Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alainaprv »

Nie uwierzycie:( No normalnie jak Ania z Zielonego wzgórza:( Zachciało mi się włosy farbować, taki miał być brąz piękny... CZERWONE SĄ:( Czerwone jak burak...
kocha123
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 21, 2008 12:23 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: kocha123 »

alainaprv pisze:Nie uwierzycie:( No normalnie jak Ania z Zielonego wzgórza:( Zachciało mi się włosy farbować, taki miał być brąz piękny... CZERWONE SĄ:( Czerwone jak burak...
A jakiej farby uzylas? i jaki jest twoj naturalny kolor wlosow? bo ja chcialam miec czerwone ale moje wlosy rzadko chca sie farbowac tak jakbym ja tego chciala :( a probowalam juz roznych farb...
zeby nie bylo off:
zima idzie :( buuu nie cierpie zimy!! :P no i zeby mnie bola od ponad tygodnia!
Ze mną: Jadzia, Milka, Kulka, Stefan (ogonki), kotka Zuzia, pies Burak.
W sercu: Ganja, Saba, Inka, Finka, Finiak, Johnny, Kubuś [*]
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Mikołaj mnie dzisiaj ominął szerokim łukiem :/
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

Mi dał czekoladę, której nie lubię. ::)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alainaprv »

Farby palette, intensywny ciemny rubin, a miałam jasno brązowe naturalne...

Mnie też ominął, nawet buziaka nie dostałam:( I jeszcze mnie facet olewa od kilku dni;/
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

ciężko mi. nie mogę spać w nocy. a jak już uda mi się usnąć to śnią mi się koszmary. jutro mam kolosa z bydła nic jeszcze nie umiem. nie mam warunków do nauki. nie wytrzymuje tego wszystkiego psychicznie. :'( :'( :'(
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Okropnie sie czuje, nie poszłam do szkoły. Ale na 8 lekcje iść musze, bo inaczej będzie mnie czekało zaliczanie semestru z chemii :/
Boje sie jak cholera. Potrafie wszyściuteńko na ten durny sprawdzian, ale ostatnio też potrafiłam i co? Dostałam 2 banie :-\ Ta kobieta źle na mnie działa... Nie tylko na mnie z resztą, ale ja nie potrafie tego opanować...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Czuję wiszące nad sobą ciemne chmury...
Coś się stanie... wiem to... :(
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Buni@ »

Wszyscy się doszczurzają a ja nie mogę :( , ja się tylko dochomiczyłam :-\ .
Mam "niefajne" oceny, a zaraz wywiadówka :-\ .
Nie mogę spać :-\ .
Zęby bolą :-\ .
Nic mi się nie chce :-\ .
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

same problemy na mieszkaniu. Paweł (mój współlokator byłychłopak mojej współlokatorki) wyprowadza sie ale tak nie dokonca nie wiem jak to będzie. nie mam ochoty dalej z nim mieszkać!!! **** nazwał mnie wredną suką tylko dlatego ze stanełam w obronie Ulki żebyu znowu przez przypadek nie dostala strzała... :(
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nieja »

1. Dziś po tym, jak miałam straszny krwotok z nosa w sobotę, poszłam do lekarza specjalisty... Pani doktor powiedziała, że mam zmasakrowaną przegrodę nosową i cała śluzówka jest zdarta. Ból jest niesamowity, a nie wiadomo skąd takie coś nagle się mogło wziąć. Powiedziała, że tak wygląda nos u kogoś kto wciąga narkotyki! Oczywiście ja nigdy czegoś takiego nie wąchałam... W poniedziałek idę do kontroli. Zapisała mi drogie leki :(

2. W dodatku nie urządzam Wigilii w domu... Bo po co... Będzie tylko płacz i rozpacz :( Nienawidzę ŚWIĄT!
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alainaprv »

A "mój" facet dalej jest nie ogarnięty, a jeszcze się dzisiaj minęliśmy :( Ja już byłam w domu, a on do mojej szkoły pojechał:(
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Malachit »

a ja nie zdalam kolosa i mam super duzo prac przez swieta do napisania...;/
Wyszukiwarka nie gryzie
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Mam 4 zagrożenia. Normalnie jestem z siebie dumna :-\ Nigdy do tej pory nie miałam a jak już mam to w czteropaku. Nie ma to jak święta i sylwester (i tak sie nigdzie nie wybierałam) nad książkami...
Łapie mnie jakieś straszne przygnębienie. Wszędzie światełka, kolędy, ludzie zachwyceni świętami, a ja nienawidze świąt. Spędze je z rodzicami i babcią. Po raz pierwszy w tak małej grupie i choć z jednej strony sie ciesze, bo nie będzie takiego hałasu i tyle roboty, to jakoś mi tak dziwnie... Święta bez braci? Już wolałabym żeby tych głupich świąt w ogóle nie było. I tak są dla mnie tylko kolejną, dziwną tradycją rodzinną...
Moi znajomi wyczekują 18-stki a ja czuje sie głupio i wcale mi sie nie spieszy... A to już tylko 8 dni...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: AleksandraF »

to temat do marudzenia, ale powiem Wam że mi humor poprawił bo jest. Zaczęłam grzebać na forum a tu taka miła niespodzianka. Bo akurat z marudzenia i zrzędzenia słynę.. echh

na początek: mam faceta w wojsku... miał już działalność zakładać.. i d... . A teraz juz dotacji chyba nie dostanie.. i jest daleko.. i jest nam zle... za stara jestem na takie numery... :'( i telefonu nie może mieć więc dzwoni cichaczem np na 3 minuty dziennie.. teraz miesiąc w sumie bez przepustki.. bo ktoś cos narozrabiał.. odpowiedzialność zbiorowa.. cała kompania... fajnie... i na święta go nie puszczają.. tylko na 2 dni na sylwestra.. nawet mi się nie chce choinki do nas kupować.. po co...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”