Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
aruenka
Posty: 61
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 2:37 pm

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: aruenka »

fajne oslonki na doniczki :P
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: zalbi »

Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Berdog »

zalbi pisze:jedzie pociąg z daleka... http://img371.imageshack.us/my.php?imag ... 241ai4.jpg =P
Kamasutra pozycja 312 na kolejarza >:D
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Berdog »

Sesja zdjęciowa Wioli i Igora

Wiola
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek


Igor
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 257
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 10:50 am

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Ren »

Bardzo ładna szafa ;D . A jak długo mieszkają już w takim lokum? Bo mi się wydaje, że moje panny by to doszczętnie zasiurały na amen, a tak mi się ze zdjęć wydaje, że szafa jest drewniana? Nie wsiąka w nią mocz?
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: zalbi »

Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: merch »

sliczne fotki , a Igor daje sie ubrac w smyczke zazdroszce , mi nigdy sie nie udawalo iec szczura ktory by to na sobie zdierzyl, a smyczka jakiej produkcji?
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: szpaczek »

Berdog:zastanawiam sie nad tym czy masz taki dobry aparat czy szczur jest taki fotogieniczny? bo zdjecia są cudne i mają świetną jakość a szczurek wyszedł tak naturalnie.
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Berdog »

Ren pisze:Bardzo ładna szafa ;D . A jak długo mieszkają już w takim lokum? Bo mi się wydaje, że moje panny by to doszczętnie zasiurały na amen, a tak mi się ze zdjęć wydaje, że szafa jest drewniana? Nie wsiąka w nią mocz?
Dziękuje :D , szczurki mieszkają w niej prawie rok i także nie szczędzą jej moczu.
Mocz nie wsiąka, ponieważ szafa została zrobiona z płyty wiórowej pokrytej okleina z jakiegoś polimeru (płyta meblowa). Dodatkowo na pułki zostały położone plastikowe koszyczki z granulatem.
Jak na razie zdaje egzamin ;D

~~~
merch pisze:sliczne fotki , a Igor daje sie ubrac w smyczke zazdroszce , mi nigdy sie nie udawalo iec szczura ktory by to na sobie zdierzyl, a smyczka jakiej produkcji?

Nie pamiętam co to za firma, ale jest to smycz dla świnki morskiej. :P

~~~
szpaczek pisze:Berdog:zastanawiam sie nad tym czy masz taki dobry aparat czy szczur jest taki fotogieniczny? bo zdjecia są cudne i mają świetną jakość a szczurek wyszedł tak naturalnie.

Raczej wszystko po trochu.
Ładna pogoda, aparat i przede wszystkim chętny do współpracy szczur. 8)

Posty scalone. /Agata
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: zalbi »

czyli brak lampy błyskowej i ładne słonko =)

piękne te Twoje futerka. Ale gdzie reszta? =>


w ciągu godziny od wysłania swojego postu możesz go edytować, zamiast niepotrzebnie wysyłać kilka wiadomości w odstępach kilkuminutowych.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: RattaAna »

nie, no to zdjęcie jest bezbłędne! http://img510.imageshack.us/my.php?image=wiolabtx5.jpg
Wiola wygląda niczym dostojna dama pozująca nadwornemu artyście :) albo niczym... dama z łasiczką, hehe ;D super!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: strup »

Jejku kochane te szczurzynki, szczególnie do gustu przypadł mi Igorek, zielone życie ma. ;d
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Berdog »

Witajcie, zaczynam powoli dochodzić do wniosku że powiedzenie „im liczniejsze stadko tym szczurki szczęśliwsze” odnosi się tylko do damskich stad, albo tylko ja mam takiego pecha i trafiły mi się dwa aspołeczne szczurki. Jak opisywałem w temacie „Napad agresji w stosunku do stada i ludzi” http://szczury.org/viewtopic.php?f=10&t ... &sk=t&sd=a Młody 6 miesięczny osobnik „Eryk” nagle zaczął przejawiać agresywne zachowanie jednocześnie obficie znacząc teren. Dla bezpieczeństwa reszty stadka został odizolowany. :(
Co gorsza drugi młodzieniec „Tristan” również zaczyna przejawiać podobne zachowanie. Póki co niema w nim tyle agresji co w „Eryku” jednak jego znaczenie terenu zaczyna robić się kłopotliwe bo zamiast kropelek zostawia po sobie wielkie kałuże. Zupełnie jak by składał się jedynie z pęcherza.
Jak tak dalej pójdzie męskie stadko zmieni się w stadko kastratów. :-\

Z góry dzięki za wszystkie spostrzeżenia i rady

A teraz trochę fotek

Eryk

Obrazek Obrazek Obrazek czy te oczy mogą kłamać Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tristan

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Duchy jednak istnieją :o
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Ivcia »

Szczurki śliczne, a fotki świetne :D
Niestety jeśli chodzi o agresje samców, to nie pomogę, bo ja mam tylko samiczki :) ... i nie wiem jak to z tymi facetami bywa :-\
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Czarci pomiot z otchłani szafy czyli pet- WARDROBE

Post autor: Nina »

Niestety u niektórych samców w tym wieku występują takie problemy. Jeśli nie przejdzie po jakimś czasie, warto je wykastrować i wszystko wróci do normy.
A duże stado samców jak najbardziej może być szczęśliwe. Patrz temat w tym dziale: Nigdy nie mów nigdy ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”