Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

Prosze Was, trzymajcie kciuki za Solisie, za moją kochaną babulinke.

Boje sie. Nie chce żeby było tak jak z Heidi.


Prosze o zmiane tematu na: Moja szajka - Solisia chora
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: merch »

Trzymam , ale co sie stalo Solisi?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: limba »

Nina a co sie dzieje?

Bardzo mocno trzymam kciuki....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: odmienna »

Nie wiem co się dzieje, ale mam nadzieję, że to tylko- jak ja to zwę "syndrom wekendowy" - u mnie jest taka prawidłowość: jak jakaś laba się szykuje, zaraz Myszy coś wymodzą; pewnie po to, bym miała dodatkowy stres, że wet nie urzęduje. Już nie jedno święto spędziłam wpatrując się z lękiem w szczurze ślepka... Kciuki trzymam mocno.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Nina »

Krew w moczu, sporo krwi... Sika naprawdę malutko. Popołudniu zanosze do badania i lecimy do weta, żeby myśleć co dalej...
Niech to będzie tylko zapalenie dróg moczowych...
To by było chyba jakieś fatum, gdybym drugiego szczura pod rząd, straciła przez tą cholere.
Solisia za dokładnie miesiąc kończy 2 latka.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: merch »

Kurde i Ty i szczury , dziwne jakies ...
Mam nadzieje ze znadziecie tego weta i antybiotyk szybko zadziala.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Telimenka »

trzymam kciuki za Soli.. bedzie dobrze MUSI
wyczochraj stadko i poglaszcz chorobke po lebku
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: yss »

trzymam oczywiście...
nie tylko twoje szczury niedomagają przedweekendowo :) moje póki co odpukać w porządku, ale jak cokolwiek było to objawiało się w piątek wieczór lub w sobotę... i był problem z 3 zastrzykami pod rząd np :P na szczęście u nas najlepszy wet przyjmuje też w niedziele przez 2 godziny :)

pozdrów solisię.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Nina »

Z Soliśką jest dobrze (odpukać, oby tak dalej). Jest po tygodniowej kuracji antybiotykiem, w moczu nie ma krwinek, nie chudnie, nie jest słaba czy osowiała, wręcz przeciwnie. Je ile wlezie, dużo pije, nadal jest tłuściutka, tłucze swoich 'podwładnych' (czyt. całe stado, w końcu alfa może :P ), łazi po pokoju, co jest wręcz dziwne, bo od pół roku wolała wyjść na klatke i tam spać.

Właśnie nasmarowałam całe stado aromatem migdałowym i włożyłam do jednej klatki. Nie jest źle :) Stwierdziłam, że przyjaciół poznaje sie w biedzie, a dla nich zapach migdałów na plecach zdecydowanie jest 'biedą', więc powinno być dość dobrze, no i jest :)
Mam krótki filmik z początku łączenia. Kyoko niestety musze zabierać od Milki jak ją gnębi, rzuca jej sie do szyi. Boje sie o malucha, już 2 razy miała sznyte przy tętnicy ::)
Nie zwracajcie uwagi na mój głupi głos (jak ja go nienawidze) i dialog z mamuśką :D
http://pl.youtube.com/watch?v=elE4puI5MWk
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: sauatka »

kciukam za Soli i za udane łączenie :)

a głos masz całkiem przyjemny ;))
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: ninaczika »

a mi tam mignął ogonek krótszy niż inne ;D właściwie pół ogonka, fajnie wyglądają wszystkie kaptury na raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Telimenka »

OMG..... ile szczurzych cialek :D
Kaptury sa boskie boskie boskie... dobrze ze z Solisia juz wszystko ok :)
Ucaluj szczurze dupki..sa przelisczne
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Nina »

Szczurzych ciałek dużo, momentami mam wrażenie, że jest ich więcej niż faktycznie jest. No chyba, że o czymś nie wiem :P
Mamuśka sie wściekła ::) Poduszki, które mi uszyła, zostały troszke, hmmm, unowocześnione. No wiecie, koronki, nieregularne kształty i te sprawy ::)

Co do kapturków. Hehe, zapraszam do obejrzenia na żywo, miałabym choć chwile spokoju :P Teli, masz jedyne 3 godzinki do nas pociągiem :D

Parszywce wycałowane, ale nie gwarantuje, że wszystkie ::)


EDIT
Chyba jednak będe miała 2 stada :( Soli napadła na Milke, dołączyła sie do niej Mafia. Tak ją tłukły, że ledwo je odciągnęłam. Nigdy nie widziałam takiej agresji u szczurów. Zarobiłam 3 dziabnięcia w ręke i cała jestem w sznytach od pazurów. Nie tylko moja krew sie polała, szczurza też.
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak przyznanie sie do porażki. Cholernie mi przykro :(
Jak ja teraz mam zdecydować kto ma mieszkać z Milką? Większość ją akceptuje, ale Soli, Mafia i Kyoko to koszmar.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Telimenka »

Jak mi pozwolisz z psem :D to sie moze kiedys wybiore
A jak nie pozwolisz to moze i tak sie kiedys wybiore :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora

Post autor: Nina »

Teli, prosze bardzo i z psiną, chętnie Was obie poznam ;D U mnie miejsca pod dostatkiem i służe noclegiem :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”