Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Weselnik :>

Post autor: strup »

Nina Super! Ja jednak wolałabym podjąć sie pracy w źle traktującym zwierzęta zoologu, wtedy pomogłabym im. ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Weselnik :>

Post autor: Mortycja93 »

A ja zamówiłam sobie moje wymarzone buty nike :) I torbę ;)
Nina, jak to "się stało", że masz praktyki w zoologu ? :D
U mnie też niedługo 2 lata na forum - co prawda niezbyt regularnie, ale jednak ;)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Mortycja93 pisze:Nina, jak to "się stało", że masz praktyki w zoologu ? :D
Mieć to ja je będe w marcu ;) O ile dyrektorka szkoły sie zgodzi, ale powinna. Razem z kumpelą (tą która chce dwie szczurzyce wziąć). W mojej szkole praktyki są w 2 i 3 klasie i sami mamy sobie znaleźć miejsce gdzie chcemy je odbywać. Więc sobie znalazłam i załatwiłam :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Od niejakiej Małgorzaty T. dostałam dzisiaj pluszaka - ojca Remy'ego z Ratatuja oraz zapas chusteczek - tak, zgadliście - z postaciami z Ratatuja. A to wszystko z Paryża!

Niejaka Renata M. zaczęła dzisiaj ze mną oglądać - tak, tak, macie rację! - Ratatuja. Nawet jej specjalnie nie zmuszałam, sama się zaoferowała. Niestety emisja została przerwana po 34 minutach (bodajże), ale jeszcze wrócimy do tego.

Z okazji urodzin niejakiej Anny K. idziemy w sobotę do kina - nie, nie, nie na Ratatuja - a po seansie będziemy spędzać czas w jakiś inny miły sposób (jeszcze nie wiem jaki).

;D
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Wreszcie będe miała zaszczurzoną osobe w towarzystwie :) Justyna przekonana tak na 100% na szczury, teraz tylko trzeba dorwać dwie, młodziutkie panny :) Strasznie sie ciesze :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

Lubię moje gimnazjum. Jestem noga z wf-u, aczkolwiek idzie mi coraz lepiej :D w ogóle z Milką są postępy. ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Ja swojego gimnazjum nienawidziłam...
A teraz, po raz pierwszy ciesze sie, że chodze do szkoły. Narzekam, marudze, chodze nieprzytomna, ale zadowolona :)
Będe na pewno marudzić jeszcze bardziej jak już zacznie sie prawdziwa nauka, ale podejrzewam, że nadal będe sie cieszyć, że nie siedze w domu ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

A no jeszcze jedno..
Nie wiem za co dostałam 6 :-\ ;D z techniki, coś na zadanie nabazgrałam na kartce.. :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Ajaj, jutro pokaz szczurów ;D Już nie moge sie doczekać :)
Znowu pomemłam troche fretki :D Zapas HP dla szczurów zrobie, pozachwycam sie Maine Coonami i Norwegami i w ogóle fajnie będzie :)


EDIT
Dostałam mms'em zdjęcie Elishki ;D Zaciesz sam się włącza na widok takiego cudeńka ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Zapisałam się na kółko literacko-dziennikarskie w Młodzieżowym Domu Kultury. Wtorki, od 17:15 do 19:30. :)

Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Weselnik :>

Post autor: Alexis »

W niedzielę pierwsza lekcja tańca brzucha, już nie mogę się doczekać :D
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Obejrzałam pierwszy odcinek The Secret Life of the American Teenager. :) Serial może nie jest jakiś górnolotny aż tak bardzo, ale całkiem wciągający. ;)

Zasysam drugi odcinek.

Oprócz tego obejrzałam jeszcze St Trinian's, ale napisy nie były zsynchronizowane z filmem i miały spore opóźnienie w stosunku do tego, co mówili aktorzy. :-X
Film jakoś mnie nie powalił na kolana, ale był sympatyczny. Po za tym, tam był Stephen Fry! Ten Stephen Fry. Dziwne uczucie zobaczyć kogoś, kogo zna się tylko z jego głosu... ;>
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

Gmr.. dobijam..samą siebie :D
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Weselnik :>

Post autor: pin3ska »

Bedzie doszczurzenie do 26 lub 27 :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Przekułam sobie chrząstke :) z pomocą mamy, ale dałam rade ;) nie wiedziałam, że z ucha tak krew cieknie :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”