kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Na szczęście zalbi: my mamy duże szanse, że alfa będzie mądrym szczurem. Każdy z trójki moich małolatów, ma chyba świetny charakter. Może najlepszy- właśnie Dolar. Tyle, że są moim zdaniem chyba zbyt młodzi i nieukształtowani jeszcze. Tak też odczytałam (zgodnie z tym co sądzi IVA) scenkę z migdałami: wyczuli, że jeszcze nie pora... choć SokO już raczej władzy nie trzyma, to Dolarek na razie do niej nie dorósł ;)
Ja się tylko obawiam, żeby nie było tak, że będzie nadmiar dobrych pretendentów bo to już by nieodwołalnie oznaczało kastrację :P
.......
a SokO ma prawo do spokojnej i ciepłej starości i to prawo będziemy bezwzględnie egzekwować - choć, może to być utrudnione przez jego fanklub, czyli Blessa i Jerza... ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Ha! :D dobrze zapowiadającej się młodzieży mam w domu przeszło półtora kilo:
Bless- 521g; Dolar- 504g; Dar- 480g (1505g odtrutki na paskudną pogodę i cieknącą z kranu brudną, chłodną wodę :-* )
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Telimenka »

Odmienna ja sie tylko modle zeby Ember i Ekler wyrosli na takie chlopaczyska ;D
Slicznoooosci... ucaluj mlodziez i cala reszte
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: IVA »

Piękna waga jak na młodziaków :) Tylko pogratulować
Tak je podkarmiasz a I później się dziwisz, że młodziaki chcą przejąc władzę ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Marny ze mnie detektyw a tu mam do rozwiązania kryminalną zagadkę : mam sześć szczurków, pięć z nich ma wyrwane po jednym wąsisku ::) (obdukcja wykazuje czerwoną kropkę- ślad po dokonanym akcie przemocy na pysiu każdego). Jedyny, który nie ma takiego obrażenia to Dar. Jestem jednak niemal pewna, że to nie on jest sprawcą, Daruś bardzo ładnie i bez szarpaniny dogaduje się z kolegami. Główni podejrzani, to oczywiście Jerz i Dolar, ale... jeśli to któryś z nich, to co? Dla zmylenia śledztwa wyrwał wąsisko także sobie? :o Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką argumentacją w szczurzej dyskusji jak wyrywanie wąsów.... ot, grasuje mi w stadzie jakiś wąsomaniak a ja nie wiem który to! :-\
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: IVA »

Pewnie Jeż i Dolar wspólnie i w porozumieniu wyrywali wąsiki innym a później dla niepoznaki sobie wzajemnie :D .
Może też być tak, że Dar to taki cichociemny w Twoim stadku ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

... jak mam napisać coś, w co nie chcę uwierzyć...
Oksymoron, moja Mala Mi,Szósty Kwark- nie żyje!

nie wiem, nie wiem co się stalo... nie zdążyłam zrobić nic...
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zalbi »

jak to? co się stało?

tak nagle... znowu ogonek.. eh..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nina »

Ale... jak to? :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: limba »

Boze co sie stalo?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
… postanowiłam, mimo niedzieli wyszorować klatkę co zawsze wprowadza zamęt w szczurze szeregi. Sokole Oko wydaje mi się jakiś przygaszony, martwię się o niego; prawie nie wychodzi z klatki… żeby go nie stresować, przeniosłam jego i Oksymoronka na łóżko, gdzie powędrowali pod poduszkę i tam sobie buszowali.
Młodzież szalała, więc widząc jak ładnie się przytulili i leżą rozwaleni, uznałam, że jest im tak dobrze i niech sobie zażywają spokoju ile chcą… zagadywałam ich co jakiś czas, dałam po kawałku suchego chlebusia z masełkiem…w międzyczasie na GG „zaatakowała” mnie xxx, że trzeba ratować z rąk krakowskiego terrarysty szczuraka…sprawa małego rozwijała się jak w dreszczowcu- już prawie xxx dogadała się z Tamtym, gdy okazało się, że ktoś nas ubiegł- szczurek jest już oddany jakiejś „lasce”… załamanie- na pewno terrarystka! Po chwili…cóż, ta terrarystka to Mysikrólik z SPS; zgadza się tylko, że Ona laska jest jakniewiemco. Mysikrólik nie mogła go przetrzymać, więc miała przywieźć do mnie…
…….. chciałam, żeby chłopcy pod tą poduszką coś zjedli i….Oksy leżał na boczku, jakiś taki słabiutki…coraz słabszy…bez objawów duszności, mam wydrukowany materiał z „Pierwszej Pomocy” – próbowałam coś dopasować(lamentując na GG do Lxxx) jedyne co podchodziło to –letarg…Mała Mi oddychał jakoś tak…rzadziej, serduszko biło dosyć wolno…nie miał już odruchu przełykania, tracił przytomność…kiedy próbowałam masować serduszko- skulił się troszkę…zadzwoniła Mysikrólik, że jedzie; ja na to, że nie mogę po nią wyjść bo mi Oksy umiera…doczytałam, że mam wstrzyknąć podgrzaną sól fizjologiczną; nie zdążyłam podgrzać…w tym czasie Mały Czarny właśnie pokonał te kilka przystanków… już nic nie stało na przeszkodzie by po niego iść; Oksymoronkowi do niczego nie mogłam się przydać…Małego dostałam w pudełku po butach; przekazałam to pudełko Małej Mi….
Dobrze ,że chociaż temu wielkookiemu Okruszkowi wczoraj się udało…mam go w piątek zawieźć do Warszawy, dla Kateriny, nie wiem jak ja go oddam… :'(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Telimenka »

Az nie chce sie wierzyc... nastepny "niesmiertelny" szczurek odszedl...


[']['] dla Oksego...na droge
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Izabela »

Smutek wielki :(

[*] dla Oksika
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: strup »

Ojej, trzymaj się. :'(
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

Tak bardzo..bardzo mi przykro.. Oksy..(*) [*] :'(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”