Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy?

Post autor: Magamaga »

Moja Tuptusia ma 3-4 miesiące, sprawiłam jej kumpelę, która ma teraz 7 tygodni. Łączenie przebiegło bezproblemowo.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
gosia b
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 10, 2007 5:35 pm

Odp: mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy???

Post autor: gosia b »

dzieki za odpowiedz :) dzisiaj kupuje nowego szczurka :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy?

Post autor: Magamaga »

Nie kupuj, przygarnij jakąś bidę.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
kiiciun
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 11:08 am

Odp: Jakie odpowiednie towarzystwo dla kilku miesi?cznego samca??

Post autor: kiiciun »

chciałabym zapytać o radę... mój korneliusz ma juz około 6 miesiecy, jest raczej leniwy-kiedy go wypuszczam biega moze 20 minut a potem na kilka godzin kładzie sie do mojego łozka i spi:P czy zastanawialam sie nad dokupieniem/przygarnieciem mu kolegi, zeby troche sie ozywił i miał troche ciekawsze zycie. czy lepiej wziąć maluszka ze sklepu, takiego 3-miesiecznego czy poszukac jakiegos w jego wieku?;-)

i czy jest to bezpieczne, bo korneliusz bardzo lubi walczyc o jedzenie a czasami łapie takie dziwne stany: fuka, skazce, wykonuje gwaltowne ruchy i zachowuje sie jakby chciał mnie ugryzc, chociaz nigdy tego nie rboi. moj poprzedni szczur tez tak robil-czy to normalne?
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Jakie odpowiednie towarzystwo dla kilku miesi?cznego samca??

Post autor: yss »

pewnie chce się bawić :)
przeczytaj ten wątek... szczur powinien ucieszyć się z kolegi, zresztą samce generalnie łatwiej łączyć niż samiczki..
pojawiły się maluchy w szczecinie, ale najłatwiej chyba o warszawskie... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
gosiaciereszko
Posty: 37
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:53 am
Lokalizacja: Białystok

Re: Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: gosiaciereszko »

mój szczurek ma ok. 6 miesięcy i się zastanawiam czy dać mu towarzysza w jego wieku czy młodszego, co o tym sądzicie.
I mam pewien problem bo mam propozycję od jednego z forumowiczów żeby przygarnąć ok. 3 miesięczne 2 szczurki. Planowałam jednego, bo boję się, że koszta utrzymania będą o wiele wyższe dla 3 szczurków.
Z drugiej strony nie chcę ich rozdzielać, bo są dosyć z sobą zrzyte ( te dwa szczurki o ktorych przyjęciu myślę). Co tu robić? Ponadto mam obawy, że dwa nowe, zrzyte z sobą szczurki będzie mi cieżko oswoić i że nie będą chciały zaakceptować Andrzejka.
[img]http://gosiaq_plf.w.interii.pl/andrzej%2000666666666.JPG[/img]
[*] ;( Andrzejek [*], Mariuszek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”