Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jekyll i Hyde

Post autor: zalbi »

piękny ten trzeci lokator. i gratulacje takiego szybkiego łączenia =)

ja sie już przyzwyczaiłam do Szejkowych dumbusiowych uszek, ale u maleńkich szczurków te uszka są tak nieproporcjonalnie duże.. i takie świetne =)

ale z tego, co wiem, to tylko szczurki z czerwonymi oczkami "łapią ostrość". Bo to one słabiej widzą a szczury czarnookie widza najlepiej i nie muszą się "nastrajać".
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Jekyll i Hyde

Post autor: maua_czarna »

Co za uszatek :) Kochany maluch! Naprawde urokliwe malenstwo :D

Mizianska dla wszystkich chlopow! :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Mnie się też Zalbi wydawało, że dark ruby i black tak nie robią, a jednak. Nie wydaje mi się żeby to coś innego było, chociaż Cookie się kiwa na potęgę. Może pójdę z nim do weta jak za tydzień nadal z taką częstotliwością będzie się kiwał. Zakładam, jak mi powiedzieliście, że stres to wzmacniać może. Więc jeśli stres nasila kiwanie, to za tydzień powinno być lepiej. Jeśli nie będzie, to zacznę działać.

Zauważyłam, że Hyde czasem podchodzi do maluszka, żeby z nim spać na niewygodnej półeczce :) Maluch ma ulubiony kąt do spania na półce pod namiotem, a Hyde sypia tylko w hamaczku, bo tam ma wygodnie. Więc jak Cookie śpi, to czasem Hyde przychodzi do niego więc wygląda mi na to, że po prostu chce pospać z maluszkiem :)

No i Jekyll mnie po prostu rozbraja tym jak śpi :) Kładzie się często w pozycji "wącham swoje stopy" :) Niestety zdjęcie będzie tylko przez kratki, bo kładzie się w tej pozycji na półce przy wejściu, w oczekiwaniu na otwarcie wrót do świata tajemnic i ciekawych pościeli :P Więc jak tylko otwieram klatkę, to się budzi :)

Cookie dziś bawił się ogonem Hyde'a :D Łapał go w łapki i "podgryzał". Później Hyde zrobił to samo z ogonkiem Jekylla :) Mało nie padłam ze śmiechu :P

No i najważniejsze co się stało dziś rano. Hyde jest bardzo bojaźliwy i wszelki hałas czy cokolwiek innego łatwo może go spłoszyć. Dziś kot w kuchni zrzucił coś i był straszny hałas, a Hyde zamiast uciec do swojego schronienia (duży hamako-domek), co zawsze robił, pobiegł do Cookiego który siedział na półce i go zasłonił własnym ciałkiem... Naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył!

A teraz fotki :P

Wącham swoje stopy

Obrazek

Mordka Jekylla przypomina mi wydrę :) Zdjęcie nie oddaje tego efektu
Obrazek

Hyde z Cookiem w hamaczku
Obrazek
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nina »

Dark ruby też sie kiwają (choć rzadziej) i nie ma w tym żadnego powodu do zmartwień ;)

Cudne te Twoje chłopaki :)
A szczurze spanie na głowie uwielbiam ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Emaleth
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Emaleth »

Ale dziwnie się patrzy na szczurka u kogoś innego :) Cieszę się, że został zaakceptowany przez innych lokatorów :)
Ze mną Zojka, Rolf i Bonusik :)
Odeszły - Matylda i Rosa :(
Monini
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 6:07 pm

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Monini »

Ale super chlopcy! Slodko sobie spia... Fajnie, ze tak szybko sie zaakceptowali.
Koszka <:3 )~ z nami od 19.11.2008
Malenstwo i Niunia <:3 )~ od 3.12.2008
Lora (pies) zaadoptowana ze schroniska 29.02.2008
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Dziś nic nie napiszę, dam tylko zdjęcia :)

