Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Nina »

Mafia, Mafcik, Mafciątko, Mafszęs. Najukochańsza, najwspanialsza, najważniejsza. Szczur wspaniały, wyjątkowy, niesamowity. Nie miała wad. Nawet zazdrość w jej przypadku była wspaniała.
Jej historia zaczęła się w Sopocie. Jej rodzice zostali znalezieni w kartonowym pudle na trawniku w Sopocie. Przemarznięte, zaniedbane, chore. Gwiazdeczka i Europka były w ciąży. Gwiazdeczka, mama Mafii, urodziła u Kali, następnie młodą mamą i dziećmi zajęła się Ania.
Trafiła do mnie przez przypadek, przez pomyłke. Miała pojechać do mauej_czarnej, Kali pomyliła nasze dziewczynki.
4 dni temu znalazłam u Niej guza. Od razu poszłam do weta, umówiłam sie na wizyte. Wiedziałam, że im szybciej, tym lepiej, że będzie rósł, że uniemożliwi chodzenie, że będzie cierpieć.
Całą noc nie spałam. Calutki dziesiejszy dzień miałam przeczucie, że Ona nie wróci, że to ostatnie chwile z moim skarbem. Ona też czuła, wiedziała. Jak nigdy tuliła sie do Soliśki a po wzięciu na ręce wpadała w panike.
Dlaczego nie posłuchałam siebie? Dlaczego pozwoliłam Jej umrzeć? Mogła jeszcze z nami być, mogła cieszyć się życiem.
Kochanie, słońce moje śpij spokojnie. Gdziekolwiek teraz jesteś, znajdź Heidi, Ona się Tobą zajmie.

Z całego serca dziękuje Kali, za przywiezienie jej i tę wspaniałą pomyłke, która na niespełna 1,5 roku odmieniła moje życie, Ani, za wychowanie tak wspaniałego szczura i Wam wszystkim, za wsparcie i pocieszenie.

To jedno z jej ostatnich zdjęć, taką chce ją zapamiętać:
Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Babli »

Nina tak okropnie mi żal. Brak słów. Miało być Dobrze!!!! :'( :'( :'( :'( :( :( :(
(*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*](*)[*]
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Vella »

Przykro mi... :(
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: merch »

Nina, zawsze jest mi bardzo przykro jak odchodzi szczurek . Tym razem jest znacznie gorzej , czuje się tak jakbym była przy jej śmierci co gorsza nie mogąc nic zrobić :(....

Na pocieszenie z Twojego opisu wynik, ze małą umarła na skutek znieczulenia, trudno ocenić , czy dawka była źle dobrana , czy malutka miała kłopot z matabolizmem leków , nie cierpiała.
Trzymaj się jakoś Nina.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Nina »

Tak strasznie boli. Ta pustka. Jedna wielka pustka i bolące serce gdzieś w tej otchłani.
Tak bardzo Ją kochałam. Ona tak bardzo kochała mnie, ufała mi, a ja Ją zawiodłam.

Nie cierpiała. Wiem to na pewno. Była tak bardzo spokojna. Nie wyglądała jakby sie dusiła, bardziej tak, jakby zapomniała oddychać, jakby bardzo mocno spała.

Nie wiem jak skontaktować się z właścicielami rodzeństwa. Jak przekazać im, aby nie operowali reszty. To już drugi szczur z miotu, umierający w ten sposób. Antek Tweetki był pierwszy. Umarł wkrótce po kastracji.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Magamaga »

Nie wiem co mogłabym napisać. Nic nie ukoi bólu, nic nie wypełni pustki - jedno co ważne, to to, że było jej u Ciebie najlepiej jak mogło być.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: RattaAna »

nie wierzę...
bardzo przykro, Nina :'(
[*] Mafia
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Oleczka »

jeszcze raz bardzo mi przykro :(
tak jak merch napisała równiez czuje sie tak jakbym byla przy jej smierci :(
Dałas jej wspaniałe życie

dla anioleczka [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Nina »

Nadal nie potrafie uwierzyć. Nie potrafie wyobrazić sobie, że nie przybiegnie gdy tylko usłyszy, że Ją wołam, że zaspana biała mordka z pięknymi czarnymi oczami nie wyjrzy z domku czy z sitka gdy wejde do pokoju, że nikt nie będzie mnie trzymał za palce włożone przez pręty z taką miłością w oczach, że nikt nie zwróci na mnie uwagi, gdy dam im chrupki. Była Jedyna i Niepowtarzalna. Tylko ja sie dla Niej liczyłam. Gdy opowiadałam komuś, jak strasznie mnie kocha, wybuchał śmiechem, twierdził, że dorabiam sobie ideologie. Wierzył dopiero gdy zobaczył jak cieszyła się na mój widok, jak lizała mnie po rękach, twarzy, jak właziła do rękawa, za dekolt, jak przybiegała na każde zawołanie.
Wczoraj była tak spokojna. Leżała bez ruchu prawie nie oddychając. Miała martwe oczy. Ale ruszała wąsami słysząc mój głos, tak jak jeszcze w lecznicy. Gdy mnie zobaczyła, próbowała wstać, chciała wejść mi na ręce, tak jak zawsze. W domu cieszyłam się, że coraz lepiej chodzi. Po godzinie położyła się, myślałam, że sie zmęczyła, że chce odpocząć. Ale oddychała coraz dziwniej, raz szybko, raz wolno.
Umarła na moich rękach. Byłyśmy przy Niej do ostatniej sekundy, próbując oddychać za Nią, mając głupią nadzieje, że załapie, że zacznie oddychać. Ja i moja wspaniała mum. Obie tak bardzo Ją kochałyśmy, kochamy.
Ona Była, Jest i Będzie, najwspanialszą przyjaciółką, moim Słoneczkiem.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: limba »

Potwornie przykro... :'(


Mafia [']['][']...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: lavena »

Strasznie mi przykro [']
Trzymaj sie Nina...
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: maua_czarna »

Nie wiem, co powiedziec...naprawde...
Trzymaj sie, Kochana
Wiem, jaka Mafcik byla wspaniala [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Nina »

maua_czarna, dostałaś moje pw?

Dziękuje
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: yss »

przykro, ninoczka.
najukochańszy szczur - to zawsze jest niesprawiedliwe. nie będzie już drugiego takiego....

bardzo pozdrawiam. trzymaj się.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Mafia 15.12.2006r - 12.06.2008r

Post autor: Telimenka »

Nie moge uwierzyc.....Nina strasznie mi przykro...boze..
Jedyny plus, jesli mozna o takich mowic to ze nie cierpiala..

[']['][']dla Mafii
Trzymaj sie jakos Kochana
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”