4 pory roku w krainie Muminków

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój gang...

Post autor: Babli »

Jaki ten Ryjek słodki, a Eliot mina spoko :D No i nie pominę twej zacnej twarzy! Gdzie się tak spaliłaś? :P

zalbi, w avatarze Telimenki jest Telimenka :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

w Avatarku Teli mówiła mi że ma Telimenke, a tylko by spróbowała go nie oddać pojechał bym do poznania i odebrał sam ! ;D ;D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Mój gang...

Post autor: Telimenka »

Schowalabym go pod szafa i nie oddala! ;D . Jest naprawde kochany...
Hmm a spalilam sie tak na solarium..wiecie chodze codziennie na poltorej godziny, musze byc cool, trendy itp. Zeby moje krejzolki mi zazdroscily, moje kocetcccki kofffane! ::) ::)

Niewazne..pominmy to :P . Ryjek wsuwa strasznie duuuzo dropsikow jak na takie male cialko, ale Eliota niestety nie bije.. a moze i stety. Eliot potrafi sam 1/4 pudelka wsunac i ciagne mu malo (nie ze tyle mu daje ale kiedys sam sie dobral). Kiedy Ryjek juz wypluwa Eliot czeka na wiecej, i patrzy sie z niepohamowana odraza na Malego.. przeciez jak mozna takie pysznosci wyrzucac na ziemie? W oczach grubasa to gorsze niz mord i przelew niewinnej krwi ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Mój gang...

Post autor: odmienna »

pewnie Teli ciężko będzie się rozstać z Ryjem. Ale toż ten Ryjkowy ryjek jak ulał pasuje do ślicznej Mordzinej mordusi ;D
(ach, ten Eliot :) )
Sądzę, że to coś źle odczytana waga- Mordzia wygląda bardzo ładnie; 150g - to byłby szkieletorek...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Mój gang...

Post autor: Telimenka »

Ehh wiem ze swietnie pasuje :D
Dlatego oddam, bede miala wkrotce swoje.. jakos wytrzymam. Chociaz Ryjek na pewno bedzie wielka pociecha dla szczurfana, sami zobaczcie jaki Slodziak z niego

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

O0 O0
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mój gang...

Post autor: zalbi »

Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

Jak on urósł !!!!! duzzzzzi chłopcyk wycałuj go ode mnie :D
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

Wczoraj 2008-08-11

Doszła paczka z Pojnikiem automatycznym SIPPY 4674 Medium 300ml Ferplasta. Mordzia Bogu dzięki wie jak sie posługiwać tym czymś :p, odstawiliśmy miski i mamy higieniczne poidło nie trzeba rozmontowywać przy napełnianiu (otwór na górze poidła) wystarczy szklanka woda i normalnie można nalać :D, nic nie kapie wszystko ok, najgorzej jest na początku przy montażu, odpowiednia wysokość dla szczura etc. ale ogólnie Poidło zasługuje na 6+.
Linjk :) : http://www.planeta-zoo.pl/product_info. ... 0e913a5560
Drugą rzeczą zawartą w paczce (którą zamawiałem) była ściółka Chipsi Mais, jej od dłuższego czasu używam a jej największym minusem jest... cena 21 zł za 10 L. ale produkt zasługuje na tą 5+.
Link :) : http://www.planeta-zoo.pl/product_info. ... 5ca3b7ed9e
Trzecim drobiazgiem dla szczurów jest opakowanie Herbalt Pets Natura Szczura karma ziołowo- warzywna. Nawet dobra Mordzia jakoś ożyła (co można zauważyć po przegryzionych gumach od słuchawek <takie cóś otacza słuchawkę> ale o tym potem), nawet sam spróbowałem i naprawdę dobre X).
Link :): http://www.planeta-zoo.pl/product_info. ... 5ca3b7ed9e
I ostatnia "zabawka" dla szczura a mianowicie Owies do Skiełkowana Herbal Pets . Zasiałem wczoraj i podlewam, w "instrukcji obsługi" jest napisane
Ziarna można też wysiać do doniczki z ziemią i regularnie podlewać, pojemnik z wysianym owsem postawić w ciepłym i jasnym miejscupo 8 dniach od wysiania "zielona łączka" (ode mnie: bo jak to wyrośnie to takie coś podobnego wyrasta)jest gotowa
http://www.planeta-zoo.pl/product_info. ... 5ca3b7ed9e
i czekam te 8 dni :D .

I teraz Gratisy od Planety Zoo
-Wildlife Premium Rodent Food
-Orientale Pychotki Truskawkowe

Ale jak już to kiedyś powiedziała Maga
Darowanej karmie nie zagląda się w zęby :D
A teraz do słuchawek,

Dzisiaj mordke zostawiłem na sekundkę samą w pokoju, a ja w tym czasie pobiegłem po śniadanie dla mnie no i wszystko normalnie do teraz, biorę te słuchawki patrze a tu nie ma Tego co osłania słuchawkę (takiej gumy) odsuwam łóżko a ja patrze a ta guma cała w strzępach leży!!! :o :o
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Mój gang...