Cookie

Obrazek

Cookie monster :)
Obrazek

Hyde
Obrazek

Na tym zdjęciu są 3 szczury! :)
Obrazek

My za darmo nie dajemy się fotografować! Zdjęć mordek nie damy!
Obrazek

Wydra i Miś :)
Obrazek

Jekyll z podziwem patrzy na Cookiego i myśli, jak on się tam zmieścił?
Obrazek
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: *Delilah* »

Ogladamy sobie razem z moimi panienkami (wprawdzie juz dosc leciwymi:) Ale jestesmy jednego zdania = Przystojniaczki :)
A Mr Cooki, mruuu !!! ;D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Oj co tu się dzieje :) Cookie robi wszystko to, co chłopaki :) Śmiesznie to wygląda. Na przykład wczoraj wypuściłam ich na łóżko, bo chciałam klatkę sprzątnąć. Chłopakom się jednak pomysł przebywania na łóżku nie podobał i za wszelką cenę chcieli się dostać na mnie :) Więc kiedy tylko byłam blisko łóżka, to na mnie wchodzili. Cookie oczywiście szedł za nimi, jednak Jekyll i Hyde zostawali na ramieniu, a Cookie schodził drugą ręką, bo myślał, że to taka zabawa :D

Śmiesznie też jest, jak chłopaki dostają jedzonko do miseczki. Rzucają się na nią, żeby wyłapać co lepsze kąski, po czym uciekają w przeciwległe rogi klatki. Jekyll i Hyde tak robią, żeby jeść z dala od siebie, a Cookie myśli, że trzeba jeść po drugiej stronie klatki, więc siada między nich :D Słodkie to strasznie :)

No i niestety nie wiem jak im pokazać, że beze mnie też mogą się bawić :) Znaczy bawią się razem bez mojego udziału ale nie tak intensywnie :) Cookie też już podłapał, że moja ręka to kolega do zabaw :) Dodatkowo Jekyll uważa, że jestem silniejsza i zawsze przewraca się na plecki jak go "czochram" i leciutko gryzie mnie po palcach :) Po chwili go puszczam, a on jak strzała do chłopaków leci i zaczepia :D Cookiego gonię ręką to ucieka, a jak przestaje to się wraca i zaczepia, żeby go dalej gonić :) A Hyde? Jak to Hyde, robi stójkę i po brzuszku go trzeba drapać :)

No i przy mnie już trzeci raz Cookie przewrócił Jekylla! Jekyll się chyba małemu czasem po prostu daje wywrócić, jednak już po chwili robi rewanż :) A może mały jest taki sprytny? :D

Dziś tylko jedna fota, ponieważ jestem zabiegana i nie mam czasu na codzienną sesyjkę :) Ale zdjęcie mi się bardzo podoba, no i w końcu wszyscy trzej są na jednej focie :D

Cookie - ja chcę spać! Jekyll - hamaczek jest super... Hyde - ale jesteś nudna! :D
Obrazek


Edit:

I druga fota :) Jekyll i jego zębiska!
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw gru 11, 2008 7:28 pm przez Nieja, łącznie zmieniany 1 raz.
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: ogonowa »

Haha!
Niezła fotka :P
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Buni@ »

Świetna fotka! Każdy z nich robi co innego :P

Cookie próbuje zasnąć (**albo śpi**), Jekyll zapadł w marzenia, a Hyde ziewa na to wszystko :D

Czochranko dla całej trójeczki.
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: maua_czarna »

Nie, no po prostu boskie :D obie fotki sa miodzio :)
Jekyll ziewa, czy chce zjesc aparat? ;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Jekyll jest takim ziewakiem stada :) Ale trudno to złapać, także dziś udało mi się złapać dwa ziewnięcia jednego dnia :D Pełen sukces :D

Przed chwilą Jekyll znowu leżał na pleckach i tym razem widziałam jak Cookie go wywraca! :D Chyba będzie nowy alfa :D
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Ivcia »

Są cudowni - brak mi słów - są po prostu bezsprzecznie cudowni :*
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Tyle się działo... Już najwyższy czas, żeby przypomnieć Wam o moich ogoniastych :) Rozpisywać się nie będę ale o każdym coś napiszę :)

