Uzalerznienie

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KIRA ÂŁOBUZ

Uzalerznienie

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Czy zauwarzyliście ze mając 1 szczura chce sie zaraz 2 i nantępne tak samo z klatką coraz większe i większe . Ja zaczełam od jednego szczura i klatki 24x30x50 a teraz mam 3 szczury i klatke 66x38x100 , i juz mam plany przebudowy na 130 wysokośći
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Uzalerznienie

Post autor: myszka »

Ovczywiście,że zauważyłam :D
Zaczełam od 2 szczuró a teraz mam 3 i ciągle mi mało..ale staram się opanować tą" chcicę" bo wiem, że nie obdażę tylu szczurków jednakowym uczuciem, i nie potrafiła bym się niemi dobvrze zaopiekować.
Co do klatki to też parę razy zmieniałam, a teraz myślę o wolierze ;)
Effka
Posty: 352
Rejestracja: śr sie 04, 2004 11:32 am

Uzalerznienie

Post autor: Effka »

no chyba mnie tez wzielo bo zaraz jak przyjade z wakacji (jurto wyjezdzam) to ide uratowac jakiegosz szczurka a dokladnie szczurzyczke ze sklepu zoologicznego:))
pozdrawiam pappa :D


zapoamnialam moj brat mnie namawia na zrezygnowanie z klatki i zrobieniu woliera :)) kusi mnie ta mysl ale jscze nie jestem pewna wiez ze jak cos to bedezie mi musial pomoc ;))

łącze / własne posty można edytować
nie trzeba pisać jednego pod drugim
mod.
"Nie istnieje droga na skroty do miejsca,
do ktorego dojsc warto"
GG: 7785541
sara
Posty: 51
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 6:24 pm

Uzalerznienie

Post autor: sara »

oj, tak :D , wieksza klatka nie zmiesci mi sie juz w pokoju (jest malutki a klatka 80x80x50) a teraz mieszka w niej juz tylko weena, a nie chce staruszce fundowac dodatkowych nerwow, wiec opanowywuje chec dokupienia kolejnych ogonkow :D ,
ale caly czas ogladam klatki i je w mysli urzadzam :wink: szczury tez ogladam :wink: :D
PALATINA

Uzalerznienie

Post autor: PALATINA »

Ja zaczynalam od jednego, a mam 5!!!
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Uzalerznienie

Post autor: ania85 »

[quote="PALATINA"]Ja zaczynalam od jednego, a mam 5!!![/quote]

podpisuję się pod tym obiema rękami ;)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Uzalerznienie

Post autor: lajla »

ja hmm zaczynalam tak jak kady od jednego (nastepnego dnia pojawil sie drugi) ale w moim zyciu przeszlo 7(2 znich niestety mieszkaly u mnie 2 dni) szczurow i mam floyda caly czas mysle zeby miec jeszcze jednego szczura (jednego tak naprawde hccialm bym miec jeszcze 4 ale rodzina) jak mialm 3 szczury w domu (niunie,maje i emilke) tez bylo mi malo i mazylam zeby rozmnozyc niunie aby miec wiecej szczurow... teraz maialm bym 2 szczury gdyby pink nie zdechl

ale mam juz plany na przyszlosc... moj pokoj z pokojem rodzicow lacza drzwi... te drzwi przebudowalismy na szafe... ale ja juz mam plany przebudowac ja na klatke i trzymac tam z 20 ogonow (mieszkam w kamienicy wiec byla by to bardzo pokazna kaltka) mam jeszcze jedna szafe jeszcze wieksza tam tez mam plany zrobienia klatki w ktorej bede tzrymala kolejne 20 szczurow (choc zmiensilo by sie tam ich wiecej) wiec w jednej by byly samiczkiw drugiej samce :)) heh i zrobialm bym w tym pokoju poprostu szczurzy pokoj mam plany znalesc super jakis konar porozwieszac liny zrobic pulki i hamczki kryjowki korytarze (heh caly pokoj zasrany i obsikaniy no coz czego sie nie robi dla sowich uzaleznien :) ) ale co do klatki spelnialm swoje marzenie sama zbudowalam klatke (no dobra.... tata dzrwi zrobil ;) ) choc teraz chec zeby ona byla wieksza wieksza :)) w ogole gdyby nie siostra to floyd bylby zamykany tylko w nocy... musialam zrobic tak zeby floyd nie wchodzil na jej lozko i zbey do szafy niewchodzil... a on tam tak lubi na nasszych ubraniahc lezec i takw tedy rozkosznie wyglada :D no ale coz

mam w glowie plan szczurzego imperium :lol: ;)
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Uzalerznienie

Post autor: ania85 »

lajla - ale jak to wszystko już zrealizujesz, to będe mogła do Ciebie przyjechać :?: będę :?: ;)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Uzalerznienie

Post autor: lajla »

jasne jasne :) moje drzwi sa zawsze dla was otwarte aby podziwiac mojego szczurasa i jego klatuszke :D

a jelsi bede miala takie imperium hihi to jeszcze chetniej bo bedzie sie czym chwalic ;) ;)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Uzalerznienie