Post autor: Telimenka »

Wlasnie wrocilam z dzialeczki i ucalowalam Ryjka ;D
On to jest male Kamikazee bo skacze z rozbiegu na Basime a ona srednio to lubi, woli bardziej stateczny sposob wchodzenia na nia... no ale coz nie bedzie sie z gowniarzem sprzeczac ;)

Hihi spasowe rzeczy widze kupujesz. Na szczescie Ryjek z michy nie pije. Ja tam mich nie pochwalam bo to wiecej syfu w niej niz wody
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

właśnie dlatego a przedtem księżna Mordek nie chciała w ogóle pić z poidła kulkowego ::) i musiałem na michy się przestawić a teraz kiedy poprosiłem o wstawienie na planecie zoo tych poideł, i je kupiłem to nie ma wyjścia bo do misek nie wróce <foch> .

Przed chwilą potwierdziłem zamówienie woliery i pojutrze facet powiedział że powinna być ! <jupi>
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mój gang...

Post autor: zalbi »

Co do herbal pets i natury szczura.. moje tego nie lubia. uznały to jako ściółkę, a nie jedzenie. Za to królikowi smakuje =P

Co do owsa... =P hahaha.. Widziałeś kiedyś pole z jakimś zasianym zbożem? Tak w realu?
Instrukcja obsługi co do wysiewania owsa.. hehehe.. wrzucasz w ziemie i rosnie.. jak każde zboże =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

wiem wiem :P


ehhh moja nawet to je ... a ja z nią ale tylko czasem jej podjadam nie żeby mnie głodzili :P

Dzisiaj robiłem Agaty kokosanki pychha
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

Dzisiaj przychodzi woliera ale zdjęcia będą później bo aparat na wakacjach się zepsuł ( ::) ) a telefon z dobrym aparatem mi się utopił więc seria "szczęśliwych" zdarzeń przyczyniła się do brakuuuuuuu fotek i mordzi i klatki.

[*][/size]


... Dla starej klatki niech prowadzi ją przez drogę na strych >:D
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój gang...

Post autor: Filipw »

*
Niestety wczoraj, woliera nie przyszła, (czego się spodziewałem) wysłałem parę sms-ów do Zoohandla a o to i one :
Ja:
Czy macie konto Gadu- Gadu?
Zoohandel24h:
Niestety nie
Ja:
Dzisiaj Klatka (woliera) nie doszła czyli najprawdopodobniej dojdzie w poniedziałek?
Tutaj się skończyło sms-owanie i zadzwonił do mnie i powiedział:
żebym poczekał do 20 a on się dowie dlaczego woliera nie została dostarczona na czas, a że jutro (tzn. Dzisiaj) zaczyna się długi weekend i już na 100% dojdzie w poniedziałek.
Jakoś mnie ta rozmowa uspokoiła bo miał dużżżżżżży żal do nich że mają zoohandel24h, i w końcu zdecydowałem że nic się niestanie jak poczekamy do tego poniedziałku

**
1.Ostatnio Mordzia mnie trochę martwi :( , ponieważ drapie się, może nie tak często ale...
... może wybrać się z nią do pana Włodka (Wet) ??? Nie widać żadnych oznak skórnych które by wskazywały na świerzb (o ile jakieś są oznaki które potwierdzają świerzb).
2. Czy jest konieczność odrobaczania szczura co jakiś czas? Jeśli tak to czym?
3. i najważniejsza widziałem jak Mordek pije z poidła ale nie jestem pewien czy ona to naciska czy tylko oblizuje na około ???? Próbowałem zaznaczać linię wody ale niedużo ubywa . Naprawdę mało, zaraz skocze bo jakiś mazak i zaznaczę jeszcze raz i sprawdzę rano ile ubyło i wam napisze ;)


Ok to tyle by było na dzisiaj ;)

do poniedziałku muszę uzbierać rzeczy do Woliery wszystkie zabawki, domki miseczki pójdą ale i tak obawiam się że połowa woliery będzie pusta :( Jutro Może pojadę do supermarketu i kupie parę koszyczków i może coś z wikliny?

pa
Awatar użytkownika
kla.kier
Posty: 169
Rejestracja: sob sty 26, 2008 1:55 pm
Lokalizacja: Dąbrówka Młyn

Re: Mój gang...

Post autor: kla.kier »

Wklina toswietna rzecz,u mnie sie trzymala przez caałe 2 dni ;D dalej pozostały wioory z wikliny. Co do tego drapania, może przedawkowanie białka? Ile i co jaki czas dajesz szczurce produktów zawierających sporo białka (mięso, jajka, twarog, jogutr,mleko itp.)?
________________
DeVaki Pui, Jack Daniels| Kana, Liza [`].

`Życie jest jednym wielkim rozczarowaniem.` O.Wilde
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”