Hyde
Nadal jest nieco strachliwy, chociaż "nieco" to mało powiedziane. Taka jego natura i zarazem jego urok. Na dodatek bardzo mi ufa. Niestety ma zły zwyczaj skakania na mnie jak się czegoś przestraszy. Dziś mi mało na twarzy nie wylądował jak robiłam zdjęcia. Coś walnęło w kuchni i się przestraszył, więc nastąpił jego odruch "czym prędzej do niej! Ona mnie obroni!". Na szczęście biegnie od razu do mnie, a nie na oślep przed siebie. Nadal uwielbia dłuuugie drzemki i uważa, że przewracanie się po sianie jest bez sensu, jednak czasem Cookie go namówi do zabawy :) Hyde'owi nawet kilka razy w ferworze zabawy udało się przewrócić Jekylla.

Jekyll
To jest szczuras z którym można zrobić wszystko :) Ufa do granic możliwości. Nadal jak się bawimy to sam przewraca się na plecki i mnie liże, a jak zabieram rękę, to ją goni żeby dalej się bawić :) Przepada za zabawami z Cookiem :) I pomimo tego, że Cookie czasem go wywróci, to władze wciąż trzyma Jekyll :) Bardzo mnie też bawi ciągłe mycie mnie przez niego :P Dostaje ciągle całuski, bez względu na to gdzie jesteśmy. Czy to w klatce, czy to w pokoju, czy to w kuchni :) (oczywiście jeśli chodzi o klatkę, to jest tam jedynie moja ręka, a nie cała ja). Co jakiś czas mnie liże :)

Cookie
Maluszek bardzo się zmienił z wyglądu :) Kolorek jakiś taki sama nie wiem jaki, troszku mu się przytyło :P Jest bardzo zabawny. Jest bardzo ciekawski ale jak coś go zaniepokoi to biegnie do Hyde'a :) Jekyll mu raczej służy jako towarzysz do zabaw :) Ostatnio jednak pokazał na co go stać :) Przegonił chłopaków z hamaczka i wygodnie się w nim rozciągnął. Jest wspaniałym ogonkiem :)

Na święta chłopaki dostali sporo dobrych przysmaków, a od pewnej pani w zoologicznym różne rodzaje dropsów więc prezenty nie tylko ode mnie dostali :P (Właśnie Jekyll wygląda z hamaczka i na mnie patrzy tymi swoimi czarnymi oczętami :) Rozkoszny ma ten pyszczek!). Nadal jednak walczą z kolbą :D Od samego początku wiszą dwie i jedną "prawie" skończyli :)

A teraz pora na zdjęcia! :) Sesja na skórze ;)

Jekyll i jego hipnotyzująca mordka
Obrazek

Jekyll liżący moją skromną osobę :P
Obrazek

Jekyll i jego słynna poza (wygląda jak piesek :))

Obrazek

Jekyll rozciągliwy :P
Obrazek

Hyde w pozycji "dajcie mi spokój!"

Obrazek

Hyde i jego pysio
Obrazek

Hyde i moja ręka :)
Obrazek

Hyde śpi... Ciiii
Obrazek

Cookie robi "niuch niuch"
Obrazek

Cookie też potrafi się rozciągać :)
Obrazek

Cookie i jego front
Obrazek

Poza słodkości :)
Obrazek

Cookie z moją skromną ręką :)
Obrazek

Grupowe fotki bez moich głupich komentarzy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Swoją drogą możecie mi powiedzieć jaki kolorek sierści ma Cookie? :) Mi przypomina w ogóle biorąc pod uwagę kształt pysia i kolorek ... nornicę :D I czy aby nie jest za grubiutki?

Hyde wyjaśniał znów jak zauważyliście :P

Jekyll bez zmian :P

P.S. Mam wrażenie, że Jekyll i Hyde nie rosną ... Też tak po zdjęciach widzicie?
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”