Spid i jego towarzysz :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
K-inga
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 08, 2008 7:58 pm
Lokalizacja: Bytom

Spid i jego towarzysz :D

Post autor: K-inga »

Spida kupiłam wczoraj razem z drugim szczuraskiem, który niestety okazał się samiczką, więc musiałam ją wymienic na drugiego chłopczyka. Teraz samczyki siedzą sobie w klatce i śpą jak susełki :-* .Gdy rano zabrałam samice i przyniosłam samca Spid się na mnie obraził... ::) Nie dawał się głaskac i wziąsc na ręce. Drugi chłopiec od razu zaczął zwiedzac klatkę.

Na razie nowego samca jeszcze nie nazwałam, ponieważ cały czas myślę nad imieniem dla niego...
Oswajanie idzie chyba w miarę dobrze, nie stosuję ani metody drastycznej ani łagodnej. Dużo czasu siedzę przy ich klatce, głaszcze je w niej, a po południu ubrałam duża bluze polarową i zrobiłam z jej dołu tak jakby koszyczek. Wsadzam je tam i głaszcze, chodzę po domu. :D Z dwoma na raz jest trudniej ponieważ spid jest bardzo żywiołowy i nie sposób upilnowac dwóch jednocześnie. Może jeszcze dziś wstawie fotki ^^

Spid: Jest żywiołowym żarłokiem ;D Uwielbia wspinac się po prętach klatki na samą górę a potem skakac. ^^ Umaszczenie- biało szary w łaty

Drugi chłopczyk: Ten jest troszkę strachliwy, ale w uciekaniu z wcześniej wspomnianego koszyka na podłogę jest mistrzem. Niby spokojnie leży a tu nagle HYC! i już jest na ziemi. ^-^ Umaszczenie- taki jak spid
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Telimenka »

Slodko :). Czekam na fotki bo ciekawa jestem maluszkow
Ale w sklepie zwroc uwage na rozdzielanie plciami Ogonkow bo widze ze nie robia tego.

Ucaluj szczurzyska :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
K-inga
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 08, 2008 7:58 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: K-inga »

Ucałuje, uacałuje, o to sie nie martw ;)

Teraz dwie foty. Przepraszam za złą jakośc, ale zdjęcia były robione "na szybko" by nie miały więcej stresów. Aha, ja ich wcale nie dusiłam :D Musiałam je tak trzymac bo koniecznie chciały pobiegac po domu, a nie są jeszcze oswojone...

Spid:
Obrazek

I drugi koleszka:
Obrazek

(Może pomoże mi ktoś w doborze imienia ??? )
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Nina »

Cały ciemny to agutek :) śliczność ;) Ten drugi, husky, ma taki sam kolor jak Spid, czy jaśniejszy?
A z wyborem imienia możesz poczekać i zobaczyć jakie mu pasuje ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Itka
Posty: 172
Rejestracja: pt cze 13, 2008 9:25 am
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Itka »

Jakie śliczne maluszki! :D Cudne :D
W domu malował rysunki szczytów gór ze sobą na samym szczycie..


Za Tęczowym Mostkiem: Tiili, Hanna, Vega, Tova, Vinga, Siggy i Nymeria. :*:*:*:*:*:*:*
K-inga
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 08, 2008 7:58 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: K-inga »

Spid ma tylko mordę ciemną, tułów ma tak jak drugi. Czyli biało szary w łaty. ;)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Landrynka »

pyszczek! mordę to ma krowa! takie maluchy śliczne mają pyszczki a nie mordy ;) !

możesz zrobić fotki na których widac całe ciałka?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Telimenka »

Sliczne ryjcie :D.. Wlasnie foty calosciowe to zobaczymy co to za pieknosci sa!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
K-inga
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 08, 2008 7:58 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: K-inga »

Miało byc mordke ;)
Spróbuje dziś zrobic zdjęcie całych szczurasków... :]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Telimenka »

Super, bedziemy czekac!:D
Ehh male szczurki tj to co Telimenka lubi baaardzo.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
K-inga
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 08, 2008 7:58 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: K-inga »

:D Mam nową fotkę :D
Postaram się wrzucic ją wieczorem.

Szczuraski aktualnie śpią. Wczoraj wieczorem mama wymieniła im troty, a one siedziały w mojej bluzie... :-* Były takie grzeczne, że wprawiły mnie w usłupienie. xD Gdy wszystko było gotowe wpuściłam je do klatki, a one w końcu zaczęły interesowac się wiszącym placem zabaw (hamak, dwie drabinki i takie kółko sztywne z grubego sznura z drewnianym klockiem) Dzisiaj już im przeszło, tak jakby nic w klatce nie wisiało. ::)
Moja mama kupiła im szczurze biszkopciki. Spid je lubi, ale drugi chłopczyk wprost za nimi szaleje! :D Gdy zje swojego to biegnie do Spida wskakuje mu na plecy i wydziera mu biszkopta... O! chłopaki się obudziłym idę je oswajac.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: Telimenka »

Heheh male slodziaki :). Czekam na zdjecia, bo ciekawa jestem.
Ucaluj maluszki, moje tez szaleja za dropsikami.
Moja sucza tez uwielbia ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Spid i jego towarzysz :D

Post autor: zalbi »

ewidentnie chcę zobaczyc całe ogonki..

a huskulec.. powiedziałaś, że robi HYC na podłogę.. spada na podłogę.. może Spid i Spad? =P tak mi sie głupio skojarzyło :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”