Post autor: sachma »

hehe mysle ze tak jest zawsze.... ja rowniez mam jednego szczurka... ale strasznie chce miec wiecej... plany na klatke rozbudowe klatki musialam przesunac, z braku funduszy, ale to niedlugo powinno sie zmienic :wink: jesli tylko bede miala miejsce bede miala 4 szczuraski :D ale to maksimum... wiecej nie chcialabym miec..
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Uzalerznienie

Post autor: krwiopij »

ja zawsze marzylam o jednym... takim kochanym, jedynym, z ktorymmoglabym zlapac wspanialy kontakt i na ktorym moglabym calkowicie sie skupic... zawsze pragnelam nawiazac ze zwierzakiem gleboka wiez... ale szczury nie lubia byc samotne... wiec moje niesmiale marzenia poszly w cholere, zeby w malym stadku moje ogonki czuly sie szczesliwsze... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Uzalerznienie

Post autor: roenna »

heh swięta prawda :) dzisiaj kupiła Carrie a jeszcze w tym tygodniu planuje kupić jej wspołlokatorke ;) Jestem uzalezniona :D
PALATINA

Uzalerznienie

Post autor: PALATINA »

A ja czasem mam przebłyski rozumu i wtedy marzy mi się mieć w przyszłości tylko 3 szczurki - chłopaków: koniecznie jeden albinos!

Kiedy byłam z Beniusiem w Świnoujściu, to calutki czas byliśmy razem - Beniuś na ramieniu lub śpiący w plecakiu; Beniuś w restauracji, w kinie, na plaży, w pociągu, w autobusie, na promenadzie, w sklepie z butami, w Empiku... Wszędzie razem! To było niesamowite!!!! Tęsknię do tego, chcę tak dalej - to chyba takie marzenie, jak Twoje Krwiopijko!
Tylko, że teraz Benjamin znów siedzi w klatce z Marciem, a ja wchodzą do pokoju nie wiem, czy wypuścić z klatki kolorowe (dziewczyny i Antosia), czy albinosów...!?
Nie mam dla każdego tyle czasu, ile bym chciała mieć!
No i przyłapuję się na tym, że niektóre szczurki kocham bardziej niż inne - Marco jest moim wielkim ulubieńcem i jemu poświęcam najwięcej czasu...
Mam żal do siebie o to, ale...
Najlepszy kontakt mam z laboratoryjnymi albinosami!
Tak samo było z Bonifacym, gdy żył!


Podobnie jest z psami.
Całe dzieciństwo tylko jeden, bo tak powinno być w porządnym domu, zdaniem mojego taty. Owszem pies być musi, ale jeden!!!
Teraz u rodziców jest mój stary pies (kocha moją mamę bardzo, więc nie miałam serca ich rozdzielać), a u mnie w mieszkanku są dwa psy (niedługo zamieszka ze mną koleżanka z 3cim psem, a teraz Mika rodziców też chwilowo jest u mnie)!
Cieszę się, że mam tyle psów -chciąlabym jeszcze kilka (greyhunda, whippeta, bergamasco, bulteriera...), ale czasem wychodzę na spacer tylko z jednym i rozkoszuję się sytuacją, w której smycze się nie plączą, nie jestem ciągnięta w różne strony na raz...
To jednak fajnie mieć tylko jednego psa...
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Uzalerznienie

Post autor: jokada »

Teraz gdz Olaf jest przeziębiony stwierdziłam że cztery szczury to dla mnie za dużo :roll:
nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu ile powinnam (zwłaszcza jak jedna klatke, w razmach izolacji Olafa musiałam wynieś do kuchnie)
oczywiście czasem mam takie przebłyski,że chciałbym mieć ich więcej,
ale chciałbym mieć tez inne warunki - czyli pokój dla szczurów, gdzie nie będą musiały być pozamykane w klatkach
docelowo - chciałby mieć dwa szczury- wykastrowane samce, lub jednego wielkiego albinosa ;)
no i coraz cześciej chodzi mi po głowie myśl o psie (białym bulterierze) jeżeli zdarzyło by się że mieszkałbym z jakims facetem, który by nie pracował tak jak ja, czasem po 14 godzin
PALATINA

Uzalerznienie

Post autor: PALATINA »

Musisz poznać mojego Benjamina (no i Marca też) - to dopiero ogromne albinosy!
Zakochałam się już w takich i zyć beż dużego albinosa bym nie mogła!

A docelowo chciałabym trzy szczurki, nie dwa, bo chciałabym często jakiegoś zabierać na spacerki, a byłoby mi przykro, że drugi zostaje zupełnie sam - więc trzy sa oki! :lol:

Tylko, że mam 5 !? :roll:

Ale w marzeniach wyobrazam sobie, że za kilka lat (oby moje obecne ogonki zyły baaaardzo dłuuugooo!!!!! ...bo je ubóstwiam!) będę miała:
Guliwera (albinos -najlepiej z laboratorium), Aldena i Trojdena.

Nie, żebym już chciała nowe szczurki.
Kocham obecne niesamowicie, ale tak sobie wyobrażam przyszłość...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”