Małe kluseczki :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Schorma
Posty: 25
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 3:31 pm
Lokalizacja: Łódź

Małe kluseczki :)

Post autor: Schorma »

No to opowiadam:
W domu mam już dwie ciuly i Około dwa tygodnie temu wziełam ze sklepu zoo szczurzyczkę z maluchem. Niechciałam ,żeby tam tak siedziała i to jeszcze z tym samcem. Więc jest teraz u mnie. Maluch ma już futerko i otwarte oczka. Ale zobaczyłam ,że mamusia znów jest grubaśka. Dzisiaj rano urodziła około 10 kluseczek. Niemogę ich policzyć ,bo ona wciąż je zasłania, ale niedługo się je policzy. To jest jej drugi miot ,a w pierwszym była tylko jedna kluska.
Tak na marginesie to w tym sklepie pracuje moja mama. Samiec był z samicą ,bo nie było innych wolnych klatek. Ale ogólnie zwierzęta są rozdzielane, karmione, oswajane i dostają różne smakołyczki. Proszę nie złośćcie na to ,że sklep i ,że złe warunki ,bo tam jest naprawde ok.
Starsze młode ma już zapewniony domek. Pewna pani przyszła do sklepu i pytała się o ciula na urodziny dla curki. Więc małe ma domek. Zdjęcia stadka dam następnym razem kiedy mama opuści gniazdo.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Małe kluseczki :)

Post autor: szpaczek »

eee nie zebym sie czepiała ale to tak samo jakby w zoo mieli np. lwa i antylope i nie mieliby gdzie dac lwa i daliby do antylopy... to tylko takie moje porównanie :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Małe kluseczki :)

Post autor: Nina »

Pamiętaj tylko, aby nie oddawać maluchów pojedynczo i zostawić jedną córke mamie. Szczury to zwierzęta stadne i samotne są nieszczęśliwe.
Może jakieś fotki?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”