kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zalbi »

mroczny, biały cień =P


rzeczywiście ładny Gacuś
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Nareszcie. Nareszcie coś pęka w Graficzku :) .
Nietoperzyk wyraźnie nabiera ufności do świata.
Na razie, nieśmiało zaczyna dokazywać w warunkach „ccc” ale widać, że wstępuje w niego radość życia.
Maluszek nabiera „dorosłej” sierści- czarne kudełki, gęsto poprzetykane srebrnymi (może to jest ten „silwer”??) Śliczny :-* ; tylko ciągle szczuplutki.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nakasha »

odmienna, to wspaniale :D żeby był black silvered, musiałby mieć ok 50 % srebrnych włosków, równomiernie rozłożonych na całym ciele ;). Czasami niektóre ogonki mają sierść "przyprószoną" srebrzystymi włoskami, ale jeśli nie jest to ok. 50 % i na całym ciele, to nie są silvered :D. (np. moje Gyori i Geda mają srebrne włoski w sierści, od urodzenia, ale tylko na tyłeczku)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Ile to procent tych srebrzystych kłaczków- to pojęcia nie mam ;) . Efekt jest taki: mysior „z włosem” jest czarny- mysior „pod włos” jest całkiem srebrzysty, mysior ‘przeczesywany” mieni się jak choinkowy łańcuch ;D . Nie widzę srebra tylko na główce. Dla mnie i tak jest „jednym z najpiękniejszych szczurów świata” i istotne jest tylko, żeby zagoiła się rana po ugryzieniu przez innego z „najpiękniejszych” ;) .

Z innej beczki; miał tak Jędrulka i ma tak Jurij; tylne łapki, niby w porządku, ale…są tak jakby „na beczce prostowane”, nieco szerzej rozstawione w miednicy ?powoduje to, że szczurek nieco inaczej się porusza; trochę jakby „kica”. Jędrulka w młodości był nadprzeciętnie skoczny a i na starość robił „za kangurka”… w normalnym życiu to nie przeszkadza, ale zastanawiam się: krzywica czy po prostu taka uroda? Czy to nie obciąża kręgosłupa? Czy mogło to mieć jakikolwiek związek z niedowładem tylnych łapin, na jaki Jędrulka cierpiał przez ostatnie miesiące życia? czy w związku z tym, Jurka jest na coś szczególnie narażony?
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nakasha »

krzywica czy po prostu taka uroda?
Teraz, gdy ogonek już biega za TM, chyba nie da się tego sprawdzić ;)? A może masz zdjęcia?
Czy mogło to mieć jakikolwiek związek z niedowładem tylnych łapin, na jaki Jędrulka cierpiał przez ostatnie miesiące życia?
A miał tak całe życie, czy tylko w ostatnich miesiącach? Moje ogonki z niedowładem ciągnęły za sobą łapki, ale łapki były "miękkie", zwisały luźno...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

(zdjęcie łapin nic nie da, spróbuję nagrać "kicanie" ale...)łeeee, dalej nie opanowałam aparatu....
To miały być piękne brzuszki Dara i Gacka- brzuszki naprawdę są piękne, zdjęcia mniej.
Obrazek Obrazek
Reszta brzuszków pokazać nie chciała....
A tu Grafik wygląda, jakby był niebieski a on przecież niebieskie ma tylko oczy ;) ... Obrazek Obrazek Obrazek
A najlepiej smakuje kradzione:
Obrazek Obrazek
miseczka jest Sokolego Oka; on i Gacuś dostają nutridrinka, bo obaj są „pod specjalnym nadzorem” – ale i tak Jerzol i Dar zjedli większość....Daruś, jak Daruś, ale polecam uwadze głębię błękitu w oczach Jerzolka :P .

A w ogóle, od jakiegoś czasu uporczywie podcinają „gałąź” na której siedzą....
Obrazek
Któregoś pięknego dnia, a jeszcze pewniej którejś pięknej nocy, regał z klatką runie.... i to będzie odwet losu, za zwalanie mi klatki na głowę; ciekawe, jakie wtedy będą mieli miny? 8)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

Sliczne brzuchole :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zalbi »

brzucholki piękniste! =)

moi chłopcy też bardzo lubią takie "gałęzie" =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nakasha »

Prześliczna okrąglutkie brzuszki :D

A wiadomo, że kradzione najlepsze, poza tym kolega ze stada zawsze ma lepszy kąsek :D (czy - NutriDrinka :P).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Szukałam trójki moich szalikowców; znalazłam, obudziłam; zatem: ile szczurów mieści pudełko? Czyli gdzie nas widzą niechętnie:
http://pl.youtube.com/watch?v=PftPRAGNDJ8
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

super fimik, odmienna rob co chcesz , bierz kredyt , kupuj na raty, wynajmij fotografa , ale ja domagam sie czytelnych zdjec Twojego stada, na razie widze ze szczury sa piekne , ale chce widziec ich pieknosc w calej okazalosci!
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: lxxx »

A z kapelusza też tak potrafisz ? :o ;D
Popieram sugestię merch, nie zbywaj nas tu tandetą tylko: porządny statyw, oświetlenie, kamera z górnej półki, aparat za 2 tys lub powyżej i do roboty! Obróbkę filmową z podkładem muzycznym zamówisz u mnie. W końcu jak się ma takie szczury, to im się porządna oprawa należy.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Dosłowność zabija wyobraźnię i jest wrogiem poezji... ponadto Kwarki są tak urocze, że żadna ilość pikseli i tak nie jest w stanie tego oddać ...Kwarki trzeba wytłamsić, powąchać i... chyba trochę przetrzepać ogonki - takie to szczury :PP ;)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

eeee, zapewniam Ciebie , ze dobre zdjecie kwarkom nie zaszkodzi, no ale Twoj wybor , jak sie bedziesz upierac bede przyjezdzac raz w miesiacu i zageszcze ci ilosc ludzi w Twoim mieszkaniu :P o!
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

:D Oj,! Przyjeżdżaj! Choćby dla tego, że u nas stosunek ludzi do zwierząt jest najczęściej 7:1 na niekorzyść ludzi i co ja im mogę :-\ ? jak tu będziesz, będziesz mogła i wytłamsić i powąchać czyli prawdziwie doświadczyć magii Kwarków. Albowiem one magiczne są. Trzeba widzieć moment błękitnienia oczu. ::)
Ostatnio wyprawiały…brewerie. Inaczej nie da się tego nazwać, aż zawołałam sąsiada z prawdziwą kamerą; wtedy one oczywiście zniewinniały w sposób czarodziejski, w pełni nadprzyrodzony a raczej przyrodzony jedynie błękitnookim szczurom właśnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”