor: erasjo »

Dopiero co porzegnalam moja ukochana Julke , musialam ja niestety uspic, a tu teraz po niecalych dwuch tygodniach od "adopcji" dwuch slicznych samiczek jedna z nich poczela maluchy .... i co teraz ? ??? narazie dalam im wiecej papu i ugtuje im jeszcze jajko na twardo, dostaly swierzych tegorocznych warzywek ( od babci z ogrodka niepryskane ^^) Nawet nie wiem ile jest maluchow, mam je krutko wiec nie zagladalam zbyt mocno do gniazda nie chce mamusi stresowac niech spokojnie sobie z malenstwami lezy, jak wyjdzie z gniazda postaram sie je policzyc choc tak mniejwiecej - ma dobrze zakamuflowane gniazdo. Druga samiczka spi obok one byly razem w klatce zanim do mnie trafily wiec sa zaprzyjaznione i to bardzo jak prubowalam je rozdzielic po zrobieniu przez Niunie gniazda to az za soba ... plakaly jesli mozna to tak nazwac . No nic postaram sie odchowac narazie Niunia chyba zadowolona, tyle ze jak schodzi sie napic to maluchy nie przestaja ssac i wynosi je z gniazda a pozniej zostawia tam gdzie sie oddessaja wiec odwracam jej uwage papu i podkladam do gniazda. A!!!!!!!! boje sie , no nic narazie bede pilnowac by sie im nic nie stalo, oby wyrosly zdrowe, pozniej sie bede martwic o nowy dom dla maluchow (moze nawet jakas samiczke jeszcze u siebie zostawie.... ::) ) ehhhh czy ludzie sie nie naucza trzymac samczykow osobno od samiczek zeby takich niespodzianek nie bylo .....

Wrazie czego po czym poznac jak cos bedzie nie tak ? w senisie nie wiem ze nie karmi malych albo cos w tym stylu ? Narazie nowoupieczona mama zeszla na papu i spowrotem jest juz w gniezdzie wiec chyba wszystko ok
zebraGda
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 02, 2008 10:46 pm

Re: [Gdańsk]Kinderniespodzianka

Post autor: zebraGda »

Witam. Założyłam konto specjalnie bo znalazłam tego posta.. Czy mogłabyś wstawić zdjęcia mamusi i maluszków ? :)

mieszkam w Gdańsku i byłabym zainteresowana jedną kluseczką :).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
erasjo
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 12:06 am

Re: [Gdańsk]Kinderniespodzianka

Post autor: erasjo »

Zdjecia .... Beda w poniedzialek - musze porzyczyc aparat od rodzicow >:(

Co do tego gdzie mieszkam to w bloku niedaleko starowki - 4 min pieszo od dlugiej wiec ze spotkaniem nie powinno byc problemu. ::)

Szczurza mama jest przyzwyczajona do ogladania wiec za jakis czas jak co bedzie mozna zobaczyc male na wlasne oczka. Ale narazie nie maja jeszcze doby wiec bedzie to troszke musialo poczekac. Mama jest umaszczenia cos ala hasky - bialo szara , zreszta beda zdjatka bedzie widac. Najprawdopodobniej - z obserwacji i wnioskow wlasnych to ojciec maluszkow jest najpopularniejszego umaszczenia czarnobialego- czarna glowka i pasek do ogona bialy brzuszek i boczki.Takze jak beda wygladac maluszki gdy dostana futerka ciezko okreslic.

Nie znam sie za dobrze na szczurkach, jesli jest ktos z Gdanska kto zna sie dobrze na malenstwach i udzielil by porad wychowawczych to tez bym prosila o takie spotkanie.
Chodzi o spojrzenie gdzie jest klatka itp i doradzenie czy gdzies przestawic, co w niej zmienic....
Awatar użytkownika
erasjo
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 12:06 am

Re: [Gdańsk]Kinderniespodzianka

Post autor: erasjo »

Prosze o zamkniecie tematu napisalam juz w innym dziale "ogloszenie" ogloszenie ze oddam maluszki w innym dziale mam nadzieje ze znajda sie chetni do przygarniecia maluszkow. Dziekuje ^^
Awatar użytkownika
erasjo
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 12:06 am

Re: [Gdańsk]Kinderniespodzianka

Post autor: erasjo »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=19713 - oto link , niestety nie mam opcji edit i nie moge zeditowac postow w jeden, Czy moge prosic o pomoc moda?


Edit
Oo o wlasnie dostalam opcje edit dziekuje ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”